Darček na prvé narodeninky pre dievča

mayka007
8. jan 2015

Nemam v tychto veciach prehlad, cize dakujem za kazdy napad a typ 🙂

nikolet_89
8. jan 2015

my sme kupovali dcerke kocik 🙂 uz chodila takze sa dalo...su aj mensie kociky

pribinak
8. jan 2015

Interaktivnu knizku

moni244
8. jan 2015

aj my kočík s bábikou, veľmi vďačná hračka

sylvia217
8. jan 2015

My sme kúpili naramok thomas sabo s príveskami.. Je to moje jedine krsniatko a chcela som aby to mala na prvé narodeniny ako na pamiatku.. Na druhé dostala veľkého spievajuceho Barneyho a na tretie kufor s Minnie Mouse.. 🙂

hajajanka
8. jan 2015

@mayka007 Maly kocik, hovoriaceho psika do fisher-price, auticko (veeelmi oblubene u dievcat, hlavne, ked sa da nakladat, vykladat, vyklapat), interierova hupacka (bud ta do stropu alebo taka umelohmotna na zem), hupaci konik, odrazadlo (motorka, auto, myska, lienka).

arwen88
8. jan 2015

detska kuchynka s riadikmy..s tym sa nasa mala zahra velmi dlho...my sme kupili drevenu, nech jej vydrzi dlho...a ako pisu maminky vyssie, kocik je tiez super hracka, dievcatka su odmalicka male maminky 🙂

jana_eyre
8. jan 2015

moja dostala interaktivnu kocku, babiku a krabicku s tvarmi na vkladanie.. potom od sirsej rodiny dostala odrazadlo, knizku "truhlicka na prve slovicka" /podla mna naj darcek/ kocik a babiku..

marca12
8. jan 2015

psika na tahanie.mozno kocik,ale tam lahko pride k urazu,odrazadlo

veronikajarko
8. jan 2015

Skvely darcek keby nieco piste kocky.

qtinka46
11. jan 2015

Ahojky mojej sme zadovazili taketo odrazadlo, http://www.predeti.sk/produkt/odrazadlo-bunzi-2... je to
2v1 cize odrazadlo a trojkolka , nasa sa vedela na tom poriadne vyblaznit 🙂

evka8756
9. feb 2015

Ahoj na prvé narodeninky by som určite volila nejakého prítulného plyšáčika, ja som svojej dcérke na prvé narodeniny kúpila plyšového psíka takého mäkkučkého a prítulného. Teraz má dcérka 9 rokov a s tým plyšáčikom spáva a hráva sa doteraz 🙂 krásne hračky a kvalitné nájdeš http://www.mojanjelik.sk/k/hracky/

sendy182
9. feb 2015

@mayka007 kociarik a krasnu babiku🙂

lubaska21
9. feb 2015

nasa dostala kocik s babikou - ma uz pomaly 3r a stale je to hracka, ktora ju zabavi aj na pol hodinu... potom este dostala knizky o zvieratkach - tie take tvrde - ma velmi rada knizky, ktore obracia dodnes, tiez dostala nejake oblecko a sponky, ci gumicky do vlasov, sadu na pieskovisko, my sme jej kupili novu postielku... zalezi, co ma mala rada... ale myslim si, ze kocikom ci knizkou nic nepokazis...