Darček pre 5 ročnú slečnu na Vianoce

eviki
30. okt 2014

Prvy krat som v slepej ulicke, co dat 5r slecne na Vianoce. Okrem kniziek, to je klasika. Mate nejake typy? CO davate, na co sa chystate? 😉

ichbinich
30. okt 2014

@eviki:
Co ju zaujima?
Ja mam 5 rocneho syna, on dostane Lego, asi polocajnu stanicu, auta, knizky. Ma katalog SIKU, ti vyrabaju take male auticka. Kazdy den v nom oznacuje, ze ktore chce.Stavim sa, ze do Vianoc stihne oznacit vsetky 😉 😀
Neterky maju 4,5 roka a uz vedia, ze budu chciet Playmobil. Od rodicov dostanu nejaky dom, a do neho "budu potrebovat" zariadenie 😀 Urcite este nejake knizky, ale to musim pockat na ich listy Jeziskovi, aby sme vedeli, ze ktore. Najma, ze ktore uz maju 😉

Este z hraciek, co ma syn rad, a nie su len pre chlapcov: drevena zeleznica, lekarsky kufrik, kuchynka, plastelina, Lego. V posteli ma z plysakov skoro celu zoologicku zahradu, ale uz zahlasil, ze nema zirafu, tak mu asi nejaku kupime 😉 Inak si rad kresli, bud fixkami alebo vodovymi farbami, tak vybava na krslenie by bola tip. Ku tomu peracnik, aby to mala kde davat, nieco take? Alebo rozne razitka, efektove fixky, ak rada tvori, tak konturove noznice, farebne harky papiera, lepidlo, trblietky, a take. Pripadne knizku s navodmi, ako tvorit rozne veci.
Je toho velmi vela, a nenapisala si, co ju zaujima, tak tazko. Niektore deti sa potesia aj obleceniu ako darcek, mojim detom sa to moc nerata 😒

ellca123
30. okt 2014

ja som 5r .dcerke kupila krasnu knizku,obrovske puzle/take na celu izbu zo zvieratkami/,
detsky notebook/ten mam z bazariku/, dovybavime kuchynku sadou riadikou a mam taku jednoduchu spolocensku hru s farbami

a co vy dajte nejaky napad

ana_aja
2. nov 2014

@eviki naša sa rada hráva že nám robí kávičku🙂 má ako darček kávovar z www.drefkohracky.sk,
alebo nejakú spoločenskú hra aby sa hrala celá rodina