Čo je zaujímavé na Myškách Maileg?

10. mar 2021

Máte niektorá hračky myšky maileg? Čo je na nich take zaujímavé keď sú take drahé ? Dcéra mi ukazovala že by to chcela no ale sa mi zdá príliš dať 25€ či koľko za mysku v krabičke

luluusko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nyphadora
10. mar 2021

Mysky su drahsie, ale preto, ze su rucne site, su aj casto vypredane, nepride ich do jednej predajne 100, ale iba zopar kusov, a myslim ze vianocne alebo velkonocne su limitky. A potom ten ich dokonaly nabytok😍, ziaden plast, to by ste musela vidiet na zivo.

autor
10. mar 2021

@nyphadora no tak jednu jej objednam chcela aj nejaký vak na nosenie myšky k tomu a posteľ vintage
Ako áno je to pekne páči sa mi taký štýl ale zas tie ceny 🙈

kiki68
10. mar 2021

Ja mam 4 take mysky za velmi dobru cenu, jedna pani mi ich sila aj s postelou a vankusikmi. Neni tonten original, ale vyzeraju tak a tiez rucne vypracovane. Mozem dat kontakt, kedze som bola spokojna .

kiki68
10. mar 2021

Toto su tie nase , kupila som to synovi, ze keby sa chce hrat s domcekom alebo pribudne surodenec. Lebo decka v skolke sa hravali s domcekom a tie potvorky do toho boli neskutocne predrazene. Nejake vevericky to boli, tak som kupila toto

autor
10. mar 2021

@kiki68 wau to je naozaj krásne
Veď samozrejme chápem že si za to zapýtajú keď to ručne šiju, len ja neviem ja sa na to pozerám z ekonomického hľadiska aj keď ma to nezruinuje ale dať 25€ za malú mysku + škatuľku 🙈 au moja kreditka 😂 + doplnky čo sú k tomu rôzne tak ahoj 200€ 😀
A jasne prosím ta ak budeš taká zlata tak napis mi kontakt na pani 🙂 aj keď už som jednu mysku objednala zo stránky ale nevadí zvyšok by som si u nej dala ušiť 🙂 môžeš aj tu napísať verejne alebo ti napíšem súkromnú správu ?

kiki68
10. mar 2021

Je to pani Gabriela Stefanakova
Tu je link na fb stranku https://www.facebook.com/decorations.by.Gaby

autor
10. mar 2021

@kiki68 ďakujem 🤍