Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo kúpiť synčekovi k prvým narodeninám?

babydrink
14. aug 2012

janka9898
14. aug 2012

fu tohoje vela zaleziake hracky uz maacohozaujma nasdostal aj veeelky traktorktory pouziva az teraz 😀 sanky co je v leteasi blbe a dostal aj knizky oblecko a take interaktivnehracky kolky zalezi co ho bavi

vevarik
14. aug 2012

náš malý je zaťažený na autá a kolesá, tak to bolo v celku vyriešené 🙂 na prvé narodeninky dostal trojkolku, takú čo ho v nej môžme aj my voziť a knižky, tie má tiež veľmi rád... oblečenie, plienky a tak 🙂 každému sme povedali, čo by sme asi chceli a čo by mu urobilo radosť ...

mahmulienka
14. aug 2012

juj, to naozaj zavisi od zaujmov, ale si skus pozriet v roznych e-shopoch mavaju hracky rozdelene aj podla veku, tam uz si urcite nieco vyberies. (kazdopadne saska na prve narodky dostala serblik - nech sa zoznamuju, mrte kniziek - kedze je knihomol a uz vtedy bola, vkladacie kocky vo vedierku, vlacik taky tiez stavebnicovo kockovy, vkladacie pohariky do vody a take vkladacie zvieratka do vyrezov co davas - uuuuplne lacaky z tesca, ale hrozne ju to bavilo)

sarinka123
14. aug 2012

Jej tak naše deti dostali take trojkolky. Posadis dieta a nepotrebujes kocik, super vec na kratke trate. Ma to vzadu kufrik, tam dame cajik, chrumky, schovavaju si tam veci, stolička na sedenie sa da zatvoriť, tak z toho nevypadne a este to aj hra. Ma to pedále, ale kedže este nedosiahne, tak ty ho tlačis za rucku, ktora je nastavitelna. Ak das mail, poslem foto. Veľa maminiek som s tym videla.

aniicka24
14. aug 2012

Ja som kupila trojkolko taku na tlacenie a ma u nas uspech 😉

euka210
14. aug 2012

my riesime to iste a kedze som pocula, ze chlapec ma dostat na rok tatrovku a jemu sa auta velmi pacia, tak dostane velku tatrovku aka bola uz aj za nasich cias 🙂

zmrzlinkams
15. aug 2012

my malej teraz kupujeme odražadlo ale take čo je aj ako vozik na tolačenie a jedalensku sadu nejaku peknu a mužik kupil taky klavirik...
trojkolku, choditko možeš alebo pavuka, a take hračky ako sa rozne tvari hadžu do rovnakych tvaroch a niečo v tom štile aby sa dieťa už učilo použivať taketo veci ked si najdeš na nete kde sa hračky predavaju tak maš ku každej hračke pisane od kolkych mesiacov či rokov sa da použivať 🙂
možno nejake take veci čo ho zaujimaju, napr. ja fascinovany z mobilov tak sa daju kupiť aj detske mobili do 6 mes. potom su už pre väčšie aelbo niečo take .
možeš pozrieť niečo ako kolisku - konika čo sa hupe alebo niečo podobne alebo su aj take odražadla s ktorích možeš urobiť hojdačku 🙂
a ako piše euka210 tatrovka alebo nejake velke autičko alebo su take tatrovky čo maš ako odražadlo a maju aj prives aj to by bolo super

wewe22
15. aug 2012

my sme kupili autosedacku to sa poskladali setci (babka, krstna atd) a este hovoriaceho psika od fiserprice a dalsie drobnosticky
teraz budem tiez asi sedacku a toho motilika co spieva riekanky

hori
15. aug 2012

myslim, ze tomu dietatu je to jedno... tak kup nieco take, co mu aj bez narodenin mienis kupit - odrazadlo, autosedacku, trojkolku, bazenik, sanky...

chrumka
15. aug 2012

My mame za chvilu 1. rok a malemu sme kupili a dali kupit:
* odrazadlo
* trojkolku Smart trike
* tatrovku
* velku loptu
* hovoriaci fotoaparat od fisher price
* nejake oblecenie
* hojdacieho konika (ale toho dostane na vianoce)

kajkape
15. aug 2012

odporúčam toto http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=... môj synček to dostal ako 1/2 ročný na vianoce od mužovej sestry a hrá sa s tým doteraz (má 4)... vydáva to zvuky zvierat, na baterky ide dopredu, svieti...všetko, čo dieťatko môže chcieť 🙂 a teraz sa s tým hrá jeho sestra 😀 😀 😀

stanislavao
15. aug 2012

odrazadlo, take, na ktore bude uz dociahnut.
my mame toto a je super. simonko ho pouziva uz 2 roky a stala sa s nim zabavi
http://deti.bazos.sk/inzerat/16337551/Odrazadlo...
najdete ho urcite aj nove.
alebo taketo nieco:
http://smobyk.sk/odrazadla-odrazadla-smoby-ktor...
http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli