Aký darček kúpiť 7 ročnému prvákovi na narodeniny?

Predtým sme mu kupovali Spidermanovské veci. Kupujú sa ešte hračky? Koľko minúť na krstňa?
sissy27
24. okt 2013
a čo sa tak poradiť s jeho rodičmi, snáď budú vedieť, po čom ich syn túži alebo čo by potreboval... myslím, že pri chlapcovi napr. lego by mohlo potešiť, nejaká športová výstroj ak sa niečomu venuje... a koľko minúť ? tak hádam len toľko, koľko peňaženka, rozum a srdce dovolia...
jajus28
24. okt 2013
Na krsna minam do 30e, ale to zalezi na kazdom osobitne podla financnych moznosti. 7rocne dieta este potesi hracka, no je uz aj kopec inych moznosti, kniha, kolobezka, oblecenie, hodinky, spolocenske hry, nieco do skoly, ja sa vzdy segry opytam co maly potrebuje, tak vzdy kupim nejaku lacnejsiu hracku a potom co si povie, uz to bol daznik, ruksak, mojkaci plysak, knizky na logiku, nalepka na stenu, oblecenie, papucky, nocna lampicka, navlecky vsetko co v danej chvily potreboval.
bubelko
24. okt 2013
@jankavt1 zalezi co rad robi - lego, nejaka spolocenska hra, nieco do skoly ci na kruzok...
janinah
24. okt 2013
syn bude mať 8.me nar. a chce toto https://www.google.sk/search?q=zlaty+drak+lego&...
teda on by toho chcel viac,ale z tých s normálnou cenou sme vybrali toho draka
alena0305
25. okt 2013
Môj mal nedávno meniny (má 6 rokov) a stále ho baví vláčik Tomáš a dostal od nás aj od ostatných z rodiny - knihu, "pracovné zošity" a časopisy s vlakmi. Záleží na tom, čo ho baví. DVDčko, knihu, zošit so samolepkami, oblečenie, stavebnicu, pexeso, puzzle, karty. Teraz sú aj rôzne pexesá, skladačky, magnetky, omáľovanky a iné vyučbové pomôcky na trénovanie písmeniek a čísel, keď je prvák.
m_ij_ka
29. okt 2013
záleží od toho s čím sa hráva. Ja by som vybrala buď lego, stavebnicu, dvd (autíčka), lietadlá,knižku závisí aj toho koľko chceš minúť.

Začni písať odpoveď...

Odošli