Aký darček pre 2 ročného chlapčeka?

beatrice28
20. jan 2013

Ahojte, krstný syn bude mať čoskoro 2 roky a ja neviem čo mu máme kúpiť, má totiž neuveriteľne veľa hračiek a šiat. Chcela by som vymyslieť niečo originálne, ale nejak nemám žiadne nápady, poraďte mi prosím. Ďakujem

flower2
20. jan 2013

Ahoj, moj syn mal nedavno 2 roky, a najradsej ma asi kocky, rozne stavebnice, z ktorych si moze postavit domy a ohradky, potom sa tam ukryva aj s hrackami, tiez ho fascinuju hracky co vydavaju zvuky, alebo leporela, tie mu citam pred spanima celkovo si velmi rad cita knizky.... ale je to individuane, kazde dieta je ine.
Ale pises ze ma hraciek dost, no napadlo mi este ze minule som v jednom hrackarstve videla take mageticke geometricke tvary aj s tabulkou, mojmu by sa to asi pacilo a take nieco podla mna nema, len neviem ako sa to volalo...
no a co ma u nas este uspech je taky sustiakovy tunel, kupila som to v kike a ma to asi 3 metre. doeta cez to lozi, det sa v tom vysantia najma ked mame navstevu, stalo to asi 20 e.... nieco originalnejsie ma nenapada....

anjelicek26
20. jan 2013

@beatrice28 - my sme malemu uz zajednali obhliadku hasicskej stanice, sice uz bude mat tri roky, ale uchylku na hasicske auta mal uz ako dvojrocny 😅 Maly si cvrkne ked bude moct vliezt do hasicskeho auta 😀 😀 😀

abbie
20. jan 2013

Ahoj, vhodne su vselijake stavebnice, hovoriace auto Chuck, odrazadlo ...

anjelik2509
20. jan 2013

my máme síce slečnu, ale je ako keby chalanisko..samé autíčka, stavebnice..teraz si najnovšie k meninám vybrala detský stan-iglu, dá sa to aj v interiéri aj v exteriéri použiť...Veľmi vďačné, stálo to 9 eur...😉 A tiež má záľubu v hasičovi Samovi, tak som jej objednala hasičskú prilbu pre deti 😀 Alebo aj pekné obliečky do postielky s obrázkom toho, čo má rád, hmm?

cubanka
20. jan 2013

u nas su oblubene bagre rozneho druhu alebo vlacik tomas a priatelia 🙂

quaxi
20. jan 2013

ked ma vela hraciek, skus nieco nie az tak hrackarske, napr. ruksacik, baterku, sarkana, softbalove hokejky, peknu flasku na vylety, alebo velky uspech ma aj spotrebny material na tvorenie - plasteliny, nalepkove knizky... Mozno nieco do vody - nafukovacku, striekaciu pistol, alebo na domace prace zasteru s chnapkami, vykrajovacky, mop, celkovo kuchynske nacinie bavi dost aj chlapcov. Alebo vysonduj, co ma rad, a o tom nejaku knizku, mozno maju doma napr. duplo alebo nejake zvieratka, seriu auticok a mozes im prikupit dalsie, co im chybaju. A velmi dobre su zazitkove darceky, ak mas moznost kupit poukazku napr. na vstup do aquaparku, nejakeho zabavneho centra, ZOO, podla toho co maju v okoli.