Brutálne hračky. Čo na to vravíte?

mirka414
autor
22. máj 2008

co na to vravite??kupili by ste take nieco detom 😕 😅 😅

luculka
22. máj 2008

ja som na to predchvilou pozerala v novinách 😠 😠

icerna
22. máj 2008

ahoj 🙂 no tak to uz nevedia co maju vyrabat 😒 ale tim vacsim detom sa to urcite zda smiesne a super

alami
22. máj 2008

otrasné, ale to je asi - isto pre pubošov - budú si to dávať navzájom ako vtipné darčeky 😉

bubadlo27
22. máj 2008

ja som to tiez videla, no otras 😠 , ale urcite sa najde nejaka dobra dusa, ktora si to z recesie kupi, aj ked ta cena je tiez vysoka 😒

ene
22. máj 2008

To je stary 🙂 To je v takove kategorii hracky pro dospele, co si davaji kamaradi v hospode. Rozhodne se nebojim, ze by mi tohle jednou prinesla domu nejaka babicka 😝 Nejvic ale stejne frci plysovi mikrobi - http://www.alza.cz/hracky-a-hry/plysovi-mikrobi... - uz jste nekomu darovali ebolu nebo mor? 😀

icerna
22. máj 2008

tak to je milsie,ako tie zrazene

kangaroo
22. máj 2008

a vraj uz vymysleli všetko...... dobrá haluz.... 😀 ......ale pre dospelých 😝

liviky
22. máj 2008

to je brutál,ten kdo to vymyslel je ujetý

martina46
22. máj 2008

to co je??? 🙄 🙄 🙄

gabrielkabj
22. máj 2008

fuj humus

kili
22. máj 2008

ene, tak tie sú super 😀
žeby som MM dala na výročie kvapavku al. sifilis? alebo aj opar je moc pekný. No škoda že to nestíham, máme už teraz v sobotu.

aliria
22. máj 2008

...je to fakt hnusné

ene
22. máj 2008

Kili, muj manza rika, ze by mel urcite radost a ze by to urcite ocenil 😀 😀

kili
22. máj 2008

ene, škoda, že je to v čechách, takú hovadinu sa mi nechce riešiť cez dva štáty

lenki33
23. máj 2008

kili, mozes sa realizovat 😉
http://mikro.adept.sk/

lenki33
23. máj 2008

inak ked si kliknete na obrazok nejakeho mikroba, tak sa vam tam ukaze aj pohlad pod mikroskopom 😀

majka35
23. máj 2008

jeeej ... tá stránka sa mi zdá super, aspoň má človek predstavu, ako tié háveďky vyzerajú ... 😅

a k tým zrazeným zvieratkám ... veľa veci chápem, ale v akom morbídnom mozgu sa zrodila takáto myšlienka, to nepochopím nikdy ... ☹