Dance Dance Revolution. Hrávate sa to niekto?

tina_
18. apr 2009

Ahojte,
dnes sme sa s dcérou celkom dobre vyblazeneli na Dance-pade? "Hrávate" to niekto ešte? Je to super relax, aspon sa trošku popohybujeme, a aj nas drobec, ked vidi staršiu, tak sa rehli odušu... 😀

Pre tych, co si chcu spravit obraz:

https://www.youtube.com/watch?v=6JzcqALklRs

To my sa ale ani zdaleka nechytame na toho drobca... 😀 😀 😀

skuli
18. apr 2009

Ty jo,to je šílené,to vidím poprvé 😀 To máte doma ten koberec?Sranda to musí být.My byli kdysi u kámošky a oni měli půjčené od známých zase takové hry na televizi.Byla tam kamera,každý si nahrál svoji fotku a musely se dělat pohyby podle televize.Kreslit kolečka,chytat bubliny,zvedat ruce zrcadlově,bylo tam toho spoustu.Jsme se nasmáli u toho.Kdyby někdo věděl jak se to jmenuje nebo našel video,dejte to sem prosím.

claudinka
22. apr 2009

jee aj ja chcem takeee 😀 😀

bianca
22. apr 2009

to je uplne super.Kamoska to ma dovezene pre malu zo zahranicia.Mne sa to strasne paci len by sme museli spevnit podlahu keby som to chcela aj ja pouzivat 😅

lucinecinecka
22. apr 2009

Holky to je super. 😀 JAk se to přesně jmenuje?
To musím mít doma 😀

zuzana76
22. apr 2009

tina, tak to som len nedavno videla v jednom filme , ale nevedela som ako sa to vola a v com presne spociva ta hra? alebo tanec? co treba robit?

claudinka
22. apr 2009

mnoo to by aj mna zaujimalo 😉

lucinecinecka
22. apr 2009

Jéé vidíte..já to viděla ve filmu:Hudbu složil,slova napsal..a už tam mě to zajímalo..
Jen kde to sehnat,že?

lucinecinecka
22. apr 2009

to bude ale asi i dost finanční záležitost,že?

lucinecinecka
22. apr 2009

Tak to není hrůza..čekala jsem víc..

bianca
22. apr 2009

no chela som sa ich opytat do kolko kg sa smie na podlozke(by som to vyuzila na chudnutie)no maju neaky problem na stranke

tina nemas to niekde v navode?

nobody
3. máj 2009

chci 😀

ygreen
3. máj 2009

já to viděla ve Wasabi a musí to být fakt prdel 😀 určitě lepší než sezení u pc her 😀

ygreen
3. máj 2009

hmmm, ta nosnost by mě taky zajímala 😝

jarka007
3. máj 2009

Na to potrebujes Wii konzolu, alebo to funguje bez toho ? Na televizor ?
To Wii som videla u kamosky, oni mali Fit a nejake hry, tak mi ukazovala, ako doma hraju tenis. ALe myslim, ze aj k Wii sa da dokupit takyto koberec na tancovanie.

nobody
3. máj 2009

ten kobereček je i k PC
třeba tu http://www.tanecni-hry.cz/

bibula
3. máj 2009

no,asi treba ktomu konzolu ,ak nechceme pc,cooo? 😒 ta telka je lepsia 🙂

manamani1
24. sep 2011

@tina_ tvoj ma aku znacku?kde ho najdem na nete?

tina_
autor
28. sep 2011

čauko, už ani nepamätám, že som tu písala, dosť dlho som nebola na MK 🙂
@manamai1, značku ti už nepoviem, papiere k tomu sú ktoviekde, ale kupovali sme u nejakej firmy v KE... Ale dnes to zoženieš cez ebay za smiešne peniaze.... keď porovnám, čo my sme za to dali...