Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Croco pen - skúsenosti

chrystel
13. nov 2014

Syn 3r. uz zacal hovorit par slov po anglicky,ma dobru pamat a naozaj ho to bavi,nikto ho nenuti.Uvazujem o croco pere,teda som o nom presvedcena,len neviem,ktora z ponukanych sad je najlepsia. Najdrahsia vychadza 133eu (knihy,nalepky,karty,pero,cipova karta,slovnik) ma najviac materialov,len by som rada vedela ci niektore nie su zbytocne pripadne ci sa neopakuju slova ci by nam nestacila sada za 99eu.Pripadne viem,ze tieto sady boli predavane aj v zlavovych portaloch za vyrazne nizsie ceny,len neviem kedy,kedze vsetky zlavy su ukoncene a datum tam nevidim.Tak zvazujem ci pockat po Vianociach na zlavu...

eunomia
13. nov 2014

Synovi sme kupili minule Vianoce, mal skoro 3 roky a velmi ho to bavilo ale pokazilo sa nam, vecer fungovalo rano sa uz nezaplo, kupovali sme cez Dracik sadu za cca 60 eur cize super zlava, peniaze nam vratili, no dufala som ze aj tento rok budu mat, ale nemaju v ponuke. Aj susede sa pomazilo, nechcelo nacitat ine knihy, tiez vratili peniaze. Super vec, ked niekde uvidim zlavu tak kupim, luto mi je dat plnu sumu 😉. Co je naviac v tej sade za 133 eur? Lebo cena sa pohybuje v rozmedzi cca 99-130 a je to ta ista sada. To co som mala ja bolo v 50% zlave cca 🙂

keziah
15. nov 2014

@chrystel inak nasla som nejaku demoverziu:
http://www.croco-pero.sk/demo/

chrystel
autor
15. nov 2014

Su tam navysse tieto karty http://www.croco-pero.sk/e-shop/rozpravajuce-ka... to nie su tie v sackoch,ale ine navyse,aspon ja som to tak pochopila.tu je to pekne vypisane co je v sade http://www.croco-pero.sk/e-shop/zvyhodnene-sady...
Inak veru je to dost velka polozka a este ak je to dost kazive ako pises.trochu si ma odradila od kupy.teraz pred sviatkami pochybujem,ze daju niekde nizsiu cenu ak tak opat v draciku.asi skor v novom roku opat daju akciu na zlavovych portaloch.
@keziah

chrystel
autor
15. nov 2014
chrystel
autor
15. nov 2014

@keziah inak tu demoverziu som uz davnejsie nasla,len z tabletu mi to nejde...

eunomia
15. nov 2014

@chrystel ak si spomenies na mna, daj mi prosim vediet, ked zistis nejaku zlavu. Ak zistim ja skor, tak by som ti dala echo, co povies?

eunomia
15. nov 2014

@chrystel aha, ja som mala bez phinics sady, ale chcela som doobjednat knihy, no uz som mala vybrate ktore a v tom sa pero pokazilo.

chrystel
autor
16. nov 2014

@eunomia suhlasim...

chrystel
autor
2. dec 2014

To poznam,je to standardna cena... @eunomia

eunomia
3. dec 2014

@chrystel dnes mi svagrina v DS v Draciku kupila Croco pero, ze vraj to iste co sme mali predtym, mali sme tu mensiu sadu 4 knihy, 200 karticiek, 200 nalepiek. Cenu si presne nepamatam, ale tusim 59 eur, no nie som si ista, ale urcite nie viac ako 70 eur. Mali este par krabic. Pozerala som na nete a tento tovar tam nie je, tak nechapem ci im to tam trcalo a nikto nekupoval alebo co. Ale mozno tam slovencinu nikto nechcel. No dufam, ze dobre kupila, uvidim az cez vikend.

lumarque
22. jan 2015

Ahojte nepredate niekto knizky k crocoperu? take co neboli v tej sade? dik

Tu začni písať odpoveď...

Odošli