Cyklo odrážadlá

lienkaam16
9. okt 2016

Prosím Vás, uvažujeme nad kúpou cyklo odrážadla pre malého k narodeninám. Aké máte vy a skúsenosti s nimi? Nemám veľa času hľadať referencie po nete. Uvažujeme nad first bikom... na trhu je toho veľa.... ďakujeme za rady a typy 🙂

lenkark
9. okt 2016

Odrážadlo JD Bug Billy jednoznačne 😀 je super ľahulinké s nafukovacími kolesami, hliníkový rám, nastaviteľné sedlo, blatníky.... dajú sa dokúpiť aj pedále takže s neho môžete urobiť aj bicykel... máme ešte inú značku keďže máme dve deti a nedá sa porovnať ťažké a nekvalitné.... takže túto značku môžem len odporučiť!!! 😀
http://www.najlacnejsisport.sk/detske-odrazadlo...

pribinak
9. okt 2016

@lienkaam16 my sme mali First Bike, boli sme velmi spokojní
Dopredu sme synovi kúpili este košík, kde nosil vsetky svoje poklady na a z ihriska
Bolo to ľahké odrážadlo, velmi kvalitne aj do lesa
Max.spokojnost

petronela93
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcela_mate
9. okt 2016

Ahojky, my mame Chicco Red Bullet a spokojnost, starsi na nom frcal od 2 rokov, potom v pohodicke presiel rovno na bicykel. Teraz ho ma mladsi a tiez ok, po par dnoch krasne drzal rovnovahu. Mozno keby som kupovala znovu, kuknem skor po nafukovacich kolesach a aby malo odrazadlo brzdu, samozrejme musi byt lahke. Ak mas v okoli niekoho, od koho si mozete na chvilku, ked budete vonku, odrazadlo pozicat, tak vyskusajte. Ja si pamatam, ze kym sme nasmu kupili to jeho, tak som si ich tiez par "pozicala", zobrala do ruky a dala krpcovi na chvilku po rit 🙂

eliniatko
9. okt 2016

Tiež som uvažovala nad jd bug billy, potom som ho videla naživo a prišlo mi také robustné a úchyty také malé a penové a kamarát malého už ich má polepené. Som rada že som vybrala iné a to Yedoo Fifty ja som vzala verziu aj s brzdou. Úplne najlepšie odrážadlo v tej cenovej kategórii (55-70 eur cca). CZ výroba, nádherné, kvalitné. Ešte som uvažovala a vzala by som, ak by nie toto, tak jednoznačne Puky LR L. Je tiež skvelé, krásne, a kvalitné. First bike si tiež chvália, ale pre mňa to bolo priveľa peňazí, plus nemá brzdu /dá sa tuším ešte dokúpiť) plus ešte všeličo iné si môžeš doplatiť, napr. znižovadlo, košík a pod. Aj Strider odporúčajú, ale to mi príde normálne cca ako toto, a tiež predražené. Existuje aj veľa Strider napodobnenín. Toto čo máme má brzdu, skvelé kolesá, výbornú sedačku pohodlnú, pohodlné a dobré úchyty, a je to naše tretie odrážadlo (menili sme, lebo sme ešte predtým nevedeli na čo sa zamerať a malý z nich nebol taký nadšený, mali sme Smart Trike Running Bike a ešte Worker neviem už ktoré, ale dostali sme) a oproti nim je to 100 a 1. Je fakt úžasné a vôbec neľutujem kúpu. Pridávam fotku. Malý na ňom jazdí každú chvíľu, aj dnes aj včera aj predvčerom... 🙂 Lieta na ňom ako drak. Aj menší ho využije jednoznačne. A dá sa dať dosť nízko aj pre menšie deti (tak cca od 2r., možno 20 mes. u tých šikovnejších, záleží od dieťaťa, náš prejavil o také niečo záujem tak min. keď mal 2 a štvrť, dovtedy skôr puky wutsch a plastovú motorku preferoval), a vydrží dosť dlho, min. do 4 ak nie 5 rokov ak to dieťa bude ešte chcieť. Takže ja za nás odporúčam to. 🙂

belllinka
9. okt 2016

Najlahsie a najlepsie odrazadlo je Strider PRO. Ma iba 1,5 kg, lahsie nenjdes, ja to velmi ocenujem, ked sa uz malej nechce a musim ho niest.
http://www.superodrazadlo.sk/product/strider-pr...

j.a.n.e.7
9. okt 2016

My máme po 2 deťoch first bike, už 6 rokov je plne funkčný a čaká na najmladšiu až na neho dorastie, takže môžem ho len odporučiť, je ľahký, odolný. Má aj prednú brzdu a tiež sme kúpili adaptéry na zníženie zadného kolesa, aby dieťa skôr dočiahlo na zem.

lienkaam16
autor
10. okt 2016

Všetkým Vám ďakujeme za rady a typy... ideme to ešte pokukať ak linky čo ste nám poslali a určite sa necháme inšpirovať a potom pridáme foto, ktoré sme nakoniec kúpili 🙂