Darček na Vianoce pre dvojročného chlapca a štvorročné dievča

peterek414
2. nov 2013

ahojte maminy poradte mi darceky na vianoce pre syna a dcerku dakujem

janinah
2. nov 2013

bez urážky,ale ak v terajšom ich veku nevieš,čo kúpiť,tak čo potom,keď budeš mať pubertiakov a tým veru hocičím nevyhovieš....kúp, dá sa povedať skoro hocičo,čo ešte nemáte a je približne pre ich vek a tvoju peňaženku,ja stále uznávam napr.knihu ako jeden z darčekov..a tiež tých darčekov netreba sto,potom má dieťa 5 rokov a rodičia,príbuzní zúfalo píšu- čo kúpiť,má už všetko

cerez
2. nov 2013

Nedávno sme boli na návšteve a tam môjho drobca zaujalo auto na ovládanie. Zahliadla som na nete jedno vhodné pre dvojročné dieťa a určite ho objednám.

peterek414
autor
3. nov 2013

@cerez ahoj a na akej stranke ho najdem prosim ta a dakujem

cerez
3. nov 2013

@peterek414
https://www.modrykonik.sk/shops/hracky/bq1l/chi...
Pošlem ti stránku odkiaľ som ja objednávala.

michaspi
3. nov 2013

inak, to je sila, ze jedno a to iste autcka stoji na dvoch strankach upne inak, poriadny rozdiel!🙂 podla mna v Draciku alebo v tescu kupis autocko na ovladanie aj pod 15€, takemu malemu dietatu to staci uplne🙂 ja mam 2,5 rocnu dcerku a kupim jej viac mensich hraciek, budu to jej prve Vianoce, kt. si bude uvedomovat🙂 napr. magneticku tabulku na pissanie z tesca /2,50-10€/, potom mozno ovladacie auticko /do 15-20€/, peknu knizku /budu onedlho napr, v Lidli/, stavebnice tyu lego alebo drevene kocky atd.Pre 4rocnu kocku by som volila mozno kocik pre babiky /opat som pekny videl v tescu/, nejake sponky do vlaskov, mozno aj nejake oblecenie si uz bude uvedomovat, kabelku...tam uz by malo byt vidiet, co ju bavi a podla toho jej vybrat.) drzim palce🙂

katkas1979
29. nov 2013

ja mám 3 ročného synčeka - tomu som tiež po dlhom rozmýšľaní kúpila toto: traktor, plastelínu tú v tých kelínkoch a na vrchnáku je také vytláčatko - neviem ako sa to volá, razítka šmolkov, omaľovánku - tú vodovú, pamätáte? to len mokrým štetcom ideš po obrázku a to sa mení na farby - tak si myslím, že to ho zaujme, v kýbliku také drevené kocky farebné, to je teraz v akcii v metre a vláčik, ktorý svieti a hrá a keď narazí do prekážky sa odrazí a ide ďalej - teda do nemoty.
No a pre 13 ročného pubertiaka nemám ešte nič a netuším, čo kúpiť

rozpravka774
1. dec 2013

No my by sme chceli pre nasho 5r drobca aj nejaky stolik a stolicky,ale neviem co by bolo naj.Vie niekto poradit?

katkaking
1. dec 2013

@katkas1979 prosim ta to co za omalovanka je? Kde sa to da zohnat a pod akym nazvom? Nemas link? Vdaka...

ejuska79
1. dec 2013

@peterek414 ja som syncekovi kupila taku drahu plastovu Wader, take mestecko aj s drahou pre vlacik a nejake auticka, dcerka 3 roky 4 mesiace dostane vacsi darcek -bicykel (uz od 3 rokov sa vozi bez pomocnych koliesok a mame pozicany a ten je chlapcensky a ina tuzi po kittynkovom), potom fukacie fixky a razitka z ikey a vzorovane dierkovace (stale nieco striha, cmara)...a kazdy este dostane knizku, maly o autickach a ninka klasiku-matko a kubko 🙂

katkas1979
3. dec 2013

@katkaking Ja som to kupovala v NR v školáčiku, ale teda v papiernictve by to malo byť. Na prvý pohľad vyzerá ako klasická omalovánka - akurát nemá tú predlohu farebného obrázku - malo by to fungovať tak, že potrebuješ štetec, ktorý omáčaš do vody a akoby vyfarbuješ, len s tým mokrým štetcom. asi rozumieš...
Ja som si to pýtala ako vodovú omalovánku.

katkaking
4. dec 2013

@katkas1979 vdaka....kupila som ich uz v hrackarstve. Baby sa budu tesit lebo radi sa hraju s vodou a netusila som ze nieco take existuje. Inak nase deti sa vela prehraju aj s tou podlozkou kde sa maluje vodou...je k tomu pero co naplnis vodou. Je to super
Ked to uschne tak malujes znovu....to je tiez vhodne na vianoce od tych 2 rokov....😉

cviciavsetkyzvieratka
2. nov 2014

TIP na vianočný DARČEK
pre všetky deti, ktoré sa radi hrajú, šantia a vystrájajú.
Zacvičme si spolu so zvieratkami 🙂

jongopongo
20. nov 2014

Pre chlapceka by nebolo zle aj toto odrazadlo :http://www.predeti.sk/produkt/odrazadlo-bmxie-zelene/ ak chces iba jeden darcek a poriadny 🙂)) a samozrejme ak to penazenka dovoli 🙂

didi51100
23. nov 2014

Ja som objednala 18mesacnemu synatorovi magnetky s roznymi motivmi a este takyto batoztek, lebo ked cestujeme, nema si v com nosit najoblubenejsie hracky. Este knizku, pastelky a je vybavene. 🙂 http://www.predeti.sk/produkt/detsky-batoh-monz...

liva2014
Odpoveď bola odstránená
Zobraz