Darček k prvým narodeninám dieťatka

slecnamarplova
28. apr 2015

Ahojte dievčatá, aký darček dostal na prvé narodeniny vás chlapček ? Vďaka za inšpiráciu 🙂

prego81
28. apr 2015

@slecnamarplova
nedostal nic a aj tak bol cely den stastny a spokojny 🙂

slecnamarplova
autor
28. apr 2015

@prego81 to je jasné 🙂

prego81
28. apr 2015

@slecnamarplova
ma syn odrazadlo? To by mohol byt fajn darcek a budu aj pekne/zabavne fotky na pamiatku pri prvom kontakte s odrazadlom 😀

mirkava
28. apr 2015

@slecnamarplova peknu, velku obrazkovu knizku, ktoru si citame pred spanim 😊

zabina27
28. apr 2015

@slecnamarplova ja by som pre nasho chcela napriklad zvukovu knizku, stolcek k umyvadlu, detsky koberec, hracky-vkladacky - take rozne tvary, co sa vkladaju... este lego duplo zakladnu sadu, popripade trojkolku, ktora sa da tlacit a da sa tam priputat 😀 no furt mi napadne nieco, co by sa mu hodilo, ale co nie je take nutne, aby som to hned kupovala 😀 takze ak sa niekto opyta, co mu kupit, mam zoznam na inspiraciu 😀

evka8756
29. apr 2015

Ja by som aj po druhý krát volila plyšovú hračku na maznanie. Svojej dcérke som na prvé narodeniny kúpila presne takú hračku a hrá, spáva a mazná sa s ňou do teraz, je jej neoddeliteľnou súčasťou 🙂 , podotýkam dcérka má teraz 10 rokov 🙂 taký tip http://www.mojanjelik.sk/k/hracky/

aniko85
25. okt 2015

My sme od svagrinej dostali vkladaci domcek ktory aj teraz maju v ponuke v draciku tusim za rozpravkovu cenu...nieco okolo 13eur....letak som nenasla a v google som konkretny obrazok domceka nenasla...ale domcek vydava zvuky, je ktomu psik, 2 postavicky a auticko do ktoreho sa daju postavicky posadit....su k tomu pismenka ABC a cislice 123....neviem si tuto hracku vynachcalit...malý ma vyse 2 rokov a este aj teraz sa s tym vie zahrat....ODPORUCAM::::