Aquacity Poprad - plávanie bábätiek. Skúsenosti?

nikusska11
17. júl 2008

ma niekto skusenosti?chysta sa niekto?

annag
17. júl 2008

Moja kamarátka zo Svitu má skúsenosť, jej malý podľa lekárov práve tam schytal zlatého stafylokoka v hrdielku, niekoľko dní boli na JIS a bol vo vážnom ohrození života ☹ . Mal 9 mesiacov. Nikto na 100 % nepotvrdí, či to bolo odtiaľ alebo nie, ale všetky okolnosti tomu skutočne nasvedčovali. Detičky totižto prechádzajú vstupnou lekárskou kontolou, ale mamičky nie. Nechcem Ťa negatívne ovplyvňovať, ale pokladám si za povinnosť, povedať Ti to, aspoň kvôli opatrnosti, lebo ona tam bola inak spokojná. Stalo sa im to tuším v máji alebo v júni tohto roku.

bambusko
18. júl 2008

nikusska, my sme chodili s marekom v maji-juni, zdravotne problemy ziadne, plavanie je super, ale maly mal stres z tolkych ludi, tak sme prestali chodit, skusime zase na jesen. co sa tyka samotneho kurzu, chodila som s dievcatami este do satelu a neda sa to porovnat. ale co sa hygieny tyka, k aquacity mam ja vyhrady, plavanie pre deticky je v blue diamond a tam je to ok. malemu voda robila vyborne na pokozku. ked sme vsak boli parkrat predtym so starsimi dcerami, vzdy sme mali problemy s ocami, podla mna je to preto, ze sa chodi aj vonku a pred bazenmi nie su ziadne brody na oplachnutie noh.

nikusska11
autor
19. júl 2008

ahoj bambusko .takze je lepsie v sateli?ale nikde nemozem najst kontakt.nemOhla by si mi honapisat?dakujem

danuska24
20. sep 2008

ahoj. zajtra by som chcela ist do popradu s malou - cize ist radsej do blue diamond ako do detskeho? (este som tam nebola - tak sa nevyznam) dik 😉

vichrica
20. sep 2008

Ja som síce v Aquacity s bábom nebola, keďže sa ešte nenarodilo 😝 , ale poradia Ti baby, ktoré tam chodia - pozri si Regiony - Poprad a okolie.
bambusko - môžem sa Ťa opýtať na šatku, v ktorej si nosila bábo - videla som to v Tvojom albume. Kde si ju kúpila? Aj mne sa to páči a uvažujem o nej.

bambusko
21. sep 2008

ahojte, plavanie pre deticky je v bazene blue diamond, ale plava sa hned rano, ked je cista voda, tusim od 7-11 hod. danuska, s 8-mesacnym babom by som na verejnu plavaren nesla, iba na specialne detske plavanie, na to su ovela prisnejsie hygienicke normy. mladsia dcera chodila na jar so skolkou na kurz 1x tyzdenne, tiez chodila s cervenymi ocami, tak sme vzdy preventvne nakvapkali po plavani ophtalmo septonex a nebol problem.

nikusska, kontak ti poslem do ip, ked ho este nemas, uz chodim do babetiek len obcas, tak som si to vsimla az teraz 😵

vichrica, o noseni je cela tema vo volnej diskusii. ja mam satku z nosime. sk, z nosenia som nadsena, len lutujem, ze som ho objavila az pti tretom dietku 😉

vichrica
22. sep 2008

Dík za info 🙂

miracle
13. feb 2009

Chodi niekto plavat???

renatam
14. feb 2009

MY sme chodili plávať s malou do PP od 3 mes veku, najprv do Satelu potom do Aqua city, / tam sa nám to viac páčilo, prostredie, čistota,priebeh hodiny plávania/. Podla mna to je super a detičkám sa to tiež páči. A odporúčam to.

miracle
14. feb 2009

Ahoj Renatka,

pytam sa preto, lebo aj my sme chodili...ale uz nemozeme a mam este tri lekcie...ak by niekto chcel, urcite sa dohodneme.

stresmenka
15. feb 2009

miracle a kedy sa chodí s deťmi plávať myslím dni a hodiny ak môžeš napíš, chcela by som aj ja chodiť s malým a aj koľko to stojí ak ťa môžem poprosiť môžeš aj do IP a koľko lekcii. Ďakujem

miracle
30. mar 2009

Ahoj,

plave sa zvycajne utorky a stvrtky, musela by si si dohodnut presny cas s trenermi. Ip je na ceste