Aký je váš názor na hračky z bazáru?

bobika492009
21. jan 2015

Ahojte, chcela by som vedieť aký mate nazor na kupovanie hračiek cez bazar? Nemyslím priamo len tu na MK ale aj celkovo... Viem že veľa maminiek odsudzuje hračky z druhej ruky, a sú len a len za nové veci . Ja osobne kupujem nové hračky na narodeniny, meniny a čo dostanú od príbuznych. Ale zas toho nieje veľa.A dieta tie hračky predsa len potrebuje .Napriklad moj maly sa vyhra s jednými a potom len hladam po byte niečo nové, obmienam a podobne ... Aj ked na druhej strane nieosm za rozmaznavanie s priliš hračkami, ale tak aj my sme boli malí a chceli sme mať plnú izbu hračiek 🙂 V dnešnej dobe su hračky pre deti veľmi drahe. Len ked si pozriem Dráčik, tak niekedy len hlavou pokrutim nad tou cenou .A internetový obchod ceny su fajn ale ked si priratam poštovne za taku cenu kupim osobne a zaroven si aj hračku prezriem ... A tu na bazari sa daju kupit, aj nepoužívane, respektíve len par krat použite hračky . Napriklad hrkalky, a hryzátka tak tie som kupovala nové určite.. Chcela by som vediet vaš naozaj uprimny nazor.. 😉

lucysl
21. jan 2015

Už som kupovala aj ja na bazári, ale musí to byť za ozaj cenu, ktorá sa oplatí, pretože niektoré tu za používanú vec pýtajú nehorázne peniaze 🙂

stary_ujco
21. jan 2015

Hrkálka a hryzatko len nové? A prečo. Lebo ho malo v rukách nejaké dieťa. Tá hrkalka ale prešla dvadsaťtisíc kilometrov na kontajnerovej lodi. Manipulovala s ňou nejaká čínska robotnicka, smradlavi gastarbaitri v dokoch pohadzovali krabicu. Dva mesiace stala v zafajcenom sklade, potom ju do regálu ukladal brigádnik, čo si po záchode neumyva ruky, na predajni na to mesiac kychalo par tisic ludi, čo sa tam premleli a mne má vadiť, že to držalo doma nejaké malé dieťa?

kikuleenka
21. jan 2015

ja by som s tym problem nemala (minimalne s takymi, co sa daju sterilizovat, dezinfikovat), plyse iba tie, ktore sa daju prat a to presne pre ten dovod, ktory uvadza prispievatel vyssie 🙂

cenculinka
21. jan 2015

Ja som zas "odporca"novych hračiek 😉 ak he hracka v dobrom stave za rozumnu cenu, skratka mi je luto zaplatit za novu o tretinu az polovicu viac...mam rada kvalitne hracky pre deti a tie aj stoja slusne peniaze, tak hladam skor v bazaroch...radsej kvalitne auticko z bazaru jak traposina za euro z cinaku, co mu hned odpadnu kolesa a olupuje sa jedovata smradlava farba...takto je to u nas aj s oblečením 😉

bibistec
22. jan 2015

podla mna z bazaru su super ja kupujem pravidelne hlavne take co v obchode ani niesu, to proste nezozeniem a hlavne nie za taku cenu. dcerka je tiez nadsena ked pride balicek

pat_mat_minnie
22. jan 2015

Ja kupujem hracky vacsinou z bazaru-toho roku mali moje deti bohate Vianoce, darcekov bolo tolko, ze sa ani nezmestili pod stromcek a vsetky boli kupovane v bazare.Usetrila som kopu penazi, dcerka dostala babiku Chou chou(kupena za 10 eur, funguje, nic jej nie je, nova stoji min. 3 x tolko), babiku Gotz za 10 eur( nova stoji 30 eur), 60 cm babiku s ohybnymi klbami za 6 eur (nova stoji 30 eur), kocik za 12 eur-nepouzivany, pretoze to bol vraj nevhodny dar pre dieta tej pani,od ktorej som ho kupila ( novy taky kociarik stoji 40 eur), chlapci dostali Angry birds plysakov, ktori su tiez drahi, ked ich chcete kupit novych, mladsi syn dostal hovoriace interaktivne prasiatko(nove stoji 18 eur)-ja som ho vymenila za oblecenie.Moje deti su kazisveti, nie naschval, ale su to typy deti, ze sa im vsetko pod rukami rozpadne, takze nove hracky nekupujem.A za usetrene peniaze si kupime oblecenie-nove, ktore potrebujeme.

marketa7584
Autor odpoveď zmazal
Zobraz