Dajme si navzájom tip na dobrú hračku!

janinah
25. okt 2007

Ahojte,maminy,táto téma ma napadla,keď som včera dosť dlho hľadala v hračkárstve dobrú,nie veľmi drahú hračku pre môjho syna,aby ju za pol dňa nerozbil,aby sa s ňou zahral aspoň 5 minút,aby bola pekná a bezpečná....pripíšte,prosím svoje tipy, a kvôli prehľadnosti asi takto

- chlapec 2.r. -plastový vrtuľník alebo auto,ktoré majú jednotlivé časti pospájané plastovými šrubkami,pribalený šrubováčik,chce to ešte pomoc dospelého,to skladanie,ale malého to veľmi zaujalo,cena menej ako 100 Sk,a kúpila som to v Dráčiku (to neviem,či tu môžem aj obchod uvádzať,ale asi by to nemalo nikomu vadiť)

katarinka308
25. okt 2007

ja som také niečo kupila synovi ale pst to donese Ježiško ja mam pri svojich deťoch osvedčené leporela naši pri tom presedia ahlavne mladší tomu sa momentalne lubia cicky a havkovia ale dobra hračka je aj lego dokažu sa s tým zahrať aj menší hlavne ked to ma aj nejaké to autičko na ktoré môže kocky ukldať.

ena
25. okt 2007

u nas teraz frcia hukajuce auta, takze vacsionou policajne, lebo taku sanitku ako si predstavujem, som este nevidela nikde v obchode 🙂

zvedavamt
25. okt 2007

my sa puclujeme od malinkych cez tie v knizke az po maxi penove s abecedou 🙂

musa
25. okt 2007

tak u nas funguju najviac knizky,pri tom by sedela stale 😵

tilly
25. okt 2007

u nás fungujú bagre, miešačky, motorky, žeriavy, vláčiky...

inak super hračka, vlastne asi domčova naj je taký vláčik na dráhe, s tou sa hrá už vyše roka... je to fisher price s tými figúrkami, vláčik ide a vydáva zvuky, u nás už nie, lebo nemáme baterky a malý sa s tým teraz lepšie zahrá, ale keď bol menší, tak ho tie zvuky strašne bavili a smial sa na tom...

maruschka
26. okt 2007

u nás sú to knižky,detské časopisy typu-Macko Pu,Princezné..farbičky,lepidlá.. 🙂

svetluska.p
26. okt 2007

Ahojte. podla mna su to knizky detske a urcite drevene hracky. Pripadne lego.

zuzu13
26. okt 2007

tak mi fičíme na knižkách...na autách a bábikách...ale veľmi rada sa hrá s kockami...uvidíme čo bude ďalej 😀

ela.masa
26. okt 2007

ahoj u nas uz par rokov funguje drevenne vlaky aj kolajnice.daju sa kombinovat druhy s ikea tesca a aj inych znaciek.zacalo to bavyt aj malu.mame ooobrovsku drahu a plnu krabicu vlakov.kazda detska navsteva to oceni su k tomu zvieratka mosty krizovatky a pod.u nas frcia este drevenne stavebnice s ikea dom auto babika a tak.

anaxamon
28. mar 2008

ja by som sa chcela spytat ze co si myslite o strarodavnych (ludovych)klasickych drevenych hrackach ako napriklad vlacik, konik a pod.

melory
28. mar 2008

u nas bol dreveny vlacik na prvom mieste, hugo sa s nim prehral cele dni.

danu
28. mar 2008

my mame doma tiez drevene hracky, partner hned na zaciatku chcel aby sme mali doma, nerozbije prehra sa s tym. U nas vedu klasicke drevene kocky 😉

gapa
28. mar 2008

u nás, dcéra má 3,5roka, tiež vedie vláčik s dráhou, puzzle, rôzne skladačky, drevené zvieratkové domino- (robí garáže, domčeky pre zvieratká) Tiež amozrejme knižky, časopisy, farbičky, farené papiere, nožnice a lepidlo, vodové farby. Nad postelou má špagátiky, kde si drevenými farebnými pripinačkami (taktko sa pohral s farbením+ prípadne aj zvieratnká nakreslené a nalepené sú na nich) vešia svoje výtvory. Tak je potom taká spokojná.

Ked bola menšia (cca od 1roka), tak mala oblúbenú takú drevenú skladačku-zvieratká, ktoré musela zasunúť do správneho podkladu, tiež leporelá a oblúbené zvieratkové kocky 3x3ks-tie sme nosili všade. 😅

wladka
28. mar 2008

ja mam dievca 19mes., u nas vedu knizky, drevenne kocky, handerna babika, radio s mikrofonom - platsove, vtedy vyspevuje ostosest 😀 , leporela, a pastelky, lopta, a gymnasticka lopta 😉