Bojové hračky. Darovať mu ich?

eliana
15. dec 2006

Ahojte.Chcem sa vas opytat na vas nazor. Mam 5 rocneho syna.Kazdy rok co chodi do skolky cakam,ze s tym zacne.Doteraz nic.Az tento rok. Jeho priania pod stromcek su :"bajonikl" ta lego hracka,neviem ako sa to pise, a rozne ine bojovo robotove napady. Moj 12 rocny svagor ma toho doma plno a tak trochu viem ako to vyzera. Vobec sa mi to nepaci. Su to nevludne posobiace zhluky umelej hmoty, co maju za ulohu bojovat. Volakedy boli rozne postavy vojakov,indianov tyh som zopar povolila,ale len takych malinkych.No títo roboti sa mi vsak ani nahodou nepacia. Nechcem mu to darovat. Aky mate na to nazor?

verulka
16. dec 2006

ja viem, ale aj ja im kupim napodobeninu zbrane...zmenila som v tejto veci nazor...a konkr. bionicle mam uz tiez kupene (uz 2. rok) a dokazu sa s tym perfektne zahrat. Mne sa to nepaci, ale im hej a nemyslim, ze je to nejako skodlive- aj to som chcela napisat, len mi to vyletelo z hlavy 😅
melory, oni sa hraju s Ajkou s babikami a ajka ma tiez mec (tato jej vyrobil) 😉 ja v tom nevidim problem, mne to dojde normalne... 😀

verulka
16. dec 2006

andy, vsak to je dolezite, usmernit ich. v tomto som velmi tvrda...
baby, ak nahodou pisem choaticky, tak velke sorry, ale mam trosku mimo rozum 😀 😀 od unavy 😉

melory
16. dec 2006

ak je to v ramci normy , jasne, ale byva to aj mimo normy.

inac ake som ja mala vychovne plany...ked som nemala deti, vtedy su vsetky mudre! ze baby...ale teraz,,,,napr. ja nekupim a babicka ano.

viamka
16. dec 2006

ja este k tym babikam pre chalanov: moji chalani prvy aj druhy brali dievctkam tie male hrackarske buginky a perfektne sa s tym hrali. babiku hned na zaciatku strcili dievcatku do ruky, tak som sa utesovala, ze nie su celkom "mimo hranic". samozrejme, ked sa to opakovalo viackrat, vlatne pravidelne ked sme isli von, zavolala som psychologicke a ta ma ubezbecila, ze kocik je pre chalana nieco ako nakladiak a babika v nom len zavadzia a ze je to uplne ok! niecomu sa neubranis............. nakladali tam kamienky, loptu a kadeco a vozili z miesta na miesto..........

renca3
17. dec 2006

Ja som teraz kupila malemu taky minivaric s riadikmi. Na navsteve sa s tym zahral, tak uvidime kolko mu to vydrzi doma. Keby sa chcel hrat s babikou, nebrala by som to tragicky a tiez by som mu ju kupila. Skor by ho to viedlo k tomu, ze sa treba o niekoho starat ako sa ja staram o jeho braceka. 🙂

melory
17. dec 2006

😕

sunny6
17. dec 2006

renca aj moj segrin maly chce na vianoce barbi princeznu 😎 ,preco nie,deti maju take obdobie,ze aj chlapci tlacia kocariky ,hraju sa s mackom,alebo miminkom,popritom maju aj ,,chlapcenske,, hracky-traktor,auta....
Tak ako aj dievcatam sa moze pacit autokara,alebo zeriav 🙂

certica
17. dec 2006

Ja som sa ako deco najlepsie zahrala s autickami 😉 a maly ma tiez babiku, aj ked si ju uz nevsima+ jednu babiku chlapca na konikovi a toho si obcas aj prituli-mne sa paci, ze dokaze prejavi cit aj k obycajnej hracke...

briluxina
17. dec 2006

mam pocit akoby sme uz zabudli, ze aj my sme boli deti.Ja som sa hrala zo zeriavom, anglicakmi ale aj z babikami, mala som vseliake obdobia a moji bratia tiez. 🙂

melory
17. dec 2006

asi som dost mimo 🙄
nmechapem co pisete, nezakazovala by som to, ale urcite ani nepodporovala.
ved preco sa o velkych dospelych hovori, ktory su opacne orientovany, ze aaale, on uz ako dieta bol iny, hral sa z babikami. 🤐

certica
17. dec 2006

Neviem melory, ale ked je raz niekto inak orientovany, nemyslim ze to nejak ovplyvnia hracky.
Ze by som bola bi? 😉 Clovek nikdy nevie... 😀

briluxina
17. dec 2006

😀

melory
17. dec 2006

ved si certica, svata nebudes 😀
ale ty vies ako som to myslela...ale cely svet je hore nohami a podporuje sa to, tak kupujme chalanom malovatka a babiky a babam auta, ked aj tak sa chlapy opicia po babach{nausnice} a mi baby po chalanoch { fajcenie, nohavice} 🤐

alcatko.j
17. dec 2006

Mel, taky si nemyslim, ze to, s jakymi hrackami si deti hraji, ovlivni jejich sexualni orientaci 😉

melory
17. dec 2006

alcatko normalne by si kupila synovi barbi...?

alcatko.j
17. dec 2006

Kdyby si ji pral, tak ano 😉

alcatko.j
17. dec 2006

Ale nema smysl se kvuli tomu nejak skorpit, to je vec nazoru 🙂

certica
17. dec 2006

nikto nie je sväty 😉
Mimochodom, v zivote som cigaretu v ustach nemala, nausnice a dlhe vlasy na chlapom nemusim, ale...snazim sa tolerovat kazdeho...ak svojim spravanim neublizuje druhym...

melory
17. dec 2006

vzdavam sa...ale ja by som urcite nekupila babiku synovi, ale kedze budeme mat par ani mu to zakazovat nebudem. uz som stara, to je tym 🙂

majka07
17. dec 2006

Holky, taky něco přihodím, vidím u své neteře co se jí líbí, mně by se podobné hračky vůbec nelíbily, některé jsou pěkné, ale některé po kterých touží a nebo dostala..... ale teď je jiná generace a jim se líbí něco jiného, to je jako s pohádkama, jedna holčička od sousedky, je jí 7 let řekla, že pyšná princezna je trapná apod. tak nazvala více pohádek, mně aj její mamině se tyto pohádky moc líbí, jsme při nich vyrůstali, holt je to jiná generace a člověk se s tím musí trochu smířit 🙂 🙂 🙂

alcatko.j
17. dec 2006

Mel, nejsi, proste vec nazoru 😉
Zíív, jdu spat, caute 🙂

alcatko.j
17. dec 2006

Jejda, ted to vypada, jako bych se nudila, nene, jen jsem unavena, tak ahoj 🙂

melory
17. dec 2006

ja som vstala- tak dobru noc.

certica
17. dec 2006

v zivote sa netreba nikdy vzdavat 🙂 😉

melory
17. dec 2006

vzdavam sa lebo tento nazor mi nik nezobere a presviecat vas nebudem.

certica
17. dec 2006

mel, tu nikto nebojuje 😉 alebo ano? 😅 . Nazvala by som to diskusiou, ktoru po vzajomnej dohode 😎 😀 navrhujem uzavriet 🙂

melory
17. dec 2006

napisala som bojujem? to snad nie, mozno zdanie klame

verulka
17. dec 2006

mel, v pohode,mas svoj nazor...i ked momentalne je total opozit toho mojho 😉 suhlasim, ze svet je hore nohami, ale hlavne v inych, ovela dolezitejsich veciach 🤐 ...Ale zase ja som v tychto veciach total ina- ako som uz inde pisala, moj muz mal vlasy po pas(teraz ich skratil), ja som bola na jezka atd. Risko uz dostal babu, tak ako Ajka mec. Ak im po tom srdce pisti, je to pre mna v pohode im to dat. Kedze cely moj zivot je pre mnohych postaveny na hlavu, beriem to uplne free.. 😎
certica, inak aj som bola total chalansky typ, ked som vyrastala (a rozhodne som cisto hetero 😀 😀 )

certica
17. dec 2006

Len sa stale vzdavas, tak mi zdanie seplo do ucha, ze to nejakym nedopatrenim zacinas povazovat za bitku...
Ale som rada, ze moje zdanie dokaze aj klamat 😀 Uprimne 😉

melory
17. dec 2006

verulka len mi pride zvlastne ako vsetci klud, a nebojuj a ja len uz nic nejdem vysvetlovat, lebo je to 10:1 , len si stojim za svojim nazorom