Darček k narodeninám, alebo až na Vianoce?

katuska268
20. okt 2011

Moj s yncek bude mať 19.12.2011 narodeniny 1 rocik.Neviem teraz ci mam mu dat darceky na narodeniny alebo az pod stromcek.?

andy_rs
21. okt 2011

Ja by som to riešila všetko naraz ....by som mu spravila na vianoce aj narodeniny...🙂 veď aké by to bolo krásne mať narodeniny pri vianočnom stromčeku...🙂

titkovamiriam
21. okt 2011

jasne že na narodeniny zvlašt a na Vianoce tiež 😉 su to dva sviatky 😉

lucida
21. okt 2011

nasa mala ma narodeniny 1.12. a urcite by som ju o oslavu a darceky aj k narodeninam neobrala,ved nemoze za to kedy sa narodila 😉

ullala
21. okt 2011

Tiez by som oba sviatky oslavila zvlast. Narodky su predsa narodky, tak preco ho ochudobnit o jednu oslavu? Si predstav, ze by sa to takto uchytilo, o par rokov by asi nebol moc nadseny z toho, ze ma o oslavu menej 🙂

martinka123
21. okt 2011

a ako ked ma narodeniny 24.decembra? 😀

veverka149
21. okt 2011

je to take no ,viete kym je dieta mensie tak to tak nevnima tak sa da spravit tu jednu oslavu pri stromceku ,ale ked je uz vačšie a lepsie to vnima tak potom by som ho neukratila o oslavu narodenin pred vianocami 🙂

stanca22
21. okt 2011

Ja by som mu osobne dala aj, aj, najprv k sviatku a potom tiež na Vianoce, veď predsa on za to nemôže, že sa krátko pred Vianocami narodil, no nie? 😉

nelicefo
21. okt 2011

@katuska268 aj aj. 🙂

annie13
21. okt 2011

aj aj

katuska268
autor
21. okt 2011

@martinka123 narodeniny ma 19.decembra

katuska268
autor
21. okt 2011

@annie13 vidim to tak ze aj aj ako pisete

radlinka
21. okt 2011

Presne...deti si vzdy vycitaju, ze sa narodili pred/pocas/po Vianociach a darceky dostavaju len na Vianoce. Netreba ich ukracovat aj o narodeninove prekvapenie 😉 Takze ano...prekvapenie na narodky a dalsie pod stromcekom 😉

annie13
22. okt 2011

@katuska268 teraz este nema surodenca ale potom by mu to bolo velmi luto ze on mal oslavu na narodeniny, vsak to nemusite prehanat s darmi a pre dieta do 3 rokov najlepsia oslava len v kruhu najblizsej rodiny

moncan
22. okt 2011

Určite zvlášť. My sme to tiež riešili. Naša Nika sa narodila 3. 12. a tiež sme riešili Vianoce aj Mikuláša. A dohodli sme sa s manželom že osobitne. Ani nie kvôli darčekom ale tortička sa nedá vynechať. Už sa teším aká bude zababraná. 😝 😉

elise
22. okt 2011

malý je 16.12 narodený my oslavujeme mikuláša, potom zvlášť narodeninky s trtičkou klasika baloniky, a ine krásne narodeninkové gýče, potom klasika vianoce. darčeky vyberáme počas roka zvlášť k narodenikám a zvlášť k vianociam. finančne je to náročný mesiac ale je to super máme dobru náladu od začiatku decembra🙂 kamarátka mala sysnčeka narodeného na štedrý deň ale doobeda mali klasika narodeninkovu oslavu s darčekami a večer štedrovečernu večeru už sami a zase darčeky pod stromčekom. 🙂

bubelko
22. okt 2011

@katuska268 ja som 23.12. a vzdy som sa hnevala, ze darceky dostavam az na vianoce 🙂 takze ak ti mozem poradit, tak urcite na narodky zvlast 😉 teraz kym ma rok je to este v poho, ale ked bude starsi, moze ho to zamrziet.

mojkamirka
23. okt 2011

moja mama je narodená 24. 12 a vzdy ju moc trápilo, že ma narodeniny na stedrý den a to sa mala volat este Eva 😉 , ale je to vyriešené tak ze pod stromcek dostane jeden vianočný a jeden narodeninový darcek a po veceri, ktorá býva o šiestej, tak ôsmej večer kedy sa narodila sa pripíja so sampanským a sfukaju sa sviecky 😉

mata1001
24. okt 2011

ja to budem riesit tak (moj syn sa vola Adamko) ze doobeda mu zagratulujeme a dame darcek k meninam a vecer si budeme rozbalovat darceky pri stromceku.takze
@katuska268 na tvojom mieste by som kupila darceky aj na narodeniny aj na vianoce zvlast...

dolly_xd
25. okt 2011

ja mam 21 a darceky som vzdy mavala zvlast, a tradicia bola ze stromcek sme vzdy zdobili na moje narodky. 🙂

ivett1
26. okt 2011

ahoj, aj ja sa prikláňam k názoru, že narodky by sa mali oslavovať zvlášť...Vianoce sú predsa o inom 😉

beruska.zuzanka
26. okt 2011

@katuska268 ahoj, aj Emča je narodená 19.12., ale 2009 narodeniny oslavujeme zvlášť 😉 tento rok pripadajú na pondelok, oslava bude v nedeľu 18teho 😉

claudica
26. okt 2011

Ja mám tiež Adama a vždy sme meniny oslavovali už 23. Tak sme si na to zvykli odmala. Len je to trochu pre mňa ťažšie, lebo vtedy už prípravy na vianoce vrcholia a ja ešte mám toho 23. návštevu... Ale zas nemusím zvlášť vypekať, mám aj tak napečené, len dorobím chlebíky a tak... U nás sme to vyriešili takto, lebo malý to cítil ako veľkú krivdu, že by sme ho "odflákli" v jeden deň 😀

bubulka722
26. okt 2011

@katuska268 Moja dcérka sa narodila 21.12. 2010, takže budeme mať tiež jeden rôčik. Narodeniny budeme však oslavovať asi vždy víkend pred Vianocami aj keď by sa to vraj popredu nemalo. Tento rok jej to bude určite jedno, ale neskôr by jej to určite pripadalo nefér. Zas vezmi si, má to aj určité výhody. Ja už mávam vždy o tomto čase všetky suché koláčiky napečené. 😀
@dolly_xd Ten nápad s realizáciou stromčeka na národky sa mi veľmi páči, budeme to tak robiť tiež. Doteraz sme ho zdobili až 23. 😉

mata2
26. okt 2011

ahojte,aj moj Tomasko sa narodil 24.12. 😵
narodky riesime tak,ze oslavu aj darceky ma vzdy poslednu nedelu pre Stedrym dnom,takze o narodeninove darceky ukrateny nie je 😉

dolly_xd
26. okt 2011

@bubulka722 skuste to nam sa to osvedcilo 🙂

kacenka1983007
6. nov 2011

nevlastny syn má tiež narodeniny 23 decembra.my mu kupujeme darček zvlášt na narodeniny a zvlášt na Vianoce.detičky majú s toho obrovskú radost ak dostanu viac darčekov a možu oslavovat viackrát.problémi máme len my rodičia ☹ lámeme si hlávky čo im zasa vymysliet,čo im kúpit aby ich potešili...

sylviabab
7. nov 2011

Ahojte, ja mam 2 dcerky, obe sa mi narodili 17.12, co je presne tyzden pred Stedrym dnom. Narodeniny oslavujeme normalne, bez obmedzenia bliziacich sa Vianoc. Jeziskovi piseme ohladne darcekov k Vianociam, ktore chcu same baby, po ktorych tuzia... samozrejme, nachystana je narodeninova torta so svieckami.
K narodeninam im zase kupujeme hracky, ktore si myslime, ze by ich mohli este potesit.

zuzuliq
17. nov 2011

@katuska268 urcite aj na narodeniny aspon drobnost. Ja sama mam narodeniny 18.12 casto som mala pocit ze som o narodeniny ukratena, vsetci sa uz blaznili za darcekami, pecenim ..... cize na taku klasicku velku rodinnu oslavu skoro nikdy nebolo cas. Ale darcek som vzdy dostala 😉

mamabiba
18. nov 2011

Ahojte, určite by som to riešila zvlášť. Predsa treba mať tortu a všetky tie narodeninové gýčiky 🙂 . Mojej mamy kamarátka bola narodená 24.12 a volala sa Eva. Tá si to pekne preskákala 😀 😀 😀 . U nich to bolo riešené tak, že poslednú sobotu pred vianocami oslavovala narodeniny a meniny oslavovali prvú sobotu po vianociach. My tiež máme december dosť vyťažený...naša najmladšia je Barborka, najstaršia je Lucka, ale určite by ma nenapadlo to spojiť do jedného.

tigris20
19. nov 2011

aj ja by som mu urobila zvlast oslavu ,netreba dat velky darcek ale aby mal pocit ze ten den je len jeho 🙂 aj moj manzel je vianocne dieta 😀