Bábiky Baby Born 8 funkcií. Aký je medzi nimi rozdiel?

lomisela
22. apr 2009

Viete mi povedať aky je rozdiel medzi baby born 8f. s očami bez mihalníc a nezatvara očka a ta ista bábika len má na očiach mihalnice a zatvara očká? Je nejaky funkčny rozdiel mezi nimi, len esteticky? V čom je lepšia jedna od druhej? Dakujem pekne za odpovede.

cairka
22. apr 2009

tak som bola kuknúť, či má naša "peťka" mihalnice 😅 tú druhú bábiku nepoznám, ale táto naša (mihalnicová) má 2 cumlíky, ked jej dáš biely, tak ostanú oči otvorené, aj ked leží, ked dostane ružový, tak hned zavrie očká. A ked sa napije vody, dokáže plakať, roniť slzy - to neviem, či má aj tá druhá 😉

lomisela
autor
22. apr 2009

Dakujem ani ja som to nevedela, este neviem ako s tou druhou. Mam doma totiž obi dve ale zabalene, jednu chcem nechat pre dceru a druhu darovat ako darček, preto ich nechcem rozbalovať a na krabiciach nie je jasne v čom je jedna od druhej ina. Pekny den.

tina_
22. apr 2009

no asi tak, ako ste to vysvetlili s tymi cumľami...
Inak tu funkciu "kakanie" by som vam osobne neodporučala...Stačilo nam raz 😝 , potom som asi polhodinu preplachovala tu "trubicu" vnutri babiky, no a od "jedla" bolo ušpinene, čo sa dalo...

janalovebirds
13. nov 2012

Ahoj cairka,kupila som mihalnicovu baby born na vianoce,v krabici je k nej iba jeden ruzovy cumlik.Prosim ta ten druhy cumel ste dokupili,alebo ste ho mali s babikou?Na krabici je len jeden nakresleny.Ale som rada ze som sa dozvedela nieco nove o cumlikoch,to som necedela.Este som sa chcela opytat,ona aj vydava nejake zvuky?alebo len roni slzy.