Aký darček pre dvojmesačného angličana?

maja11nr
28. dec 2011

Čaute baby, potrebujem malý helfing...za pár dní má prísť na SVK kamoška, ktorá dlhodobo žije a pracuje v Anglicku. Pred dvoma mesiacmi sa jej narodil syn a mne teraz načim kúpiť nejaký darček, niečo pre potešenie...Problém je ale ten, že neviem čo...Keby to bolo "slovenské" bábo, tak je to jednoduché. Kúpim plienky, hračky hocičo...ale tento malý zahraničný turista má plienky za facku, všetky hračky, ktoré ma len napadnú a plnú onú oblečenia, takže ma chytá malé zúfalstvo...Poraďte prosím 😒 😀

zuzzka1
28. dec 2011

Ahoj Majka, čo tak oblečko personifikovať? Tričeno s nápisom, hovorím po slovensky... menom bábätka... slovenskou vlajkou... alebo hoci made in Slovakia a rok narodenia, keď sme boli v UK, bolo milé stretnúť krajana 🙂

stardust
28. dec 2011

nejaku hracku typicku pre Slovensko...

lleniak
28. dec 2011

@maja11nr nieco ako pise @zuzzka1, pripadne nejaku detsku knizku po slovensky - ci uz nejake leporelo, alebo basnicky. krtko to u nas vzdy viedol (a este sme nosili aj nemeckym kamaratom)

zuzzka1
28. dec 2011

látkového koníka 🙂

estterka
28. dec 2011

spievankovo myslim teraz u nas dost frci,je na to este maly,ale su to slovenske pesnicky do buducna,alebo take tie prve knizky nejake

maja11nr
autor
28. dec 2011

...baby dík za tipy🙂
nechápem, že ma to samú nenapadlo...to spievankovo bude podľa mňa hit..ešte musím zistiť či to už niekto nekúpil 😎