Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aký máte názor na hry Grand Theft Auto a Mafia pre 11 ročného chlapca?

lsksko
26. dec 2015

Na obale je nálepka 18+, že vraj sú tam "iba" strieľačky....
Prosím pomôžte mi v argumentovaní, že tieto hry nie sú vhodné pre neho....
vďaka.

franzziska
26. dec 2015

samozrejme ze nie su....obe hry poznam doverne...najma v GTA 5 su dost hnusne nadavky a aj ukazka sexu...deti by take nemali pozerat

bubelko
26. dec 2015

hry konkretne nepoznam, ale ak je na obale +18, tak to by mi ako argument uplne stacilo... dala by som otazku, ci ma 18 rokov? nema. a dalej by som o tom ani nediskutovala.

jani_uk
26. dec 2015

Poznam tuto hru, je to fajn na uvolnenie, teda pre tych co maju radi PC hry, ale nemam bohuzial na to teraz cas. Je to skor pre starsich, tak nad 16 kvoli tomu co hovori @franzziska

belllinka
26. dec 2015

Su to iba strielacky a auto soferuje, moj to hrava od 9 rokov a aj vsetci jeho spoluziaci. Ziadne ukazky sexu tam nie su, a vek ze od 18 rokov je poriadne prehnany. Ked uz chce byt niekto strasne vychovny, tak od 15. Uz to tak strasne neprehanajte

carie32
26. dec 2015

Ak ti nevadi ze v GTA je mozne kohokolvek zabit, vykradat, fajcit travu, sexovat s prostitutkou, potom je to ok... Absolutne nevhodna hra pre deti... Je tam na vyber siroky sortiment zbrani , od nozov po granaty... Ved somatna ustredna postava je v podstate zlocinec... Ak ti toto nevadi, tak mu ju kup...

maya30
26. dec 2015

v gta si okrem nadavok najhrubsieho zrna moze hlavny protagonista "zaspasovat" napr. s prostitutkou alebo stripterkou, ale je pravda ze tieto hry bezne hravaju zakladkari, je to na rodicovi ci to dovoli

jeennyv
26. dec 2015

Vsetko je to o tom, ako sa k tomu postavia rodicia, ale nic v zlom dnes by najradsej vsetko detom zakazali a spoliehame sa na nejake nalepky a hluposti a nie na vlastne uvazanie..deti budu vzdy zvedave a chciet to co mat nemozu alebo co im zakazu.....chlapci tieto hry hraju bezne, skor je dolezite to uvedomenie si medzi hrou a realitou atd... ked clovek dobre poda dietatu toto, tak si myslim, ze to nebude mat nasledky...plno ludi hra vo vseliakom veku hry a to by museli byt vadni vsetci ...ak nechces, aby to dieta hralo tak dobre, ale sakra ty si dospela a musis vediet dietatu co a ako povedat a vysvetlit, pridu horsie veci a vychovavat ho budes ty a nie net a nazory niekoho ineho 🙂

kleofaszkutya
26. dec 2015

Je to dementna hra pre magorov z ktorej bude iba debilnejsi.

janulik2008
26. dec 2015

je pravda že v GTA hlavne sú použité nadávky a to ostatné ako tu baby spomínajú.
podľa mňa pre 11 ročného dosť skoro na takú hru. ja som gta hrala (áno som dievča a hrala som takú hru) ale brala som to ako oddych nič viac. Prvýkrát som hrala strieľačku asi keď som mala 15 a GTA keď som mala 16. Doteraz si zahrajem strieľačku. A nemyslím si že som nejako násilná alebo v tom niečo spojené. Jednoducho zahrajem a tým to končí a určite si z hier neberiem príklad. Ale pre 11 ročného skoro ešte podľa môjho názoru 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli