Bicykel pre 1,5 ročné dieťa

denisekkk
11. apr 2012

Neviete mi prosim poradit ci nie je skoro kupit bicyklik? Rozmyslali sme nad trojkolkou ale bolo nam povedane ze su to vyhodene peniaze. Odrazadlo mam taku klasicku motorku ale malej sa na tom nechce moc jazdit kedze nema nikde vzor - nevidi nas ani kamosky na odrazadle. Napadlo nas ze by sme jej ho kupili na meniny aby sa s nim zoznamila a mozno postupne zacala aj jazdit. Kedy vase deticky zacali na bicykliku s pomocnymi kolieskami? je to vlastne dlhodoba investicia kedze by mal vydrzat do tych 5 rokov.
Paci sa nam nieco taketo http://www.drobcekovia.sk/?str=detail&id=973&se... dakujem

kacena55
25. mar 2014

@anjelicek26 mozem sa opytat aka je to znacka alebo kde sa da objednat cyklo odrazadlo? dakujem

luckasta24
8. máj 2015

@anjelicek26 ahoj skrj znacky je odrazadlo riesim ake kupit 2 hude mat v july dik

mima2109
3. júl 2015

@anjelicek26 co to je prosim ta za odrazadlo? Dakujeeem 🙂

doduska77
5. aug 2016

@anjelicek26 to odrazadlo je krasne, ako sa volá?

zuzu84
1. dec 2016

@anjelicek26 dobry den. Chcem sa spytat na kolieska su 10. a objednávali ste ho z amazon?Prisiel bez problemov. Dakujem velmi pekne

gab_riella
17. mar 2017
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

takto napríklad vyzerá cykloodrážadlo https://www.cyklospeciality.sk/sk/detska-odrazedla/detske-odrazedlo-early-rider-bonsai/ ale to je už pre väčšie dieťa ako 1,5 roka

katka253111
17. mar 2017

Ja bicykel riesit budem az ked sa nauci super na cykloodrazadle... aby potom presiel na bicykel bez pomocnych...pred 1.5r je bicykel podla man zbytocnost... moj ma 2r5m a jazdi zvacsa na plastovej motorke, teraz na podobnom odrazadle ako motorka a na Vianoce dostal First Bike... ten mu vydrzi do tych 4-5r a potom pojdeme na bicykel

daisy_jon
19. mar 2017

súhlasím s katka253111 First Bike je úplne super! my sme to riešili strašne dlho, lebo sme sa nevedeli rozhodnúť či nebude zbytočné investovať do takého, či ho rýchlo nevyrastie, ale tento čo máme (neviem či to majú všetky modely) sa dá nastavovať ako dieťa rastie, takže spokojnosť.

katka253111
19. mar 2017

@daisy_jon presne...a sice som najprv chcela stridera ci jeho vernu napodobeninu z abenys.sk, ale nakkniec ma odradila nepritomnost brzdy... sice mozno 2r dieta ju potrebovat nebude, ale 3 a viac, ked uz vyvynie vacsiu rychlost, tak za mna je brzda super vec... z hladiska bezpecnosti i setrenia topanok... navyse sa mu neprekruca volant, co eliminuje riziko padu, nema ziadne ostre hrany ani trciace srobiky... proste myslene 100%tne na detskeho pouzivatela 🙂

daisy_jon
21. mar 2017

@katka253111 tak tak 🙂 nedám na nho dopustiť. osobne si myslím že som dobre urobila že som investovala a kúpila toto vyslovene z cyklošpecialít, myslím že sa im tie hračkárske odrážadlá nemajú šancu vyrovnať.

floranse
28. apr 2017

V hračkárstve by som tiež takéto veci asi nekupovala. Predsa treba aj vybrať správnu veľkosť a tak.. Inak, tiež sme odrážadlo a neskor aj bicykel kupovali na cyklospeciality a tú cenu teda absolútne neľutujem. Je to kvalita 🙂

horta
1. okt 2017

@anjelicek26 Ahoj, vidim ze je to uz o dost starsia diskusia, ale ak si este pamatas, prosim ta kde ste kupovali tu trojkolku pre synceka na fotke? Resp. aka je to znacka? Dakujem pekne.