Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Cykloodrážadlo na 4 roky

sladkabeatrice
10. mar 2016

dobry den neviete mi poradit neake odrazadlo pre 4 rocneho chlapca aby bolo take vacsie.nie len na jednu sezonu.mate s neakym skusenost?dakujem

moniq83
10. mar 2016

Dobry den, no nasa skusenost, odrazadlo mame od 2 rokov a kedze sa tam naucili udrzat rovnovahu, na 4 roky sa naucil syn bicyklovat bez pomocnych koliesok, dcera ma 2,5 a mame odrazadlo z lidla je super ale mame aj odrazadlo znacky smart trike a ta je aj pre vacsie deti. tak skuste sa na to pozriet. 🙂

kaciatko81
10. mar 2016

My mame puky. Najprv sme mali pozicane, cca od dvoch rokov, v troch zacal bicyklovat - teraz ma 4, ale obcas prevetra aj odrazadlo. Na nom sa este tak viac vyblazni ne istejsi. My sme spokojni 🙂

tilly
10. mar 2016

puky XL, ale uz skor bicykel pre 4rocne dieta, aj to najvacsie odrazadlo bude mat max. rok... ak to nevadi, tak to puky je naj., ale pises, ze aby nebolo na jednu sezonu, tak neviem

alex21
10. mar 2016

presne tak puky XL je najvacsie odrazadlo na trhu ake poznam, teda aspon 3 roky dozadu bolo, vtedy som vyberala malemu a mala som slusny prehlad

pribinak
10. mar 2016

First Bike, sedačka sa da zdvihnúť dost vysoko

activeone
15. apr 2016

akoze je puky najvacsie odrazadlo ? to by sme o tom nieco vedeli 🙂
pre deti ktore zacinaju z odrazadlom neskorej je tu - RIDGEBACK SCOOT XL

susminka
15. apr 2016

@activeone pozerala som si tu stranku... No nenasla som info, aka moze byt max hmotnost dietata, ktore sa na tom chce viest.. Vdaka

Tu začni písať odpoveď...

Odošli