Bábiky a hračky pre dievčatá

darymorka
14. máj 2012

Zaujimalo by ma ake babiky ste kupovali svojim dceram a od akeho veku. Mne sa strasne pacia BABY BORN, CHOU CHOU A BABY ANNABELL a chcela by som dcerke niaku kupit len sa neviem rozhodnut ktora by bola ta najvhodnejsia...

halienka
14. máj 2012

@darymorka moja malá má už 2,5 roka a bábiky juzatiaľ vôbec neberú 😀 ona je akčný typ a hranie s bábikami je zrejme pre ňu veľmi pokojné 😀 tak sama čakám, kedy kúpime prvú poriadnu bábiku, pár takých malých alebo tých látkových už máme doma ako darčeky, ale úplne ich ignorujeme 😀

darymorka
autor
14. máj 2012

@halienka Moja mala ma tiez take tie latkove babiky a praveze ju to velmi bavi, vozi ich po vonku, dava im vodicku z jej flasky 🙂 potom su cele mokre a spinave 🙂 ale sak co uz...a tak som chcela uz niaku poriadnu vacsiu babiku ku ktorej by bola uz aj ta flaska alebo by aspon nieco rozpravala...

marhia
1. jún 2019

@darymorka Ja som malej k druhym narodeninam kupila Baby Annabell babiku,s dudlikom a flaskou na pitie.Nakolko mala sa nechce vzdat dudla,dudkaju spolu s Aňou ako ju nazvala.Obcas jej ho vezme a duda ten jej.Bola dost draha,ale paci sa mi a aj ju zaujala. Vozi ju v kocariku a strasne rada krmi z flasky.Nakolko dokaze aj cikat,chodia spolu aj na nocnik a striedaju sa.