Aký darček takmer "neznámym" deťom?

mamucka
8. júl 2013

maminky potrebujem poradit. Syna dnes pozvala spoluziacka zo skolky na oslavu narodenin, ktoru bude mat cez vikend aj s jej bratom. Dievcatko poznam iba zo skolky a jej brata vobec. Na oslavu radi pojdeme ale netusim co mam kupit takym detickam, ona ma 3 a on 6 rokov. V podstate sa vobec nepozname co nie je problem, ale netusim ake maju zaujmy a co ich bavi. Poradte co by potesilo vase deti v takom veku? Kazdy napad potesi. Dakujem Janka.

mata1001
8. júl 2013

mozno by som sa popozerala po nejakom legu-duplo,nejaka kniha,pre dievcatko babika...podla toho kolko chces investovat...ak len nejaka drobnost tak nieco z tych co som napisala + cokolada....

soldi
8. júl 2013

@mamucka univerzalne dary, ktorymi nic nepokazis a ktore sa vzdy hodia su: plastelina, ceruzky, ci ine farby, farebne papiere, vymalovanky, atd... 🙂

sendy182
8. júl 2013

čo tak drevený fotorámik doma dozdobiť? neakými drobnosťami, mušličkami, korálikmi a pod....

lucyfuk77
8. júl 2013

Vzdy ked sme chodili na oslavy, zavolali sme mame oslavenca, ona najlepsie vie, co jej dieta / deti chcu

sympa1
8. júl 2013

dcera dostala od spoluziacky pamatnicek aj s vymalovanym obrazkom od nej 🙂 pripadne samostatne nakreslene obrazky, nejake nalepky a cokoladu...ziadne dary velke netreba..deti budu radi ze su spolu a nie co doniesli

zuzana76
8. júl 2013

nejaka spolocenska hra v takej vekovej kategorii, puzzle

eva4444
8. júl 2013

samolepky tetovacky najlepsie take co im neostane doma naveky podla mna 😉