Baby Anabel Mia - skúsenosti

zdenocka94
12. júl 2017

Dobrý deň Dámy 🙂 chcem sa spýtať či máte skúsenosti z babikou baby Annabell bábika Mia 794227....chcela by som ju kúpiť svojmu 2 ročnému krsniatku tak ak máte názory, sem s nimi 🙂 😘

nikolieta9
13. júl 2017

Kupit mozes cokolvek, preco by si nemohla. Na mna su to sice dost drahe babiky ale tak preco nie ak chces. Ja by som zvolila mozno aj lacnejsiu a inu, predsa len 2 roky to je taky vek, ze si ju nebude vediet vazit a no je to take. Taketo hracky by som si aspon ja nechala na neskorsi vek.

oila
13. júl 2017

Podla mna je to celkom draha babika pre dvojrocne dievcatko. Ona si este nebude uvedomovat, ze to nie je hracka za 5 korun a mohla by ju donicit ale ak mate peniazkov dost a nebolo by ti to luto tak jej ju kludne mozes kupit. Pokial viem tak tie babiky maju makke telicka takze sa s nou ani nebuchne ani nic.

zdenocka94
autor
13. júl 2017

ďakujem za rady 🙂 ....viem že stojí viacej, má aj nejaké funkcie.....len má prvý kočiarik tak som jej chcela kúpiť do neho nejakú peknú bábiku ....uvidím , zvážim to ešte ....pekný dnik 🙂😘

nina19833
13. júl 2017

Pekné bábiky sú aj lacnejšie. Podľa mňa dvojročnej princezne by mohla stačiť aj nejaká taká celá mäkká ak vieš akú myslím. Môže byť aj taká väčšia nech ju má akurát do toho kočiarika a to bude podľa mňa stačiť 🙂 Potom keď bude väčšia jej môžeš kúpiť aj takúto drahšiu, vtedy to už aj viac ocení