Chodítko Chicco DJ. Ako ste s ním spokojné?

p69majka
8. nov 2010

Ahojte. Máte niektorá skúsenosť s týmto chodítkom? Je stabilné? Ako ste s ním spokojné? Chcela by som ho kúpiť malej a rozhodujem sa. Pomôžete mi? 🙂 Ďakujem.

janina77
8. nov 2010

Ahoj,
ja sice choditka neuznavam, ale musim priznat, ze som ho pouzivala aj ja. Nie casto, ale ako rychla pomoc, aby sa ti dieta nezranilo a trochu zabavilo, kym umyjes riad, resp. nachystas nieco jest je to super vec. My sme ho dostali ako dar, najskor som tyzden strajkovala a ostalo v krabici, potom sme ho vybalili, a sem-tam som tam maleho supla. Jemu sa tam vzdy pacilo, vyhraval si s tymi packami, kus pobehal po byte. Nemal z toho ziadne zle navyky, ziadne spickovanie, ziadne zle drzanie tela. Chodit sam sa naucil skoro, v 10 mesiacoch.

p69majka
autor
8. nov 2010

@janina77 ahoj. Ja som mala chodítko pri Filipkovi a myslím, že keď tam dieťa nieje stále tak je to ok. Tiež chodil pekne od 11 mes. Ďakujem. 🙂

p69majka
autor
9. nov 2010

@janocka ďakujem. písala som ti IP.

salonka77
9. nov 2010

My sme používali toto chodítko Chicco a bola som s nim nadmieru spokojná, je naozaj stabilné, také pevné. Rád sa v ňom malý hral, vyhrával jedna radosť 😀 a behal po celom dome ako raketa. Skvelo poslúžilo, my sme si ho pochvaľovali. Ešte keď som bola tehotná, tak som mala zálusk iba na to Chicco, iné som ani nechcela.
😎

p69majka
autor
10. nov 2010

@salonka77 ďakujem. 🙂

katren
10. nov 2010

My ho mame a sme spokojni 🙂 Ja odporucam

p69majka
autor
10. nov 2010

@katren Ďakujem 🙂

salonka77
10. nov 2010

@p69majka Nemáš za čo 🙂

luciferova
10. nov 2010

@p69majka je naozaj dobre, jedno neutralne predavam v bazariku, na cene sa vieme dohonut, malinko sme ho pouzivali...

annie13
10. nov 2010

aj my ho mame nevyuzivame ho vela ale je skvele u kamosky bol maly aj v inom a to sa nedalo ani porovnat
stabilne, brzy proti padu zo schodov, klavirik zboznuju obidvaja 😉

p69majka
autor
12. nov 2010

@annie13 ďakujem za radu a odpoveď. 🙂

annie13
12. nov 2010

@p69majka 😉

p69majka
autor
27. nov 2010

🙂 ahoj,. už ho máme doma. je super. ďakujem všetkým. 🙂