Darček k 18. narodeninám pre krstnú dcéru

lyduuska2
17. jan 2014

Ahojte... 😉 😉 Aký máte názor nato, aby som svojej krstnej dcére kúpila k 18. narodeninám nový mobil ktorý veľmi chce, teda iPhone 5... Mám ho aj ja, ale neviem či je to najvhodnejší darček.... Všetci mi hovoria, že je to moc, ale 18 máš len raz 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 skúste sa vyjadriť... Ďakujem za názory 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janinah
17. jan 2014

ak ho chce a máš na to financie,tak niet čo riešiť 😉

hviezdicka111
17. jan 2014

@lyduuska2 tak isto si myslim, ze ak ti to nerobi problem, tak kup 🙂 predsa len nie su to take obycajne narodeniny 🙂

joy23
17. jan 2014

@lyduuska2 presne, ak ti to financie dovoluju, tak preco nie. Ja mam zatial tri malinke kratniatka polrocne, 2 a 4 rocne, ich maminky mi vzdy vravia, naco im tolko kupujem, pripadne preco taky drahy darcek, aj ked nekupujem extremne drahe veci. Skor viac ale ta suma.s nazbiera... ale som im povedala, do kym na to mam tak preco nie. Ak by som nemala tak nekupujem...a viem, ze aj ked budu mat 18 , isto im kupim, ak na to budu peniazky, nieco co chcu alebo potrebuju, len si to nemozu sami dovolit kupit...

lyduuska2
autor
17. jan 2014

ja som sa uz o tomto rozpravala aj s jej rodicmi, teda s bratom a svagrinou... neboli teda dvakrat nadseny.... preto som si neni ista... vo financiach nie je problem, skor sa pytam pre dobro rodiny 😉

elienka
17. jan 2014

@lyduuska2 no neboli nadšení a nemajú pocit, že ti to jedného dňa budú musieť oplatiť? osobne ja sa cítim zaviazaná za darčeky, ktoré dostane moja dcéra a snažím sa ich v pomernej miere vrátiť. keďže zrovna neoplývam neobmedzeným rozpočtom, mňa osobne veľmi nepoteší každý darček pre dcéru za viac ako 30 e, lebo potom rozmýšlam, že kde zoberiem na to, aby som to oplatila

hviezdicka111
17. jan 2014

@lyduuska2 neviem, ja by som sa nepytala asi ich na nazor...darcek davas ty a ide o to, aby potesil toho, komu ho davas 🙂 a pre dobro rodiny- neviem, komu by si s tym ublizila 😀

lyduuska2
autor
17. jan 2014

@elienka neviem ci by sa mali citit zaviazni.... sice je to drahy darcek a to iste citim aj ja voci mojej dcere... kedze aj ja 'splacam' darceky pre dceru.... a skor by som mala byt zaviazana ja im nie oni mne 😉

lyduuska2
autor
17. jan 2014

@hviezdicka111 😀 mozno by sa rodicia citili ponizene, ze ja jej dam nieco drahe a oni to nedokazu trunfnut 😅 a potom pocuvat tie kecy okolo toho 😀 😀 😀

elienka
17. jan 2014

@lyduuska2 no vidíš, tam bude asi pes zakopaný, tak sa jej na ten mobil vyskladajte spolu a je po probléme...

lyduuska2
autor
17. jan 2014

@elienka problem bude ten, ze brat o napade noveho mobilu nechce ani pocut a podla mna by ani cent nedal 😅 😅 😅 😅 takze by to bolo zaujimave 😀

bajana
17. jan 2014

a co tak dat jej nieco trvalejsie, hodnotnejsie, pamatnejsie? nieco, co jej ostane na cely zivot? my sme zvykli dostavat zlate retiazky, prstene, privesky...ci to sa uz teraz nenosi? akosi nemam prehlad 😅

petra53
17. jan 2014

Ak po nom tuzi a financie dovoluju, kup ho. Urcite si navzdy zapamata, ze si jej splnila sen 🙂 ja som krstnej dcere kupila rovnaky darcek pred 2 rokmi pod stromcek -samozrejme starsi model, ale vtedy bol top 😵 inak ona bude mat 18 o par mesiacov a zaplatila som jej fotenie, samej, s priatelom a aj velmi decentne akty - ale umelecke, nic nie je vidno, krasa... prave na ne cskame - mozno aj take nieco 🙂

mowinka1
17. jan 2014

@petra53 to fotenie je super nápad, aspoň jej zostane niečo na pamiatku do budúcna 🙂 a čím bude staršia tým viac to bude pre ňu znamenať 😉

sis789
23. jan 2014
Používateľ sis789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sis789.

ja som vždy bývala "stara škola" a tieto dôležite sviatky som riešila zlatom, hodinkami alebo tak... no ked mal narodeniny, tiež 18, môj syn rázne mi zatrhol tieto, podľa neho "zbytočné hovadiny, ktore mu budu na prd" a chcel po mne prispieť na toto- http://www.electronic-star.sk/DJ-Technika_c7.htm - Numark Mixtrack Pro II, DJ controller, USB MIDI pads... spočiatku som bola proti, no ukecal ma a vtedy som pochopila, žeje lepšie dať darček, ktorý poteší teraz ako niečo, čo odloží do police, pretože tu radosť si zapamätá... 🙂 takže moja rada. ak chce telefon, kup ho 🙂