Aký tablet pre dieťa na výučbu angličtiny a jednoduché hry?

lukasova
1. júl 2013

maminky, prosím, aké tablety ste kupovali deťom /3 roky/? nechcem hračku, ale zasa ani nie nejaký vymakaný stroj, jednoduchý tablet len na anglinu a hry, nie drahý..

simca06022011
1. júl 2013

3 rocnemu dietatu ziadny... nie len kvoli tomu ze je to zbytocne (nenauci sa s tym nic), aj ten najlacnejsi hned zlikviduju (mame doma 2 ipady tak viem co vsetko sme na tom neznicitelnom tablete uz opravovali)... cim neskor sa dieta nauci na somariny typu pocitac, tablet a pod. tym lepsie...

marcelatje
1. júl 2013

Na štúdium angličtiny nestačí ani ten najsofistikovanejší tablet, treba zapojiť iné páky 😀

dai
1. júl 2013

daj ho do anglickej škôlky - tablet ho reč nenaučí .. my máme samsung a je v pohode - tiež si myslím že je fajn ked sa deti dostavaju k týmto veciam tak malo ako sa dá ale v dnešnej dobe tomu už nebránime

katka6211
1. júl 2013

My mame Prestigio 🙂. Ale na ucenie angliny to podla mna vhodne nie je. A nech si mysli kto chce, co chce tablet je skvela vecicka aj pre dieta . Ale vsetko s mierou 🙂 🙂

blondiee83
2. júl 2013

Nehnevaj sa, ale 3 rocne dieta by sa malo hrat s kockami ci v pieskovisku a nie s tabletom
na tu anglictinu ti poradim - kup zopar rozpravok a pustaj mu ich po anglicky...moja sestra sa tak naucila po angl. - pozerala rozpravky na cartoon network 😀 a moj manzel po nemecky - ORF a RTL 😀

zuzanadk
23. aug 2016

Baby pracujem vo firme, kde vyvíjame mobilné aplikácie pre iOs a Android - Apple a to všetko ostatné, ak chcete investovať do tabletov, iPadov - odporúčam od Apple - sú drahšie, ale je to jeden ekosystém, na všetkých zariadeniach od tejto spoločnosti máte tie svoje kontakty, hry, všetko proste, je oveľa spoľahlivejší, keď sa pokazí dajú Vám nový, spoločnosť Apple tlačí veľa penaží do podpory vzdelávania, takže aj aplikácie sú dostupné, práca s ním je neskutočne jednoduchá a sama som mávala Android - Samsung, Lenovo a prešla som na veci od Apple a nikdy by som sa nevrátila, to Vám potvrdí neskutočne veľa ľudí. Raz zainvestujete a máte super tablet aj na 5 rokov a vždy sa Vám aktualizuje najnovšia verzia operačného systému, takého čo majú aj drahšie a novšie verzie iPadu. A k hrám skúste kuknúť projekt Bedots Education - vyvíjame tu app deti na princípoch slobodnej edukácie a najnovších poznatkoch fungovania mozgu. Viac http://edu.bedots.eu/sk_SK/dora-pocita-do-10/ Čo vy na to?