Aký darček pre 8 mesačného chlapca?

patrica8
30. jún 2013

Baby, idem na návštevu ku kamarátke a jej 8. mesačnému šibalovi...mamičky aká pozornosť vás potešila? čo ste aj využili? som zvyknutá vždy niečo doniesť, hlavne malému 🙂 ďakuujem

dr_acik
30. jún 2013

Ja by som kupil basu piva. Malicky dostane prepravku a ocko pivko 🙂

sona28a8
30. jún 2013

Náš syn miloval,a miluje doteraz zvukové obrázkové knižky.

misinn
30. jún 2013

zvukove hracky su najlepsie, hocijake od fischer price moj miluje 🙂

nativanativa
30. jún 2013

Ja by som riešila plienky,vždy sa zídu a potešia 🙂

madono
30. jún 2013

plienky, potešia rodičov a sú vlastné pre dieťa, 8-mesačný ešte nevníma či si niečo priniesla alebo nie.

zigzag
30. jún 2013

aj ja som za plienky , s tym nic nepokazis, len zisti aku znacku pouzivaju 🙂

amelie123
30. jún 2013

teraz fičia tie plienkové torty🙂 to by mohlo potešiť🙂

andrejka1974
30. jún 2013

mozes bud knizku, neejaku lahucku hrkalku alebo plienky 🙂 🙂 🙂

stanislavao
30. jún 2013

plienky ano, ak viete, aku znacku pouzivaju. alebo vlhcene utierky, piskoty detske, a pod. ja kupujem tricko skoro vzdy. nestoji to moc a je to lepsie, ako nejaka blbost. alebo knizku.

malela
30. jún 2013

Podla mna rozhodne NIE plienky resp prakticke veci ( pokial mamicka nie je na tom financne velmi zle samozrejme ) . Nejaku hracku, tato knizka od fisher price napriklad je mila .... http://m.najnakup.sk/?p=194407 . Mna by potesila nejaka hracka urcite viac ako balik plienok. a nech aj chlapcek sa moze pohrat s niecim 🙂 . a ked uz by si chcela nieco praktickejsie, tak radsej nejake mile oblecko ako balik plienok 😕

melesmeles
30. jún 2013

mna vzdy potesili plienky 🙂 a ak sa ti to zda malo, tak kup aj nejaku drobnost-hracku....

malinkaaninka
30. jún 2013

plastová miska pohár a lyžička s detským motívom.

janinah
30. jún 2013

ak môžem poradiť,odnauč sa VŽDY niečo nosiť /nemyslím teraz keksík či banány či džús/ časom sa počet detí v tvojom okolí rozrastie,naučíš mamičky i deti vždy čakať nejakú hračku či tričko,tebe sa môže zmeniť fin.situácia,nebudeš na to vždy mať...môj názor

danielaaa212
30. jún 2013

my mame osem mesacneho.. a potesilo by cokolvek. nas miluje tie makke knizky s piskadielkom, hrkalka, vyzivky , instantny cajik, plienky.. mozno fakt ak napriklad do tych desat eur. v tesku vyzivky, sunarek instantny cajik a nejaka mala hracka.. ale myslim,ze matku na materskej cokolvek :D. aj plienky, aj utierky na zadok .. aj napriklad nejake body na leto, alebo nejaky kompletik.. ;)

alena16
30. jún 2013

Pokial je kamoska nejaky socialny pripad, tak plienky. inak urcite nie. Ja by som kupila nejaky pekny detsky hrncek, formicky na piesok, hracky do vane alebo detsku knizku.

verus16
30. jún 2013

moja mala 9m zboznuje farebne magnetky, knizky alebo lopticku, mna osobne by potesil penovy puzzle koberec podla mna je to super vec, da sa snim hrat, je teply makky a lahko sa udrziava