Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo kúpiť synovcovi na 10. narodeniny?

laluska11
29. jún 2014

Dám mu aj peniažky takže nič drahé, žiaden bicykel tablet mobil... Niečo čo by ho zabavilo ale aj by sa niečo naučil, ďakujem

pribinak
29. jún 2014

Kupony na jazdenie na koni napr cez zlabovy portal

m_ij_ka
29. jún 2014

knihu (moja dcéra fičí teraz na knihách o dinosauroch) napríklad o zvieratách alebo podľa toho čo ho baví, výlet do zoo

sssimi
29. jún 2014

Možno nejakú spoločenskú hru, je ich teraz strašne moc na výber. Poprípade niečo čo ho baví. Skateboard kúpiš už od 12€, udicu, alebo nejakú knihu o tom čo ho baví (aj keď deti teraz už nie sú tak vedené k nejakej aktivite riadnej ak ju nerobí aspoň jeden z rodičov). Teraz sú aj tie detské laboratória, mravčia farma, alebo nejakú frajerskú šiltačku 😉 , ak ho niečo aspoň trošku baví, tak sa toho chyť a určite budeš mať úspech 😀

rachel978
29. jún 2014

Podľa toho čo ho baví, môjho syna by určite potešili knihy napr. Denník odvážneho bojka alebo pán Gum. Z každého dostal po jednom diele a tak ho to bavilo, že chcel aj ostatné diely. A to dovtedy nebol ani veľký čitateľ.

mirka414
29. jún 2014

Nejakú tašku do školy alebo na šport 🙂 moje neterky si vyprosili takéto : http://www.zalando.ch/gola-redford-championship...

tinka8873
29. jún 2014

Aku rospravku ma rada?? Mozno dajaky set s temy oblubenej rospravky: tricko alebo pocharik. Urcite ho to potesi 🙂

atrami
29. jún 2014

moje deti bavia klasické hry - mikádo, kvarteto, bedminton,

1elluska1
29. jún 2014

urcite nieco z oblubenej rozpravky 🙂 vtedy potesi hocico
alebo zabera spytat sa rodicov, ti vedia co prinesu ostatni a predide sa tak trapasiku, ja sa vzdy pytam pri zdroji 😉 😉

bahira1962012
29. jún 2014

som kupila synovcovi boxovacie vreco 😀

kaki
1. júl 2014

môjho synovca totálne potšilo lietadielko na diaľkove ovladanie (dnes sa da zohnať do 30€)

Tu začni písať odpoveď...

Odošli