Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Darček na prvé narodeninky pre dievča

mayka007
8. jan 2015

Nemam v tychto veciach prehlad, cize dakujem za kazdy napad a typ 🙂

nikolet_89
8. jan 2015

my sme kupovali dcerke kocik 🙂 uz chodila takze sa dalo...su aj mensie kociky

pribinak
8. jan 2015

Interaktivnu knizku

moni244
8. jan 2015

aj my kočík s bábikou, veľmi vďačná hračka

sylvia217
8. jan 2015

My sme kúpili naramok thomas sabo s príveskami.. Je to moje jedine krsniatko a chcela som aby to mala na prvé narodeniny ako na pamiatku.. Na druhé dostala veľkého spievajuceho Barneyho a na tretie kufor s Minnie Mouse.. 🙂

arwen88
8. jan 2015

detska kuchynka s riadikmy..s tym sa nasa mala zahra velmi dlho...my sme kupili drevenu, nech jej vydrzi dlho...a ako pisu maminky vyssie, kocik je tiez super hracka, dievcatka su odmalicka male maminky 🙂

hajajanka
8. jan 2015

@mayka007 Maly kocik, hovoriaceho psika do fisher-price, auticko (veeelmi oblubene u dievcat, hlavne, ked sa da nakladat, vykladat, vyklapat), interierova hupacka (bud ta do stropu alebo taka umelohmotna na zem), hupaci konik, odrazadlo (motorka, auto, myska, lienka).

jana_eyre
8. jan 2015

moja dostala interaktivnu kocku, babiku a krabicku s tvarmi na vkladanie.. potom od sirsej rodiny dostala odrazadlo, knizku "truhlicka na prve slovicka" /podla mna naj darcek/ kocik a babiku..

marca12
8. jan 2015

psika na tahanie.mozno kocik,ale tam lahko pride k urazu,odrazadlo

veronikajarko
8. jan 2015

Skvely darcek keby nieco piste kocky.

qtinka46
11. jan 2015

Ahojky mojej sme zadovazili taketo odrazadlo, http://www.predeti.sk/produkt/odrazadlo-bunzi-2... je to
2v1 cize odrazadlo a trojkolka , nasa sa vedela na tom poriadne vyblaznit 🙂

evka8756
9. feb 2015

Ahoj na prvé narodeninky by som určite volila nejakého prítulného plyšáčika, ja som svojej dcérke na prvé narodeniny kúpila plyšového psíka takého mäkkučkého a prítulného. Teraz má dcérka 9 rokov a s tým plyšáčikom spáva a hráva sa doteraz 🙂 krásne hračky a kvalitné nájdeš http://www.mojanjelik.sk/k/hracky/

sendy182
9. feb 2015

@mayka007 kociarik a krasnu babiku🙂

lubaska21
9. feb 2015

nasa dostala kocik s babikou - ma uz pomaly 3r a stale je to hracka, ktora ju zabavi aj na pol hodinu... potom este dostala knizky o zvieratkach - tie take tvrde - ma velmi rada knizky, ktore obracia dodnes, tiez dostala nejake oblecko a sponky, ci gumicky do vlasov, sadu na pieskovisko, my sme jej kupili novu postielku... zalezi, co ma mala rada... ale myslim si, ze kocikom ci knizkou nic nepokazis...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli