Autíčka alebo motorky pre trojročné dieťa

miriamka001
17. jún 2015
Používateľ miriamka001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miriamka001.

Ahojte
Čo hovoríte na tie autíčka pre deti, ono to istým spôsobom je rovnaké ako tie motorečky :D neviem ani či to je novinka no ja sa stým stretavam po prvy krát
Mám doma 3ročné dievčatko 🙂 a uvažujem nad kupou niečoho takeho ? myslite že mám rostať pri klasike ? alebo niečo taketo kúpiť ?
Ďakujem za rady 🙂

miriamka001
autor
17. jún 2015
Používateľ miriamka001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miriamka001.

hm neviem ci vieto velmi co myslim preto posielam http://www.rajhraciek.sk/little-tikes-auticko-cozy-coupe-princess-614798-p102092
čo vy na to ??

bamb27
17. jún 2015

@miriamka001 auticko vidim prvy krat, nemam skusenosti,,, len ber ohlad aj na to ze ak ti tam prave nebude chciet byt musis tahat za sebou, ci ti to nebude zavadziat pri nahanani dietatka 😉 ,,,dobre ohlasy su na toto ak mozem dat tip, a je to aj velmi lahucke a spratne a vyuzijete od 1 do tych 6-7 rockov http://www.kolobezka.sk/sk/odrazadlo-kolobezka-...

bamb27
17. jún 2015

@miriamka001 jah 3 roky uz mate? Hm, to nevem to uz bom riesila klasicke odrazadlo 😉

pe
17. jún 2015

my sme už 3-ročnej dcerke kupovali bicyklik s pomocnymi kolieskami, aj teraz synovi - a tri bude mat az v oktobri, uz ich to celkom bavi v tom veku, alebo potom tie first-biky, bez pedalov, len sa na tom ucia odrazat, aj to je zaujimave riesenie...

lenkanovakkova
21. jún 2015
Používateľ lenkanovakkova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenkanovakkova.

odrazatko by bolo asi lepsim riesim 🙂 a pozeram na tom rajhraciek aj take tam maju 🙂 takze sa priklamam k nazoru ostatnych 🙂 auticko je sice strasne mile ale na zivo som to este nevidela asi to tu nieje tak zauzivane nie ??

terinka015
25. jún 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

:D :D ale to auticko je zlate :D a potom az bude vacsia tak mozete kupit tie elektronicke auticka co vyzeraju ako ozajsne :D

e_z
25. jún 2015

Určite radšej cyklodorážadlo. Naši mali aj skôr a v 3 rokoch sme skúsili bicykel a zvládli vďaka cykloodrážadlu udržiavať samy rovnováhu bez pomocných koliesok. To istotne oceníš, že nemusíš behať s dieťatom popri bicykli, aby nespadlo 🙂 Odrážadlá sú veľmi ľahké, tak ak treba vezmeš hravo do ruky. Na odrážadle som podnikala s deťmi aj výlety na vzdialenejšie miesta - oni na cykloodrážadle a ja na kolobežke. A zvládli tiež na ňom prejsť oveľa väčšiu vzdialenosť bez pindavých rečí ako peši a aj rýchlejšie. 🙂

miriamka001
autor
15. júl 2015
Používateľ miriamka001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miriamka001.

dakujem vam... vase rady si velmi cenim 🙂 urcite aj odrazatko je dobra volba asi zostanem pri tej klasike 🙂

dagmar55
17. júl 2015
Používateľ dagmar55 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dagmar55.

odrazadlo som kupovala aj ja z rajhraciek ale auticko vidim prvy krat, mozno by to tiez bola mila alternativa. ale klasika je klasika :D

gabik001
24. aug 2015
Používateľ gabik001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gabik001.

ja som presne s tymto autickom videla jeden mily obrazok, ked ho najdem pridam ho sem :D kazdopadne je to velmi mila alternativa klasickych odrazadiel. ja by som to aj kupila 😀 😀

zuzana_kov
14. sep 2015
Používateľ zuzana_kov je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zuzana_kov.

ztej ponuky co som tam videla sa mi strasne zapacilo toto : http://www.rajhraciek.sk/falk-odrazadlo-1086c-baby-princess-trac-s-vleckou-a-lopatkou-s-hrablickami-p99791
hlavne ze to ma tu vlecku, je to velmi mile

zdenka2244
25. sep 2015
Používateľ zdenka2244 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zdenka2244.

ja by som sa mozno tiez priklonila v takom veku ku kupe cykloodrazadla. aj tie teraz vyrabaju s roznymi motyvmi