Dá sa zohnať koleso do vody pre bábätko do 1 roka?

katka008
14. júl 2009

Ahojte,
vsade maju sedatka-kolesa len od jedneho roka, ale predsa babatka sedia uz ovela skor.
Neviete ci mozem pouzit aj to od jedneho roka pre mensie babo, alebo niekto vyraba aj pre malinkych? dakujem za info 🙂

danu
14. júl 2009
tulipka
14. júl 2009

ahoj Katka, tu v BA ich maju v KIKE, vola sa to Fliper evolution, a je to sedak od 6 do 15mesiacov, stoji okolo 900Sk, aj ked ty si ako vidim z Trencina, tak asi nic 😖

rohacka
14. júl 2009

Ahoj, myslis koleso do vody, nie sedak do vane, vsak?
Vyborne vyzera swimtrainer - je od 4 mesiacov. Pozri si na www.swimtrainer.com. Ktosi ho nedavno predaval aj na tunajsom bazariku. Ale aj inde na internetovych bazaroch sa predava. Stoji myslim okolo 15 - 20 eur.

trixi
15. júl 2009

ano mozes ich pouzit ak sa bavime o tych kolesach, do ktorych si dietatko sada. Ja som ho poula prvy krat, ked maly mal 6 mesiacov. Vo vode dieta nesedi, je nadnasane, vlastne v tom visi. Kupis to vsade, v hrackarstvach, v hypermarketoch a mozes si to objednat aj cez net.

tynushqa
15. júl 2009

my sme kupili v draciku stalo nas 120 sk ;)

katka008
autor
15. júl 2009

Caute, dik za odpovede. Myslela som do vody na "plavanie", nie do vane. Sa musim lepsie vyjadrovat. 😉 Ved ja som kupila v dracikovi, ale to je az od 1 rok, alebo 11kg. A potrebujem od pol roka.
asi objednam ten swimtrainer - dik za tip rohacka 🙂
Trixi a isla si s babom do termalnej vody v 6.mesiacoch? Alebo len do vyhrievanej? dik 😀

trixi
15. júl 2009

katka, do termalnej. Teda aspon tak pisu, ze v Galandii je termalna. Tak neviem, ci je vyhrievana, alebo je to prirodne tepla.

dzuzo
19. máj 2011

Odporucam koleso Swimtrainer "Classic": www.freds-swim-academy.sk. Mozu v nom plavat deti o vahe od 8 kg.

Dieta je v nom v idealnej pozicii na plavanie a moze hybat aj rukami.

lea123321
26. máj 2011

Poraďte mi ...Aký swimmtrrainer vybrať na leto ak moja malá mala teraz rok a mesiac ?Váži cca 13kg.Vybreť ten červený alebo už oranžový?

Preložené len cez google translator ale dá sa pochopiť 🙂

Červený: Červená SWIMTRAINER "Classic" sa používa pre predčasné návyku s vodou a pre výučbu správne pohyby nôh.
Tento SWIMTRAINER "Classic" je určený pre bábätká a batoľatá v približnej hmotnosti od 8 kg do 18 kg a je vhodný pre začiatočníkov.

Orabžové: Oranžové SWIMTRAINER "Classic" sa používa pre výučbu dokonalé pohyby rúk a nôh.
Tento SWIMTRAINER "Classic" je určená pre malé deti s približnú hmotnosť 15 kg do 30 kg a je vhodný pre začiatočníkov i pokročilých.

lea123321
26. máj 2011

@lea123321 Konečne som to našla aj v slovenčine ...ten červený je od 5mesiacov do 4rokov a ten oranžový od 2rokov 🙂 http://www.freds-swim-academy.sk/kolesa-na-plav...

hairline
12. feb 2012

@lea123321 ahoj kupila si ho? Spokojna? Tiez premyslam nad cervenym

matulienka7
18. jún 2014

My sme kupili kolesa na plavania Swimtrainer. Cervene, oranzove aj zlte. Su super. Dcerka uz skoro plava. Ma totiz zlte uz skoro vyfuknute. Bola to vynikajuca investicia. Stravila som s oboma detmi cas vo vode bez stresu a oni si uzili cas plny radosti. Urcite odporucam 🙂

kikushaa
17. dec 2014

@hairline
@matulienka7
@lea123321
@katka008 baby co myslite co je lepsie kupit malemu na take rekreacne plavanie, do detskeho bazena alebo aj niekam ked by sme v leti sli k vode? v lete bude mat uz rok a pol. rozmyslam bud nad swimtrainerom http://www.swimtrainer.info/skusenosti-zakaznikov/ alebo nad takymto niecim http://www.aukcie.sk/kafe/Product/269097/plavac..., co myslite?

lalus
17. dec 2014

@kikushaa naši chalani už v 1,5 roku v pohode fungovali s rukávnikmi, koleso nikdy nemali. http://www.maderna.sk/katalog/product/16506/
tie červené

kikushaa
17. dec 2014

no neviem ci chcem doverovat rukavnikom v tak skorom veku 😀 neskor urcite ano, ale toto by som mala fakt stihomana ze ho to neudrzi, nie ze by bol nejaky tucko 😉

lalus
17. dec 2014

@kikushaa skutočne sa nemusíš báť 😀 😀 😀 mám to osobne odskúšané na oboch deťoch a tieto konkrétne kolieska ich určite udržia nad vodou. dokonca poznám aj deti pod 1 rok, čo v pohode plávali s tými zelenými (sú väčšie). tieto rukávniky sa používajú na všetkých kurzoch babyplávania.
sú iné ako tie bežné nafukovacie rukávniky z tesca za 3 eurá.

ale ako myslíš, nám sa to veľmi osvedčilo. chalani v tom boli bezpeční, a slobodní, mohli sa vo vode hrať a hlavne tam skutočne plávali a nesedeli na kolese, v pohode si v tom ľahli na vodu, sami vedeli vyliezť z bazéna a skočiť do vody.

a starší už čo-to prepláva aj bez rukávcov.

tina1988
17. dec 2014

ahoj, nas maly sa kupal v bazene pre deti ked mal 4 mesiace, kupili sme mu take specialne koleso kde sedel tu na bazariku a boli sme spokojny. Malickemu sa tam velmi pacilo 🙂

petina5001
17. dec 2014

@kikushaa ak by si mala záujem, mám v bazáriku, nové, nerozbalené https://www.modrykonik.sk/market/detske-sportov...

lilyanka1987
23. jan 2020

Tu je fajna vecicka pre mini babo

lilyanka1987
23. jan 2020
blazena123
20. jún 2023

@lilyanka1987 z akej stránky to je. Ďakujem

motogirl699
20. jún 2023

@blazena123 vyzerá to na wish, ale skús si dať do Google Mambobaby