Darček na druhé narodeniny. Čo myslíte?

mercy
9. jún 2008

Skúste poradiť-na bike sa mi Riško zdá malý, napadol mi tento "domček" na záhradu

http://www.alltoys.sk/iobchod/product_info.php?...

mercy
autor
9. jún 2008

Vy ste čo darovali vašim detičkám?

bubba
9. jún 2008

bicykel darujeme od Olpranu 12 ´´a dociahne super na pedaliky uplne jej sedi takze si myslim,ze chlapec by privital taky darcek...
inac stal 2,5tis nebol az taky moc drahy a je velmi kvalitny odporuuuuuuucam!

mercy
autor
9. jún 2008

Ale neviem, či by vedel pedálovať, susedin synček si pekných pár mesiacov počkal, kým to zvládol

bubba
9. jún 2008

to sa nauci aj tak sa to bude musiet ucit aj ked bude mat tri roky ..nasa mala na trojkolke nevedela potiahnut ani ň a ked sme jej zohodou okolnosti kupili tento bicyklik teraz v sobotu tak cez cely obchod sla na nom samozrejme som ju tlacila ale videla som naznak toho,ze to pojde...
ako ja ta nechcem nahovarat,mne je to jedno len si myslim,ze na 2 roky je to v pohode 😀 a ked nie bude mat o rok.samozrejme zalezi od dietatka 😉 inac kupili sme ho v kauflande 😀

otrivinkajanka
9. jún 2008

aj moja simka mala teraz v maji 2 narodeniny a dostala krasny bicykel snazi sa na nom jazdit aj ked jej to moc nejde je trochu vacsi ale hrozne sa z neho tesi

mirka414
9. jún 2008
barunka
10. jún 2008

mercy, aj simi má podobný domček a úplne ho zbožňuje, vždy tam s ňou na striedačku niekto "kempuje" ... Dostala ho tiež na narodeninky od babky, lebo toľko za neho prosila, že už jej nikto nevedel odolať. Plus dostala trojkolku (takú väčšiu) a ďalšie lego...
čo sa pedálovania týka, tak to je katastrofa, Simi je neskutočne lenivá, radšej sa nechá tlačiť alebo ťahať a pedáluje len keď sa chce dostať niekam, kam ju my nechceme zobrať. Pedálovať sa naučila rýchlo, ale napriek tomu sa jej nechce.

maruschka
10. jún 2008

mercy,naša drobuľka mala teraz dva roky a dali sme jej šmýkačku Macko Pu..Má ju v izbičke a stále sa na nej šmýka.Zo spodu sa dá nasadiť hadica-záhradná a tá jej strieka vodu na šmýkaciu plochu a má to teda aj ako vodný tobogáň do bazéna 😉

danielitka26
10. jún 2008

ja by som poradila nejaký bicyklík alebo nejaké to pieskovisko alebo pokial ho máte tak k nemu bývajú také domčeky z plastu kde sa môžu detičky vyhrať bud je to iba domček alebo je aj zo šmýkalkou

geegee
10. jún 2008

ja uvazujem nad skakacou nafukovacou trampolinou...asi ma nic lepsie uz nenapadne. Stoji okolo 1400.

jullyett
6. máj 2009

ahojte....aj nás čakajú 2. narodeniny a darček som stále nevybrala...bicyklík už máme a domček, šmýkľavka a pieskovisko neprichádza do úvahy, nie je to kam dať....ale zaujala ma ta nafukovacia trampolína...chodíme na jedno ihrisko, kde je trampolína a Emilko ju miluje.....mohli by ste mi poradiť, kde by som ju našla, nikdy som o ton nepočula, ale čínm viac nad tým rozmýšľam, tak by to bol darček, ktorému by sa najviac potešil...ďakujeeeeeeeeeeeeem aspoň za typ geegee

babatko88
6. máj 2009

no nám sa to tiež pomaly blíži, ale ozaj neviem čo, bike, domček, šmýkľavku aj pieskovisko máme, dom máme plný autíčok, skladačiek, lega a už aj puzzle (väčšie aj menšie), plno loptičiek aj lôpt, všetkých možných plyšákov od mini po maxi, ja fakt neviem, poradte aj mne... (krsný rodičia sa nám nejako rozišli, tak máme darčekov až až, hlavne krsná sa toho chytila a zakaždým niečo nosí, to sa teším, keď bude mať ona bábo, miniem aj celú výplatu 😀 , ale nesťažujem sa, malý ju zbožňuje)... tak čo kúpiť???

aaandrejka
6. máj 2009

ahojte, tip pre sikovnych tatkov 🙂
my sme kupili na druhe narodeniny smykalku a tatko sa postaral o zvysok ;)
http://picasaweb.google.com/andrea.tokarova/042...

usenexa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
siemenska
14. sep 2012

my mame v sobotu oslavu a Larke sme kupili trampolinu 🙂 myslim, ze tam bude aj spavat 😀

mat_ka
15. sep 2012

k druhym narodkam nas starsi syn dostal, odrazadlo Strider a do dnes je to jeho dopravny prostriedok a najlepsi kamarat. kupovat bicykel je nezmysel. Odrazadlo je to co chce 2 rocne dieta 🙂 a v konecnom dosledku aj tebe to da iny rozmer mobility 🙂