Babyborn alebo Baby Anabell. Čo je lepšie na Vianoce?

mirka414
22. nov 2009

aku doporucujete na vianoce?a skusili ste niektora tu motorku?
ake su funkcie tychto babik?akosi sa v tom nevyznam,bola som v obchode len s dcerkou a moc som pri nej nemohla porovnavat rozdiely.ake doplnky najviac zaujali vase dievcata?
alebo aku nekupit?pocula som ze jedna aj kaka 😕 😅 ?

mirka414
autor
26. dec 2009

pridala som fotky nasej babiky vivien.

mirka414
autor
27. dec 2009

tak neviem ci som nieco nepokazila 😠 pise sa v navode,ze babika smie do vody,ale nie ponarat ju 😝 😕 to je gol ako zabranim aby sa nenamocila hlava?a my sme boli navyse v termalnej vode...
a stale som neprisla na to ako by mala plakat...

luciaj
3. jan 2010

aj mna by zaujimalo, ako ta babika baby born funguje, uz mam pocit, ze ju snad pojdem reklamovat, lebo neviem, ako ma cikat a uz vobec nie kakat .... nasa babika ked jej strcim flasu do pusinky, tak sama vobec nepije, musim stlacit flasu, aby pila a potom nechapem cikanie, lebo voda z nej vyteka hned, ako jej dam pit ... jednoducho nepocka, kym ju dam na nocnik a je mi nelogiske, aby som jej davala pit a zaroven uz sedela a nocniku ... ako dlho po vypiti flase by mala babika cikat? ona sa nejako vypyta na nocnik? ... a ako jej mam dat papat tu kasu? to ako po lyzickach mam do nej vliat? a ako dlho po zjedeni bude kakat? ... no des, ja som uplny novacik v tychto veciach 😒 ☹ 😠

lamada181
4. jan 2010

mirka nasa paulinka nosi baby born vsade normal sa ponora s nou a babika ok takze neboj ona nema klasicke hovienko ak jej davas tu kasu tak tu hned vykaka ked ju das na serblik tak to uvidis pocas krmenia

baby to neni tak ze das pit a ptom o hodku bude cikat ale bo kakat ato hned
to este tak neurobili
mirka mate presne ako mi len mi nemame sanky k nej ale zase nieco ine ani neveim mi mame k nej dost veci
takze
to je nase babatko
akurat som malej chcela kupit novy kocik pre babiku
uvidime
plaka tto bude ked jej ruku zohnes pred lakti malo by to byt na lavej strane
skus
slzi ked stlacis prsteky tiez na jednej ruke by mal isit
jedeine co viem a to mi hovorila aj predavacka neodporuca ist s touto babikou cez zimu vonka a ak ze sa pojde tak riadne oblecena aby nepomrzli nejake hadicky ci co

mirka414
autor
4. jan 2010

lamada181 ale neplace nahlas,ze??alebo ano?sanky sme kupili samostatne a teraz som objednala aj za smiesnych 10euro tu stajnu na ponika som zvedava co to pride.nasa ide von vzdy oblecena 😀

luciaj
4. jan 2010

takze ked sa babika napije, tak ju musim mat posadenu na nocniku, aby vsetko "neocikala"? no a to plakanie sa ako prejavuje?

zabula
4. jan 2010

ahojky,máme chou chou,malá ji dostala minulé vánoce a spokojenost,pořád si s ní hraje

lamada181
4. jan 2010

mirka ale tak akurat
lucia bud musi mat plienku alebo nocnik urcite plakanie ked stalcis rucicku v predlakti lepsie povedane ked ho tam ohnes takz aplace tak primerane neni to rev jak mimino origos ale staci to

ja som nasej paulinke objednala baby born ta co sa uc stvornozkovat a potom zacina chodit tak som zvedava kedy to pride a hlavne ake to bude som sama zvedava

mirka414
autor
4. jan 2010

nasu som posadila na nocnik a stlacala,ale stale nic,neplace a neplace..co ju mam hodit o zem 😀 aby zaplakala?ved ja jej nechcem ublizovat..

hasleerka
18. feb 2011

chcem sa spýtať, kto má bábiku baby born, kde kupujte na ne oblečko ???

bufina
19. feb 2011

@hasleerka koukni na mimibazar, tam mají oblečky.

hasleerka
19. feb 2011

@bufina díky, tam som už pozerala, ale nič som poriadne nenašla ... ak vieš prosím ID, daj mi vedieť, rýchlejšie nájdem...

mirka414
autor
17. máj 2011

dievcata nasa babika prestala zatvarat oci neviete preco? ☹

ramzesa
27. dec 2011

@hasleerka ja som jeden cas kupovala v Dr.c.ku, co su na tu Simba babiku. Su peknucke a pasuju aj na BB a nie su take drahe 🙂. Teraz som uz dlhsie nekupovala ziadne oblecenie. Ale neviem, aku alternativu vymysliet na chou chou. Dcerka ju dostala pod stromcek, tak asi cosi rucne vymyslime 🙂. Alebo nejake 50-tky vo vypredaji na normalne baby? Mate skusenost niektora? 😅

hasleerka
27. dec 2011

@ramzesa díky za radu ... inak na chou chou sme kupovali vo výpredaji v kiku ... je to síce trošíčku väčšie ale na hranie im to stačí...

ramzesa
27. dec 2011

@hasleerka aj ja dakujem za radu 🙂. Asi sa tiez tak poobzeram po obchodikoch. Urcite to vyjde lacnejsie ako original a ako pises, na hranie to staci. Znackove mat nemusia 🙂 .

janalovebirds
9. nov 2012

Ahoj,prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim Vas niekto napiste mi ak poznate babiku na trhu,ktora cika pije vodicku a taktiez vydava zvuky !!!
Z tych reklamnych trikov sme na nervy.Aj na strankach pisu ze babika krici a podobne a nieje to tak.Kupili sme Baby born interactive a skusame ale zvzky nevydava.Tak ju vratime aby na vianoce bola taka,co zvuky ma.
Prosim dajte typ aku.
Vdaka

janalovebirds
9. nov 2012

@lamada181 Ahoj mate tu baby born interactive?Co pije place aj papa kasicku?Ona vydava zvuky?
Nevieme sa s manzelom dopatrat ci ma aj zvuky alebo nie.Prosim dajte vediet.dakujem

janalovebirds
9. nov 2012

@lamada181 mate baby born interactive?Ved ona ma tvrde ruky ako sa to podari zohnut?
Vydava zvuky teda?
Kupili sme ale este je v krabici,nova skusali sme trocha ale bez vody,...zatial sme nedosli na to kedy a ci vobec vydava zvuky,pripadne slova????

kasiopeja01
25. aug 2013

Ahojte mamicky, aj ja by som dcerke chcela kupit baby born babiku, bude to jej prva. Aj ona sa rada kupe s babikami. Chcela by som sa opytat, ci aj ta cikajuca baby born moze ist do vody, vlastne ci mozu ist do vody vsetky? Pripadne mate niekto tu, co vie plavat a predava sa s plutvami a okuliarmi? Sedia na nu aj ostatne veci pre baby born, alebo je vyslovene len na kupanie a potou uz toho vela neurobi? Ktoru mate doma? Chcela by som jej kupit len jednu a potom uz na nu len dokupovat doplnky a vecicky. Cakame teraz babatko a dcerka bude mat tri roky a ako ju poznam, urcite tiez bude chciet niekoho prebalovat, kupat, uspavat... 😀. Dakujem. Janka

martina46
7. okt 2014

prosim skusene o radu 🙂
dievcata chcu babiky, bola som obzerat v obchode, pozerala na webe, ale mam pekny gulas z toho.
poziadavky:
1. to je najdolezitejsie - MUSI zatvarat ocka v polohe lah - zname na to, nie ako jeden typ chou chou, co ich zatvori az po ukolisani, ale takto to maju tusim aj baby anabell.
2. bezne zvuky ako smiech atd
3. velkost taka, aby jej bolo dobre newborn oblecko normalne babatkovske.
4. podla moznosti cikajuca.
5. moznost kupat ju sa mi javi ako dobry napad 🙂

samozrejme, moze byt aj nekomercna znacka, ja som pozerala len tie 3 - chou chou, anabell a babyborn.

lubka055
25. nov 2014

Ja som z tých bábik už mimo, najlepšie kúpiť všetky :D len odkiaľ na to... najhoršie je, že to nie moja dori, ale ja tak vymýšľam :D