Chodítko 2v1 fisher price. Máte s ním skúsenosť?

jujka
27. júl 2008

ahojte chcem sa spýtať aké máte skúsenosti s chodítko a odstrkávadlo 2v1 fisher price chcem to kúpiť malému ale neviem či by stým vediel aj sám chodiť 😅

angua27
27. júl 2008

jujka, my si od kamošovcov ideme požičať toto chodítko: http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro... kamošových dcére pomohlo pekne pri rozbehnutí chodenia, tak som zvedavá, čo na to povie môj zbojník. ale som zvedavá aj na iné skúsenosti.

jujka
autor
30. júl 2008

haló 😲
nikto nemá to chodítko?

katy1979
30. júl 2008

jujka asi ho niekto má ale my to nie sme. my máme od chicco a je v pohode, ale už nám je nanič takže ho idem predať.
ale myslím že aj fisher price splní svoj ucel. nasho hlavne zaujímali tie hračky na hranie vpredu ako to chodenie, ale nemožem zasa povedať že s tým nechodil.

pietra
30. júl 2008

jujka, ja tiez mam taky typ choditka inej znacky, chicco, ale myslim, ze je to skoro to iste. Na parketach sa nam to smyka a malej uteka, cize aj tak s tym nemoze chodit sama, ale na koberci funguje super

katy1979
31. júl 2008

my s chiccom beháme aj po parketách aj po dlažbe a v pohode aj vonku po chodníku. Aj ked sa šmýka nevadí. rozmýšlala som tam dať nejakú gumičku ale nie je treba.

pietra
31. júl 2008

katy, ale tebe uz sebi beha aj bez opory, preto mu to ide podla mna aj na parketach. Aj kike to ide na parketach, ale potom sa silnejsie oprie, kedze este nevie udrzat rovnovahu sama a uz jej to leti rychlo dopredu a ona pada. Na koberci sa to nestava

jujka
autor
31. júl 2008

dakujem dievčata tak stým budeme mať problémy 😒 lebo všade máme parkety no nevadí už som objednala

katy1979
1. aug 2008

jujka fisher price sa nemusí šmýkať s tým má problém chicco.

bzucinka
26. mar 2009

Ma niekto toto? http://www.detskyruzek.cz/choditka/chicco/chicc... ??? oplati sa? ..alebo nieco podobne ... je to vhodne? alebo je to tiez niecim nevhodne ako tie co v nich babo sedi ... hm?

standu
26. mar 2009

vyzera to dobre....urcite vhodnejsie ako klaicky chodak!!!! ten nie preboha 😖

ja neviem, podla mna kazde dieta zacne chodit ked je na to stopercentne pripravene, nehovorim, ze to niektorym detickam nepomohlo...ale s istotou viem, ze moju malu by to nezaujimalo a bola by to len dalsia haraburda v dome 🙂

uci
26. mar 2009

my ked sme boli na klbikoch tak nam ortoped jednoznacne neodporucal ziadne choditka - potom sa vraj nevyvijaju klbiky spravne, to choditko co sa babo len opiera sice vyzera byt z tohto hladiska nezavadne ale zase mi pripada zbytocne - hrat sa moze mimco aj s hocicim inym a opierat sa pri chodzi tiez bude o co bude chciet ono (o skrinku, gauc a pod.) - no nie? myslim, ze malo taketo choditko tak ho just na to chodenie pouzivat nebude 😀

uci
26. mar 2009

joooj pisem ako keby som bola na materskej snad 10 rokov 😀 malo to byt "myslim, ze ak by mimco malo taketo choditko...."

katy1979
27. mar 2009

bzucinka my sme ho mali a vyuzili, nehovorim ze to bol trhak ale vonku s tým pekne chodil sám.
je to ale zálezitost pár týždnov, lebo mimco co nemá aku taku stabilitu to velmi nevyuzije a ked uz chodí sam tak to nepotrebuje. ale decká to radi tlacia pred sebou.

kuspitka
25. máj 2010

Ahojte dievcata,
viete mi poradit ci naozaj skodi choditko malým detom?
my mame len 5mesiacov,ale ked bude kus vadsia tak by som ju tam davala,ale vsetci mi vravia,ze mala bude chodit na špičkách .dakujem ada

adrian77
25. máj 2010

Ahoj kuspitka, ano je to pravda aj nám to ortoped neoporucal maly mal 6 mesiacov, a ked tak na max 15min. a treba mu dat topanocky aby sa nestaval na nozicky a moze tam byt viac krat za den ale nie pol hodinu a tak. My sme to vyriesili ohrádkou XXL ma 7,2 metra a je modulovatelna a myly sa v nej pekne drzi je velmi velka pekne sa tam hra a dobre sa v nej stavia. Aj jednu predávame ak máte záujem inzerat som dal do rubriky detská izby https://www.modrykonik.sk/bazar/detska-izba/1t4..., tak drzím palce. adrian
🙂 😵

kuspitka
25. máj 2010

adriana my mame velmi narcne dieta a som myslela ,ze by to vyriešilo vsetko.

adrian77
25. máj 2010

Ahoj Som Adrian, my mame tiez dost narocneho plazi sa po zemi a dost je manzelka unavená z toho vsetko zhadzuje, preto v tej ohradke je pokoj netreba sa bat, ale to choditko vsetko nevyriesi my sme to tiez kupili a mysleli sme si ze to bude fajn ale este viac sa vsade s tým dostal viac veci zhodil, a treba ho tam davat na max 20 min. nam to ortoped aj zakazal kupil , preto tam treba tie topanocky z lekarne kupit tie mu moc nedovolia sa stavat na spičky. tak sa drz te. adrian

kuspitka
25. máj 2010

adrian ved to,ze je tak narcna stale musim byt prinej a nieco jej hovorit,ukazovat .
som si myslela,ze choditko vsetko vyrieši ,ale asi nie.my nemame ,kde dat tu ohradku to je problem.

adrian77
25. máj 2010

🙂 tak to treba skusit kupit to choditko kazd dieta je ine, možno to pomoze, ale moze sa mu aj chrbica zle formovat. treba davat castejsie ale len max 20 min. Skuste potom mensiu ohradku kupit su aj 1,25x 1,25 m tak sa drzte. inac pekne foto

kuspitka
25. máj 2010

adrian dakujem.
skusim este kupit,ale az ,ked bude lozit.ona stale chce stat a este nemoze,ale coo uz snov vsetko chce robit naraz

jabera
25. máj 2010

jujka, my ho mame - odstrkovadlo, sice to chicco, ale princip bude podobny, predpokladam. v kazdom pripade som s nim velmi spokojna, maleho to bavi a uz sa naucil ho aj otacat do smeru, ktory potrebuje a ohromne sa tesi. vedel s nim chodit aj ked este velmi neisto stal na nohach. skratka, ja ho vrelo odporucam. 😉

kuspitka
25. máj 2010

aka opierka chrbta je na tom choditku?nasa nevie ani sediet.

minnie55
18. jún 2010

Ahojte, ja zvažujem pre malého Chicco baby jogging. Má skoro rok, ale chodenie u nás zatiaľ v nedohľadne, tak som myslela, že možno by sme ho chodítkom motivovali cupitať. všetci ma doma od chodítka/odstrkovadla odrádzajú, vraj je to somarina. nemá niekto z vás skúsenosť s odstrkovadlom Chicco baby jogging ?

cerkris
21. jún 2010

ahoj my síce nemáme chicco, ale také obyčajné z tesca, malý by mi sým už aj išiek , ale my sme vo fáze , že chodíme už tretí mesiac za ručičku, a jednoducho to tlačí pred sebou jednou rukou a druhou sa ma drží, neviem mne príde 50eur dosť na také odstrkovadlo a možno ho ani nebude baviť

kuspitka
23. jún 2010

ahojte.tak my sme včera kúpili chodítko chicco dj 2019 a je super....
my sme ich veľa skúšali,ale len toto jedno bolo také normalné..

ikula2
16. nov 2010

@kuspitka ahoj prosim ta to choditko je ale klasicke ale odstrkovadlo

prosim vas neviem ci tema este funguje neviete mi poradit nejake choditko odstrkovadlo kde je rugulacia koliesok?

ikula2
16. nov 2010

@minnie55 ahoj prosim ta nekupila si to choditko? lebo ho tiez zvazujem

minnie55
16. nov 2010

@ikula2 Ahoj, veru som ho kúpila, pred týždňom 🙂 a je super, malý s ním veľmi rád chodí, vrelo odporúčam. Pesničku hrá len vtedy, keď ho dieťa tlačí, takže je to aj motivačné 😀 Náš Maťko je taký lenivší, takže snáď sa rozchodí 😀

ikula2
16. nov 2010

@minnie55 jej dakujem za odpoved mozem sa spytat ako je to s tymi kolieskami? na obrazku to vyzera ze maju gumicku, daju sa nastavit aj rychlost aby to neslo prilis rychlo? alebo neuteka mu to?

kuspitka
16. nov 2010

@ikula2 ahoj.my mame chicco choditko mala v nom bola len mesiac.a mame aj odstrkovadlo.