Aký darček k 2. narodeninám pre chlapca?

brnka
20. júl 2010

Dievcata, poradte mi nejaky darcek k narodeninam pre mojho krpca, uz sa ma na to vypytuje aj babka a zatial som neobjavila nic "vhodne" - knizky samozrejme urcite budu, na bicykel sa mi zda zatia maly......

jankapiknova
20. júl 2010

tak to može byt čokolvek, rozne hračky,oblečenie...nas to tiež čaka ale až v oktobri a strojime sa mu kupit cely ten pult s naradim(šrobovak,vrtačka....). a niejake maličkosti k tomu... 😉

macocha
20. júl 2010

Moja dostala Lego Duplo, hračkársky počítac (aby mi večne neťukala do toho môjho...), fit loptu (skákala na nej, nie na sedenie), bežnú loptu na kopanie, bublifuk (ten mal úspech!), sukničku (pre chlapca asi nie, ale možno nejaké tričko s obľúbenou postavičkou...) a nejaké drobnosti, vrátane torty.
Bicykel - sú aj také úplne maličké, záleží od toho, ako je na tom s motorikou a koordináciou pohybu. A či na to chceš dať prachy. Moja bicykluje (s pomocnými kolieskami samozrejme) od 2,5 roka, brzdiť sa učila asi 3 týždne. V dvoch aj čosi dostala trojkolku po susede a pedálovať vedela rýchlo, ale išla zima tak som už nechcela kupovať bicykel.

malinkaaninka
20. júl 2010

mne sa veľmi páči malá trampolína.má to i sieť po okraji,dieťa nevypadne.
alebo šmýkačka k piesku.záleži od toho koľko chceš investovať.
môj dostal odrážadlo a baví ho doteraz,aj keď je naň už veľký 😀 😀

zuza.m
20. júl 2010

no nas to čaka za mesiac.ale teras mal meniny no to bolo vymyšlania.preto že odražadla bicykel hojdačku pieskovisko to všetko už ma.
nakoniec dostal šmykalku (myslela som si že bude mat väčši uspech),kosašku čo vrči chvilu ho bavila,koberec na autička s autičkami to je nula bodov.ale čo ho najviac potešilo bol auto domiešavač do piesku(spal snim tri noci).može si tam nakladat aj piesok ,je tam pačka čo s astym da krutit,voda s hadičkou čo strieka,mala lopatka čo snou može nakladat..a veci do pieku tiež potešili.no a k narodeninam som mu už kupila takeho konika je to material ako fit lopta len je to tvar konika može na tom nejako skakat. 😅 .predavali to v lidli tak som to zobrala .či ho to poteši neveim.no a potom maly prenosny dvd prehravač alebo ako sa to vola čo to ma aj obrazovku.začinaju ho bavit rozpravky tak sem tam nech si pokuka..

evina313
20. júl 2010

my sme mali teraz 2 roky a kupili sme mu parkovisko s autickami. on je dost autickovy typ a s tym sa zahra dost dlho.vlastne s hociakym autickom
inak aj toho skakacieho konika mame, nazov ma rody, ak by si to chcela vygooglit, ale bavi ho to len sem tam.
naradie ho nebavi. zalezi na tom co ho bavi. mame aj tabulu na kreslenie, ale to ho napadne len sem tam. a 2. narodeniny sme mu kupili velku smyklavku, ale to musis mat dvor, tak neviem. pieskovisko ani hojdacka ho velmi nebavia.a este sme mu kupili 2 kolesove odrazadlo Hudora, ale este nanho uplne nedociahne,tak nanho ani nechce ist. inak on ma rad odrazadla, motorky, traktor, mame doma hotovy vozovy park 😀

bubelko
20. júl 2010

u nas bolo lego duplo, auto s kyblikom, lopatkou a inymi vecami do piesku, knihy a nejake auticka. no a samozrejme oblecenie od starych rodicov. 🙂

geegee
20. júl 2010

My sme starsiemu kupili na 2.narodeniny trampolinu nafukovaciu. A hoci o par tyzdnov bude mat druhe narodeniny mladsi syn, veru darcek este vymysleny nemam. A to ma v rodine volaju darcekovy referent 😀 Ale co iste dostane, tak to budu kiahne od starsieho syna 😅

cmulinko
20. júl 2010

U nas je to velmi aktualne.narodeniny oboch synov za dverami,takze ja mam vybrate pre starsieho tabulu,ktora na jednej strane je klasicky kriedova a na druhej strane je biela na pisanie fixkou.pre mensieho mam vybratu hojdacku 3v1 je to hojdacka kde sa sedadlo prisposobuje ku veku dietata...je mozne ju pouzivat uz od 6 mesiacov az po 12 rokov tusim.A este by sme ako darcek uvitali plastove pieskovisko s priklopom.

sakura77
20. júl 2010

"kutilsky" stolik s naradim 😉

bzuco
20. júl 2010

u nás zabodoval vláčik tomáš s dráhou, fúrik, plastelína play dooh
2t po narodkách boli vianoce a dostal motorku na el. pohon - stále na nej jazdí - fakt super vec
alebo ešte bicyklík, kolobežka s 3 kolieskami
nejaké stavebnice, knižky

imarikai
20. júl 2010

my sme našmu kúpili traktor ale nevie ešte natom šlapať najviac bodovalo odražadlo

ruzicky
20. júl 2010
dara76
20. júl 2010

My sme synovi kupili drevene kolajnice + vlaciky. Mal obrovsku radost a zahral sa aj tatino. Este doteraz sa s nimi hra, samozrejme zostava sa poriadne odvtedy rozsirila.

henikav
20. júl 2010

Nas maly ked mal dva roky zboznoval taky velky plastovy kamion do piesku, co si deti mozu tlacit, alebo tahat na spagatiku, nakladat piesok a kamienky, potiahnut a trosku dalej vysypat, samozrejme to pre pripad ak ma narodeniny v lete. Presne ten som nenasla ale taketo nieco podobne http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6704390&tab=3 mavali to vo vsetkych hrackarnach, ale mne sa zda ze my sme to kupili len za nejakych 500 korun

mimi198
20. júl 2010

No my tiez budeme mat za chvilu dva rocky a uz mame pre neho vybrany darcek, tak sa mi zapacilo auticko, skor to vyzera ako skybord vola sa to pingo car. ma to volant a dieta si to samo rozjede tym ze kruti tym volantom a moze ho vyuzivat aj ako odrazadlo , dokonca sa na tom mozu vozit aj dospely je to sranda. uz to mame aj vyskusane. a kedze maly je blazon do auticok tak to bude preneho bomba. je to urcene uz od dvoch rokov takze akorat. nema to ani baterky ani nic podobne dalsia vyhoda..

juliagregor
20. júl 2010

tiež som riešila čo kupiť chlapcom...kupili sme veľké autá, tatrovku, bager a smetiarske auto ---chalani su blazni do aut, traktorov, vláčikov, milujú motorky - odrážadlá, a radi si aj stavajú so stavebnicami
narodky majú v jeden deň všetci ...oslavujeme dva roky a aj štyri 😉

zelmirka1
21. júl 2010

@mimi198 vyzera to zaujimavo, my mame zatial len klasicke odrazadlo a obcas a povozi ale zeby niako casto to nie.
videla si na tom uz niake dietko na zivo ?

ginger01
21. júl 2010

náš maly čertik dostane práčku a vešiak na prádlo s košíkom a štipcami. Stále nám leze a fušuje do normálnej, tak nech má svoju...stačí Vám ? Asi máme babu a nie chlapca...hehe

eva4444
21. júl 2010

my sme dali bicykel a smetiarske auto. bicyklovat sa naucil sice az asi o 2-3 mesiace neskor ale dnes uz z neho nezlezie.
ak auto tak odporucam take co sa da na nom nieco otvarat, vkladat. napr. myme taku sanitku neznicitelnu stale do nej naklada vybera, to je u nas top hracka. alebo to smetiarske auto, len tam treba dat pozor aby motoricky zvladol nakladanie a otvaranie, lebo niektore su pre 2r deti este tazke a potom zbytocne nervacia. my mame take jednoduche plastove a super super.

mamutka
22. júl 2010

my sme na prve narodky kupili Geomag pre malickych a maly s tym doteraz santi, trieska tie magnetky na chladnicku, tak na druhe narodeninky dostane tiez aj stavebnicku, tentoraz vyberieme nejaku pre pokrocilejsich, ked uz je velkac 🙂
http://www.kociky.eu/hracky/stavebnice-geomag

annie13
7. aug 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8655005&tab=0
my sme kupili tento traktorik
od starkych dostane hojdacku zahradnu a lego duplo
od druhych starkych neviem

pimpa
7. aug 2010

odrazadlo bude podla mna super 😎

lea79
14. aug 2010

tak ja rozmýšlam, že kúpim synovi trojkolku, alebo autíčko na el.pohon prípadne motorku na el.pohon....ale neviem sa rozhodnúť 😅

zuzana32
14. aug 2010

Moji chlapci keď mali 2 roky veľmi bavili, šrubovacie hračky. A tie majú úspech aj u dcérky 😉

miyya
14. aug 2010

u nás najviac poteší toto.ide zima a môj fešák je velký kutil. tak u nás vyhráva kutilský stolček. http://www.predskolak.eu/maly-majster/3376-prac...

salvinka
14. aug 2010

ja jednoznacne mojmu kupim na druhe narodky toto: http://www.plasma-car.sk/ (mozno aj skor bo tatino stale otravuje 😀 )
na prve sa mi to zda este neprakticke ale dvojrocny sa na tom vyblazni 🙂

petraw
14. aug 2010

my sme to tiež riešili šlapacím traktorom s vlečkou ale je blázon aj do náradia a hlavne do vrtačiek, máme ich doma asi 7 kusov 😀 a aj túto http://www.biga.sk/playskool-vrtacka/65310

penny13
15. aug 2010

My budeme mať v októbri tiež dva roky a vôbec nevieme, čo kúpiť. Rozmýšľame nad nejakým traktorom, a možno ja bicyklík.

millienka
16. aug 2010

My sme malemu kupili k 2. narodeninam tatrovku, pretoze tiez zboznuje auta. Hoci v jeho rukach dlho nevydrzia, lebo kolieska odchadzaju ako prve 😀, ale myslim, ze na takej tatrovke by to rychlo neodmontoval a zdalo sa mi to vhodnejsie ako keby sme mu mali kupit dalsie male auticko do zbierky. Aj tak ma plnu izbu aut, tak sme mu dokupili jedno velke, na ktorom sa vie vyblaznit a nie je dna kedy by sa s nim nehral. Dostal aj kocky, kedze rad stavia a potom mu zvysok dokupili stari rodicia 🙂