Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo 10 ročnej slečne pod stromček?

dadka75
26. nov 2012

Poradí niekto??? Prosííííííím.... Zatiaľ mám len túto školskú tašku....

slavka034
26. nov 2012

ahojky...kedže má 10 rôčkov a u takých "veľkých" slečien letí Hello Kitty tak buď kozmetiku( chodí aj reklama v TV) ak má dlhšie vlásky tak niečo do vlasov poprípade nejaké to tričko 😀 😀 😀 a samoška že dobrou knihou s rozprávkami ništ nepokazíš))..a nejakú peknú tvorivú hru k tomu a máš to 😝 😝 😝 😝

zaneta08
26. nov 2012

ja som si tiež nevedela rady s darčekom pre svoju 13-ročnú dcéru a 10-ročnú krstnú dcéru, nakoniec takým jemným prieskumom som vypátrala, že by chceli Monster bábiku. Plus som kúpila set náušníc a prívesku zo swarovskeho krištáľu cez zľavový portál. Možno z toho niečo bude vyhovovať aj tvojej dcére. Minulý rok bol inak veľkým hitom kombinované korčule na ľad aj kolieskové a také "oko", ktoré keď napojíš na telku slúži ako mikroskop a zväčšuje 20-krát. Veľa šťastia pri výbere darčekov 🙂

nicky07
26. nov 2012

Monster high letí aj u nás. bábika čiapka tričká... tajný denníček so zámkom, dáky kozmetický set s detskou voňavkou - aj tie su monster high. uvažovala som aj nad karaoke kedže moje deti radi spievaju to by bol taký spoločný darček. A samozrejme bižuteria tú dostať musí.. :D a nejaká kniha...dievčatkám sa dá, ja skôr uvažujem čo 6 ročnému chlapcovi...

ukana
26. nov 2012

napr. mp3 prehrávač
http://www.hyperzlava.sk/sk/ponuka/5370
oblečenie, bižutéria ( na zlavových portáloch maju pekné za pár €), spoločensku hru- Slovensko otázky a odpovede, Dostihy, Ubongo atd, niečo na šport, nejaké pekné hodinky, oblečenie na postel Monster, knihy rozneho druhu.......... 😉

dianka2374
5. dec 2012

No tak to yávisí od charakteru a vyspelosti tvojej dcéry ak letí na Hello Kitty tak ešte je na kozmetiku ako píše slavka034 moja hračky nechcela od 1 ročníka ona na hello kitty a také "hlúposti" nebola nikdy

katecameron
5. dec 2012

moja 10rocna chce hello kitty a este pet sopakov

talula
5. dec 2012

asi to co napisala nicky07, az na to Monster high, sice to u deti leti, no ale akoze morbidne babiky - brrr 😖 inak ta taska je super 🙂

mirka414
24. okt 2016

u nas to bude pod stromček kozmetika,nejaká bižutéria náušnice,hracky uz dufam nie,lebo ich ma strasne vela.A samozrejme knihy .

Tu začni písať odpoveď...

Odošli