Čo kúpiť 8 a 5 ročnej dcérke?

natalkaa2011
15. okt 2012

Mladšia chce cikaciu bábiku Baby born, pozerala som takú so zmrzlinkou, no neviem sa rozhodnúť. Teraz je nová, taká, čo má na ovládania cikania aj gombík, aby to nevytekalo hocikedy a hocikde, no stojí až 55 Eur, čo sa mi zdá dosť veľa. Poraďte, máte niekto tú so zmrzlinkou alebo niečo podobné. A čo staršej, chcela by som niečo, s čím by sa naozaj zahrali. :(

slniecko41
15. okt 2012

Mám 9 -ročnú dcérku a u nás letia bábiky Monster High a všetko čo s tým súvisí. Neviem či to poznáš, ale od minulého roka to spôsobilo ošiaľ, aspoň u nás v Bratislave. Máme už bábiky, písanky, hry, šminky, náramky, tašku do školy atď., teraz je aktuálny album, kde si deti lepia samolepky. Balíčky so samolepkami sa kupujú v hračkárstve, ale aj v novinových stánkoch. Je pravda, že väčšinu vecí sme kúpili v zahraničí, ale bábiky sú už dostať aj u nás v Dráčiku, poprípade inom obchode s hračkami.

cerez
15. okt 2012

U nás letia tiež Monster High. Práve si želá nejakú včeliu kráľovnú? Snáď som to napísala správne.

ivett1
16. okt 2012

@natalkaa2011 naša bude mať 6 a pol a tiež máme "monsterhajky" - bábiky a príslušenstvo, všetko možné s týmto motívom...🙂 takže my to máme jasné a ešte je nové lego friends ...z toho už máme objednanú kaviareň v parku a na Vianoce dom ... je drahší, ale ... zasa bude to hlavný vianočný darček ; našu už cikacie bábiky nebavia, aj keď sa sem tam ešte pohrá s baby anabell... a keďže obe moje deti radi tancujú, tak im idem kúpiť tanečnú podložku s pripojením na PC, alebo mp3 ... 😉

katty137
16. okt 2012

Natalkaa, my túto bábiku máme, ešte bez ovládania gombíka... je to bábika úplne oničom.. krásna, ale prakticky pre 5 ročnú nevyužiteľná, čo sa funkcií týka... všetko je strašne na zložito... máme tú so zmrzlinkou, ústa jej sčervenajú len ak ju namáčaš do ľadovej vody, teda ľad a keď sa topí, je to oničom... nikdy sme ju naplno nevyužili, čo sa funkcií týka, malej sa páči sama o sebe ako bábika, našťastie sme ju kúpili v akcii, inak by som si hlavu tĺkla ešte dnes a to ju už máme rok... nekupuj, neoplatí sa... všetko na nej je úplne zbytočne zložité a tým pádom ju 5-ročná sama využívať nikdy nebude, musela by si pri tom stále stáť 🙂

My tiež frčíme na Monster high, všetko na česanie a gumičkovanie - mánia, tak sme kúpili takého mega chlpatého psíka od Bratz, bieli so zlatou korunkou a zlatým vodítkom, chodí, hafká, skrátka super hračka na maminkine ušká, ale malá bola úplne unesená a hlavne sa dá sponkovať 🙂 je veľký a stojí len 26 eur na takú hračku... tak dostane pod stromček 🙂 inak, u nás sa zav´dačíme hocičím, barbie, vodné panny, bábiky (ale už len čo sú na pohľad krásne, nemusia mať žiadne funkcie), kočíky, deky, sponky, skrátka piplaninky na hranie 🙂
Ešte sú super aj tie modely, čo obkresluješ a vytváraš im vlastné oblečenie, to je tak pre staršiu 🙂 je toho plný Dráčik 🙂

Tak nech sa ti podarí niečo nájsť... jo a ešte u nás pokladnička a šperkovnica 🙂

lucik7
17. okt 2012

Ahojte zbiera niekto nalepky do albumu Monster high? 🙂

biba000
3. dec 2012

ja mám 8 ročnú a ona má nálemky monster hai ☹ 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 ale už ich nechce ale zbiera littles petshop a páči sa jej to ale asi jej kúpim hrnčiarski kruch alebo niečo také pomôžete mi vo výbere??

dianka2374
6. dec 2012

čo tak nejakú knihu pre staršiu ja by som žiadne monster high nekupovala podľa mňa je to blbosť skôr niečo také s čím by sa "hrala" aj o rok dva.