Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aký bicykel pre 2 ročné dievčatko?

anndy1
8. jan 2013

ahojte aky je podla vas najlepsi bycikel al.trojkolka/?/pre dvojrocne dievcatko?v juni ma 2roky a rozmyslam jej to kupit.aky je pre nu najvhodnejsi povoz 🙂 ...

xlucia
8. jan 2013

@anndy1 bud odrazadlo, taky ten bicykel bez pedalov, alebo bicykel s pomocnymi kolieskami. trojkolka je zbytocna

traktor
8. jan 2013

rozhodla by som sa pre odrazadlo styl first bike..zalezi len od vkusu a od obsahu tvojej penazenky..su rôzne..aj lacnejsie verzie / skus si pozriet na nete , su k tomu aj videa, recenzie.../ ..dieta sa na tom krasne odraza, nauci sa drzat rovnovahu a potom uz len prechadza na klasika bicykel... mame first bike, ja môzem len vrelo odporucat, jazdi na nom aj teraz v zime po celom dome 😀 🙂 ..super vecicka..

brumka
8. jan 2013

ja som kupila dcerke k 2r bicykel s pomocnimi kolieskami prvorade treb a ist do sportovych obchodoch poskusat a musis vediet co tvoja mala zvlada, nam boli trojkolky uz male a nezaujimave, nam dcerka chodi o 7m a od 11m sama a od 15m nepouzivame kocik. odhovarali ma ze naco kupovat bike ked nebude do 3r urcite vediet slapat a predstav si cele leto sme sa vozili slapala sama ako zaciatok nesiel hned ale neviem si to vynachvalit, mame doma znacku dema funny 2012 v obchode sme pekne poskusali vela druhov ale tento je nj ako najlacnejsi nebol stal 96€ ale kvalita s porovnani bicyklov co mali tescu ci dracik je to neporovnatelne, drzim palce ze si vyberiete daco co vam bude vyhovoat, a este som zabudla ludia minadavaju ze naco s pomocnymi ze mala som dat odrazadlo, ako mne to nevadi ze ma pomocne ved kazdy sa raz oduci od nich no nie 🙂

marissenka
8. jan 2013

ahoj.my sme malemu kupili bicykel ked mal dva a pol,a nechcel na tom chodit.potom sme kupili odrazadlo a na tom fici jedna radost.pekne uz vie aj rovnovahu udrzat 🙂

anndy1
autor
8. jan 2013

a podla coho vybrat spravny bycikel?zevraj aj podla koliessom pocula..samozrejme osobne vyskusat

tatiana7777
8. jan 2013

Ja som malej v 10 mes.kupila Smart Trike Zoo a to je trojkombinacia, tak skusim ci uz bude pedalovat na tom alebo to uz bude nepouzitelne a kupime normal bicyklik tiez.

daniella224
8. jan 2013

my sme na 2 rocky kupili cykloodrazadlo first bike na sme velmi spokojni, mala na nom hned na druhy den jazdila ako drak az sme sa cudovali ako sa hned naucila drzat rovnovahu...podla mna na pre dvojrocne dietatko je skoro na bicykel aj tak je to pre neho tazke slapat do pedalov ale videla som mamicky ze si davali povraz ako na sanky na trojkolky a tahali deticky a tie pedalovali kolko vladali a ked nie tak uz ich maminy tahali....maminky chvalia aj to cykloodrazadlo z lidlu stoji tusim 50 eur necelych a nedavno ho este mali🙂

mat_ka
15. jan 2013

urcite jej bicyklik este nedavaj,
je to na 2 r. dieta velmi tazky stroj. Skus si 1/2 hodinku odniest 8 kg bicyklik s kolieckami, ked si to mala nahodou po chvilke rozmysli 🙂
Dopraj jej odrazadlo!
Nasi maly od 15 mesiacov jazdia na Strideroch. Lahucky, spratny, nerozbitny fakt doporucujem,
za tyzden zvladne odrazadlo
a potom 2,5 roka zabavy na dvoch kolesach, vsade, bez problemov !
tu su celkom pekne fotky niekedy: https://www.facebook.com/pages/Odrazadlo-Stride...

anndy1
autor
21. jan 2013

dakujem za vase nazor ja si dam poradit asi sa priklonim k tomu bez pedalov a ako dlho na tom jazdia vase deti?teda skor na ako dlho to je.

mat_ka
22. jan 2013

@anndy1 ked ma tvoja mala teraz okolo 1,5 roka zaries je hned strider a vydrzi jej to az do 4,5 roka. a bude na tom sediet kazdy den.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli