Dá sa niečo spraviť s oschnutou hmotou play dough?

emita
5. máj 2011

Zaujímalo by ma či sa dá nejak znova sfunkčniť oschnutá modelovacia hmota, alebo treba kúpiť novú. 🙂

lienockaa
5. máj 2011

ja som kupovala novu..

dankadina
5. máj 2011

vyhodiť 😀 vlastna skusenosť

renabr
5. máj 2011

nič sa s tým nedá spraviť, kupiť novú a naučit detičky že ked sa dohraju tak rýchlo šup šup naspať do krabičky a riadne zatvoriť 🙂

dadka212
5. máj 2011

asi len vyhodiť...ale keďže je to velmi drahé a schne dosť rýchlo, tak som začala deťom variť plastelínu a má to velký úspech a je to za babku 🙂
http://www.brydova.cz/napady/ostatni-/117-domac...

matilde
5. máj 2011

do kelimku pridas na noc trochu vody, ak nestacilo, tak este raz na dalsiu noc, ak to prezenies, staci z nej povytlacat prebytok

kvojtanikova
5. máj 2011

@emita my sme to tiez riesili a ked to bol vacsi kus, tak sme to namocili do vody ako pise matilde. Drobne omrvinky boli bez sance, to som rovno povysavala.

lienka1
5. máj 2011

ja tiez vysusenu rovno vyhodim a kupujem novu 😉 , este ze sa s plastelinou maly tak casto nehra, lebo by sme asi skrachovali 😀

babulina
5. máj 2011

trosku vody pokial neni este uplne uplne sucha,par krat sa mi podarilo ju zfunkcnit alebo kupit novu 🙂

ollski
5. máj 2011

ta voda perfekne funguje 😉 vyskusali sme nie raz!! ak by si dala vela, treba nechat otvorene, lebo pak je lepkava a mazlava, vsetko je od toho pak zasmudlane a nie len rucky....schce velmi rychlo a hlavne ak ju drobia na male kusky, pekne pozbierat do krabicky a namocit 😀

ivett1
6. máj 2011

ahoj...aj my používame vodu na "oživenie" suchej hmoty play dough, alebo na lacnejší variant- tesco modelínu... 🙂