Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aký darček pre 25 ročného mladého poľovníka?

asley
22. máj 2014

Kočky potrebovala by som nejaky darcek k narodeninam pre 25 rocneho mladeho muza 🙂 je polovnik takze ak by to bolo nieco z toho urcite beriem 🙂 ale aj hocico ineee ale musi to byt nove lepsie by bolo keby to je aj znackovee napr: penazenka, Tricko Velkost M alebo hocico co vas napadne nieco kludne ponuknite ak mate

janinah
22. máj 2014

nerezová ploskačka s vygravírovaným menom

pribinak
22. máj 2014

Švajčiarsky nožik

lorela
22. máj 2014

Mladý 25 ročný chalan... Napadá mi nejaký zážitkový darček (skok s padákom, let balónom, možno aj niečo v súvislosti s lesom a poľovníctvom by sa našlo 😉 ).

ivett1
22. máj 2014

ty chceš akože niečo kúpiť a my ti to máme ponúknuť, alebo chceš len tip na darček? .... lebo ... na KÚPU niečoho sa nezakladajú témy... pozri si buď bazár, či tam niečo neponúkajú baby, čo by sa ti hodilo, alebo skupiny na fóre, ale najlepšie je dať si to ako krátku správu do svojho fotoblogu ...uvidí to viac ľudí ...
PS: ak si z BA, tak na Vajnorskej cca oproti Sedláckej pivnici, je predajňa s poľovníckymi potrebami... 😉

svano
6. jún 2014

Tu na MK asi nenakúpiš, navštív poľovnícke potreby. Ja som mm kupovala v armyshope. Majú tam termosky,nože,ďalekohľady,knihy,oblečenie a pod.

lunnask
20. jún 2014

v nasom obchodiku najdes originalne darceky nielen pre polovnika.. ale aj pre neho.. ale uz je asi po narodeninach.. :-

Tu začni písať odpoveď...

Odošli