CD Čanaky a Podhradská. Ktoré je najlepšie?

geegee
14. nov 2006

Chcem objednat ich CD, uvazujem nad 1, 2 alebo 5. Ak ich mate niektora doma, ktore sa vam zda najlepsie? Mne sa pacia vsetky 3, a ako vahava ryba mam problem rozhodnut sa aj v takejto blbosti 😀

erka12
14. nov 2006

ja mam 1,2 a su super,s miskom ich pocuvame 🙂 a 5 si tiez chcem objednat 🙂

tilly
15. nov 2006

mne sa najviac páči jednotka

sulamith
15. nov 2006

my mame doma tiez 1 a 2,su super,sarka sa vzdy velmi tesi ked jej to pustim.preve teraz pri tom zaspava 😵

mracik
15. nov 2006

u nás je najväčší hit ťuki-ťuki 🙂

zuzula
15. nov 2006

Aj ja mam jednotku - babo je sice este len v brusku ale myslim ze sa mu paci (aj mamine 😉 )

tilly
16. nov 2006

u nás, "ten náš pes sa volá brok, nemá ešte ani rok a už šteká na človeka..." 😀

ena
16. nov 2006

my mame 1,2, a aj anglicke a pocuvame na striedacku 🙂 par dni dookola to iste cd a potom vymenim 🙂)

geegee
autor
17. nov 2006

tak ja uz som objednala...tesim sa normalne na tie pesnicky 🙂 Skoro vsetky poznam, ucili sme sa ich na strednej..aj preto sa mi tazko vyberalo 😀

wanda
19. nov 2006

aj my mame doma 2cd,a musim potvrdit ze ked pridu uz vase deti do skolky,tak budu poznat vsetky pesnicky od a po z a budu pomahat ucitelke 😀

maja5
6. dec 2008

ahojte chcela by som vás poprosiť či by mi niekto nemohol poslať prefotený booklet veselá angličtina pre deti lebo CD sme si zohnali a veľmi by nám pomohol aj text a frázi pesničiek. a ešte aj DETOM 3 aj odtiaľ máme len slovenské texty ale anglické nie. tak ak by niekto vedel pomôcť. dakujem

audreyd
6. dec 2008

my máme asi všetky, momentálne u nás fičia vianočné 🙂

maja5
6. dec 2008

ahoj audreyd a nemohla by si mi nejak preposlať tie texty bola by som veľmi vdačná.

martina236
6. dec 2008

mame 1,2 a 5, hraju kazducky den, uz aj vianocne sme kupili a dostali sme to nove pesnicky pre deticky, ale sa mi najmenej paci...
2jku sme uz 2x napalovali, co sme oroginal zosuchali. proste do nemoty. mala tie pesnicky miluje.

maja5
6. dec 2008

na stranke www.koncertypredeti.sk sa dajú stiahnuť

maja5
8. dec 2008

ahojte ale na tej stránke sú len ukážky z pesničiek takže nič.

saskarisko
8. dec 2008

Ahoj,
najznamejsie su na 1, ale vsetky ich albumy su vyborne, a oplati sa ich mat. Aj pre obmenu 😉

zuzka99
8. dec 2008

mne sa najviac páči 1, ale aj tie kresťanské ukazovačky sú super.

sjuzocka
8. dec 2008

na warez forach (www.lamky.net) najdete odkazy na stiahnutie vsetkych ich CD 🤐

maja5
8. dec 2008

ahoj sjuzocka ale na tú stránku sa nedá dostať a aj registrovať sa dá iba ak ťa niekto pozve ja som to skúsšala ale nejde to ak by si mohla poslať pozvánku?

emjee
25. jan 2009

marcsika • 1d • Dnes o 17:51
Ahojte! Nema z vas niekto CD od M. Podhradskej a R. Csanakyho? Pripadne kde by som mohla stiahnut?
Diky

smejula • Dnes o 18:08
ahoj marcsika, máš IP.

bibula • 2d • Dnes o 18:10
smeji aj ja chcem-vsetky-posli,kym to zavru

tatolu • 3d • Dnes o 18:11
Ahoj
adresa na stiahnutie www.warmacher.com
Je tam potrebná registrácia - bezplatná - vzberieš si slovenské a české albumy a pod písmenom M - Mária Podhradská a Richard Csanaky.
Našla som to tam

marcsika • 1d • Dnes o 18:13
nemam IP.. ale skusim na tej web adrese..diky vam vsetkym

dada78
30. jan 2009

ahoj, zaregistruj sa na www.warezworld.sk, odtiaľ sa dá stiahnuť celá diskografia. 😵
http://www.warezworld.sk/viewtopic.php?f=139&t=...

janzi
30. jan 2009

jeee dik za super link na ostatne albumi, mame 1 a2 a ficime na nich uz od 3tieho tyzdna malej a velmi sa nam pacia, aj ja mam svoje hity na kazdom CD 😀

dada78
31. jan 2009

ja som si tiež potrebovala pripomenúť textíky 😀

petaba
10. aug 2009

Ahojte nemohli by ste mi niekto preskenovat booklet k veselej anglictine? 🙂

petrastudent
10. aug 2009

Ahojte prosím vás mohu se zeptat jek se dá z linků co jste poslali stahovat hudba? Nějak na to nemohu přijít. Zatím moc děkuji

zabulka1
27. okt 2009

ahojte neviete mi poradit kto vie cely text od podhradskej a canakyho uspavanka

mucher
28. okt 2009

zabulka1
Spi, moje dieťatko krásne, nad horou usína deň.
Na krídlach motýlích s belasou tmou na očká zlietol ti sen.
Kým ťa späť z krásneho sníčka privezie slnečný koč, spi moje dieťatko, búvaj krásne.
Spi sladko a dobrú noc.
Spinkaj, ty poklad môj vzácny,hviezdičky toež išli spať.
Zo zlatých pavučín po celú noc najkrajšie sníčky si praď.
Kým ťa späť z krásneho sníčka privezie môj slnečný koč, spi moje doeťatko, búvaj krásne.
Spi sladko a dobrú noc.

My máme všetky objednávali sme cez
www.tonada.sk/

Oplatí sa Mťko fičí na tom už nejký ten rôčik.Zavrie sa do izby a púšťa si CD a ANJ pre deti vie obe CD naspamäť a v angličtine mu to veľmi pomohlo a to má 5 rokov , tie deti sú ako špongie

mucher
28. okt 2009

A baby nesťahujte, kúpte si ich......tak ako my...postupne......je to síce viac peňazí ale určite lepšie ako značkové tričko alebo nejaké stupídne auto, robot, spiderman, barbie 😅

denisavi
23. jan 2012

Ahojte nemohli by ste mi niekto dat link , alebo poslat anglicke texty k veselej anglictine 1 ,dakujem