Darček pre 11 ročného chlapca, ktorého nepoznáme

monicm
30. nov 2015

Máme vybrať darček pre 11 ročného chlapca, ktorého nepoznáme. Čo by ste mi poradili. Čo baví chlapcov v tomto veku? Viem, že je to veľmi individuálne, ale potrebujem inšpiráciu.

dominika6
30. nov 2015

@monicm
ak sa jedná o to,že vybrať spolužiakovi svojmu dieťaťu,tak pochybujem že tvoje dieťa nevie čo ho baví..
či? čo to je za dieťa? 😀

bajana
30. nov 2015

My kupujeme príšerne drahé lego 😂 inak by som kúpila knihu, s hračkami je to v tomto veku ťažko.

erickatt
30. nov 2015

@monicm knihu z edicie PRISERNA VEDA

majka777
30. nov 2015

@dominika6 pravdepobodne ide o projet, ktory bezi v PB ... v kostoloch a na Mest. urade je vianocny stromcek, kde si zvesis ozdobku a vo vnutri je pohlavie a vek dietata zo soc. slabsej rodiny, ktoreho mas potesit a kupit mu darcek po stromcek...veeelmi pekna akcia 🙂

monicm
autor
30. nov 2015

@majka777 @dominika6 Presne tak, ide o túto akciu.

monicm
autor
30. nov 2015

@erickatt Ďakujem za nápad.

majka777
30. nov 2015

@monicm a co sa tyka derceka, to je velmi tazke...ja som sa tiez zapojla do tejto akcie a najhorsie je nieco vymysliet ...

parker36
30. nov 2015

Ja som dnes videla v tescu kuzelnicku sadu, mali aj s klobukom, aj bez. Cena 9,90 myslim. Ja mam 12 rocneho syna a myslim, ze niecomu tekemu by sa potesil.

jumama
30. nov 2015

Ciapku a sal alebo pekne pyzamo... Podla toho kolko chces investovat, ak je zo socialne slabsej rodiny, potesi ho podla mna vsetko, som za prakticke darceky 🙂 Mozno ale take veci vedia ziskat od charity a potesilo by cosi do skoly - nejaky pekny peracnik, dosky na zosity. Tazko, ked sa nevie, k comu ma vztah. Moji synovci v tom veku - pocitacove hry - co sme az tak nepodporovali; fanusikovske veci na futbal napr. sal, macko, dres, vankusik, obliecky, deka s logom oblubeneho druzstva, futbalova lopta na zimu - taka neonovo zlta, aby ju aj na snehu bolo vidno... Spolocenske hry - Bang, Monopoly, Osadnici, hlavolamy... Alebo len pekna salka na kakavko - ten starsi sa vedel aj z takychto veci vytesovat, z pekneho pohara na zmrzlinu 🙂

mata1001
30. nov 2015

Encyklopedia,spolocenska hra a teraz su velmi oblubene pistole Nerv.

lajlilinka
30. nov 2015

Myslim ze by ho určite potešilo lego... Čo sa týka hračiek...
A viem, že takéto detičky dosť trpia (hlavne 'vďaka' spolužiakom) za to, že nemajú značkové, pekné nové veci a je jedno či je to školská taška alebo oblečenie...

evulik858
30. nov 2015
Používateľ evulik858 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evulik858.

v tescu maju dost dobre akcie teraz takze urcite by sa dalo nieco vybrat

dominika6
30. nov 2015

@monicm
no my toto riešime tiež a každé dieťa si v triede niekoho vyžrebuje...hned som sa opýtala dcéry,čo má spolužiačka rada,tak začala menovať...ale si nemyslím že by to mal byť drahý dar za 20,-...
poviem pravdu že je tam ani nepomer u detí,jedno dá za 20,- a druhé blbosť za 2,-...
čiže ja osobne som ochotná obetovať do 7-9,- eur....

sandyka000
30. nov 2015

oblečenie by bolo super z hľadiska rodiča, ale aj deti zo sociálne slabších rodín by sa podľa mňa viac potešili hračke, ktorá nebola už použitá inými. Fakt nejakú novú spoločenskú hru, aby si ju mohli zahrať viacerí a mohol sa ňou pýšiť. alebo to lego je fajn. a možno k tomu prihodiť nejaké pekné rukavice, sal, ciapku so vzorom nejakej oblubenej rozpravky alebo dačo také 🙂 Mimioni su teraz v kurze 🙂

margieamatusko
30. nov 2015

Podla Mna by sa hodil aj nejaky pekny ruksak, teraz sa da zohnat aj znackovy za rozumnu cenu, synovec to minuleho roku ocenil

bonaqa2013
30. nov 2015

pre neznámeho chalana - knihu alebo na čítanie,alebo encyklopédiu. niečo také ako Rozum do vrecka.... ale ešte ja som synovi v tomto veku kupovala hry ako Slovensko - také náučné, alebo stavebnicu MERKUR .... auto na diaľkové ovládanie? Tak to už si netrúfam...

bonaqa2013
30. nov 2015

@majka777 kde ste sa o tom dočítali? ja som z MT, aj ja by som sa rada zapojila do tejto akcie aj keď máme 4 deti - ale však podeliť sa môžme..... Srdce máme ešte na mieste.....

mihula
30. nov 2015

@bonaqa2013 aj ja som z Mt aj ja chcem info

majka777
30. nov 2015

@mihula
@bonaqa2013 ja som z PB, tato akcia sa kona iba tu, zacala s nou jedna nasa p. poslankyna...to by ste si museli prist do PB pre ozdobu, kupit darcek, zabalit dat ho dotycnej pani poslankyni...ona tie darceky potom osobne rozvaza...skuste nieco podobne u vas 😉

monicm
autor
30. nov 2015

Ďakujem žienky za nápady, tá spoločenská hra a lego sa mi pozdávajú asi najviac. Kniha je super, ale nie každého nadchne.

chmurkaxy
30. nov 2015

@monicm my sme teraz kupovali v rámci inej akcie pre 10-rocneho chlapčeka z detského domova autíčko na ovládanie. Sám si napísal.

janinah
30. nov 2015

mám 10 r.syna a ide sa zblázniť za legom ..a to už ich máme doma neúrekom.....alebo ruksak ako už niekto písal.....zo spol. hier Osadníci z Katanu,Ubongo...

monicm
autor
30. nov 2015

@chmurkaxy Ďakujem, aj tento nápad sa mi pozdáva. Len či budú schopný kupovať baterky, tie lacnejšie hračky žerú strašne baterky, a tie kvalitnejšie sú zas nad náš rozpočet.

chmurkaxy
30. nov 2015

@monicm prípadne,keďže teraz letia Mimoni a Cars,možno nejaký ruksak..

janinah
30. nov 2015

@chmurkaxy mimoni a cars sú pre menšie deti

chmurkaxy
30. nov 2015

@janinah možno hej,ja mam doma 2,5 ročného a potom v rodine 3, 5, 9 a 14, len okrem tej trojky sú to všetko baby. Ale zase,tej 9ročnej sa Mimoni páčia. Hm, a niečo s témou Minecraft?

monicm
autor
1. dec 2015

@chmurkaxy Minecraft by mohlo byť, to asi poznajú všetci chalani.

perlicka666
3. dec 2015
Používateľ perlicka666 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od perlicka666.

Lego stavebnicu alebo robotického pavuka od merkura...určite niečo nájdeš na raji hračiek...v stave nudze pomôžu 😉

kl_au_dia
17. dec 2015
Používateľ kl_au_dia je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kl_au_dia.

urcite by som zvolila nejaku stolnu hru, ked sa uz 11 urcite ho to potesi a my mame doma napriklad vela hier od pexi co chalanisko dostal este ked bol maly a stale ho to bavi a zahrame sa cela rodina.. takze odporucam