Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo ste kúpili vašim detičkám k prvému rôčku?

mamina2388
13. okt 2014

tortu, ci zakusok, ci slane viem napiest i ja...
no ale chcela by som jej nieco kupit no vobec netusim ze co...o hracky extra nejavi zaujem hra sa zo vsetkym...dokonca i z vareskou a myskou( ma z toho bubon) 😀
poradte nieco...?

mawka
13. okt 2014

@mamina2388 ja som jej dala upiect tortu a kupili sme jej take choditko, ale nie, do ktoreho ju posadis, ale ktore tlaci pred sebou. no co ine. dieta si to nepamata. maly dostal odrazadlo a tortu s jednou svieckou. ved to staci uplne.

magnetka.f
13. okt 2014

@mawka Ahoj, my sme tiez nic nekupili, lebo vsetko podostavala-🙂, ale nie, narozdiel od mawky som prvykrat v zivote upiekla tortu (esteze mi mamina pomohla, hi) a co sme vraveli rodine, aby kupili, bolo choditko, ale ako vyssie spomenute a vlastne starki kupili, tety, ujovia, rocnemu babu fakt netreba vela, jedine tortu so svieckou kvoli fotkam-🙂

marylis
14. okt 2014

@mamina2388 kup jej nejake oblecenie, to sa vzdy zide 🙂 Mozes ale skusit kupit odrazadlo, kuchynku, kocky, je toho vela, pripadne skus ist s nou do hrackarstva, nech si vyberie sama a das jej to na narodeniny 🙂

margaretka99
14. okt 2014

my sme kupili autosedacku, lebo vajicko jej zacinalo byt male 🙂 a velmi sa z nej tesi doteraz 🙂

bonaqa2013
14. okt 2014

Synovi auto - nič extra, ale mal radosť, oblečenie, sladkosť
Dcéram ako ktorej - bábiku, vedierko s kockami, oblečenie, tortu. Všetky sa radovali z darčekov.

ajana1
14. okt 2014

@mamina2388 my planujeme kupit drobcovi Duplo nakolko sa s tym bude vediet prehrat dlhsiu dobu a tiez podporuje fantaziu a jemnu motoriku. A samozrejme veeeeelmi vela farebneho baliaceho papiera 🙂

guiseppinka
14. okt 2014

sesternicin maly, ked mal narodky - sice 2 roky, ale tak kedze to bolo v podstate po nasej svadbe, tak sme mu gratulovali vsetci... podostaval kadeco mozne - oblecenie, dezert, a netusim co este vsetko, ale najvacsiu radost mal z traktorika 😀
niekedy davno som citala, ze dieta aj tak vnima akurat 1 hracku, ze je zbytocne mu darovat viac, lebo to jednoducho nedokaze vnimat

tajka1986
14. okt 2014

My sme kupili trojkolku s vodiacou tycou🙂 malu sme vozili po byte a do vecera odmietala z toho zliezt😉 a tortu,starki priniesli klavirik ,krsni rodicia vkladacku😉

martina646
14. okt 2014

@mamina2388 pre mna boli prve narodeniny velkou udalostou, aj ked mala z toho nic nemala (este mala chudatko aj teplotu ten den), takze som jej pripravila peknu oslavu u nas doma, kde boli vsetci blizky z rodiny, nech ma peknu pamiatku aspon na fotkach, ked bude velka. Upiekla som svoju prvu tortu a samozrejeme aj ine darceky boli. Od nas hlavne kocik s babikou, dodnes sa s nim hra, aj ked je uplne obycajny a babika latkova. Potom sme kupilo to, co aktualne potrebovala, oblecko a poteby na kupanie, tie sme hned v lete vyuzili. V tom case sme kupovali aj Smart trike, aj novu autosedacku, stale neico treba, ale nedali sme jej to akoze k narodeninam, v tom veku je jej to este jedno. Pozri fotky, aj darceky su tam odfotene.
https://www.modrykonik.sk/blog/martina646/album...

evka_evka
14. okt 2014

U nas bolo vela darcekov aj od celej rodiny ale najviac potesil farebny baliaci papier ajeho trhanie 😉 kupili sme hlavne oblecenie uz na zimu a kopec hraciek drevene.plastove.stan s gulockami no z kazdeho rozku trosku 😉

orlik4
14. okt 2014

ja uz si ani nepamatam, co sme kupili my, ale presne viem, ze najviac sa tesil darceku od svojej tety, a to bola sedacka krtko http://plysak.sk/7289/plysova-hracka-krtko-sedacka
a inak ju vyuzil najblizsi minimalne rok, takmer dva, lebo to bolo jeho vysostne miesto v obyvacke :D
inak dost drahy darcek, a suhlasim s nazorom, ze v tomto veku sa deti skor tesia baliacemu papieru... my sme tusim kupili odrazadlo, ak si spravne pamatam...

adrioska
14. okt 2014

@orlik4 to je zlate, super darcek 🙂

mamina2388
autor
15. okt 2014

Dakujem krasne za rady a napady....no rozhodla som sa predsa len ze hracky jej kupovat nebudem, vyhrali to nausnicky...(este nema), a papucky na doma+do kocika+na von ;) kedze zacina chodit 😀
a spravim jej krasnu tortu v tvare srdiecka, pretoze ona je moje srdiecko...
Ale ten chodulik mi neda, ktovie akoby reagovala nan 😲
moznaze 5minut a koniec 😀 😀 😀

ester79
22. okt 2014

Chodúlik môžeš skúsiť ako darček na Vianoce, sú tu zachvíľku 🙂 Náš malý také chodítko má, ale veľmi si ho neužije, lebo je strašne zvedavý a stále od neho odbieha preč 🙂)) Ale zato sa teší z hopsadielka, takého gumeného nafukovacieho zvieratka. Po tom sa stále hádže a hopsá ako najatý. Máme kravičku od Monzy.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli