Darček pre 6 ročného syna na Vianoce

Prosim vas baby poradte čo kúpiť 6 ročnému synovi na vianoce teraz začal chodiť do prvej triedy
monnikatt
4. dec 2013
@ivett1 prosím ta, kupili sme synovi k vianociam hmyzovar a zrovna včera som čítala na neho negatívne recenzie a teraz som v rozpakoch,či to bude dobrý darček (vraj to žerie baterky, vyteká to atd)....neporadíš mi, čo to stojí za volačo?
ivett1
4. dec 2013
@monnikatt ahoj, my sme nakoniec kúpili to laboratórium...ale recenzie som nečítala...podstatné je, aby ste to skontrolovali pred tým než mu to dáte pod stromček - aj odskúšali-ak sa dá?- či tam netreba dokúpiť batérie ...(my sme sa poučili a už pár rokov máme vždy v zásobe AA aj AAA - už nabíjateľné, lebo kto by za to stále vyhadzoval peniaze...) a potom treba dodržať návod ...a že vyteká- veď to je "želatína" a tá vyteká aj normálne, keď ju varíš a preženieš to ...mne (aj môjmu manželovi) sa to ako hračka páči a teda až také strašne predražené sa mi to nezdá (hlavne, keď to porovnám s niektorými hračkami...ktoré stoja aj 2-krát toľko a nič z nich...tu máš aspoň nejaký výsledok - tých hmyzákov...) ...
amadora
4. dec 2013
@adulienka16 a nepísali ste ježiškovi čo by chcel? náš si písal napríklad lego hasičskú stanicu, spidermanovské auto, dráhu hot wheels, súpravu malý policajt... ja som mu dokúpila aj spoločenskú hru lebo ho to už začína baviť. a iné dobnosti...
monnikatt
4. dec 2013
Ježiškovi sme nepísali, už sme synovi (8 1/2r) povedali ako je to s darčekmi. A kedže dostane hračky u jednej i druhej babky, i krsnej, nechcem toho kupovat vela. Objednala som stavebnicu Boffin 750. Dostal ju minuly rok v takej malej verzii a veľmi ho to bavilo, tak sa snad poteší i teraz. A ešte som chcela aspon jednu hračku - ten hmyzovar,ktorý už chcel minuly rok. Ale asi ho pojdem vrátit, dnes to ešte stihnem, lebo sme to objednávali minuly tyžden. Možno ma napadne ešte niečo iné alebo mi syn napovie))).
erika07
8. dec 2013
Aj takýto had na diaľkové je čosi iné... netradičné: http://www.extradarcek.sk/e-darcek/eshop/0/3/5/...
alebo posteľné prádlo s dinasaurami 🙂 už vidím, ako náš malý si pri zaspávaní opakuje ich dlhé názvy 🙂 http://www.extradarcek.sk/e-darcek/eshop/0/3/5/...
mxdam
25. okt 2014
no co..nas ma tiez vsetko, tablet, pc, motokaru, bicykel horsky.. auta na dialkove, bazen, lego, autodrahu a x dalsich veci,, tiez ma clovek problem co vybrat,, Nerozhodnym zenskym odporucam PONOZKY..asi kupim hvezdarsky dalekohlad
dadica
25. okt 2014
@erika07 Aj náš malý "paleontológ" dostane tieto periny, presne ako si napísala, kým zaspí, všetkých si zopakuje. Ešte sme mu kúpili toto https://www.mall.sk/pokusy-hracky/albi-cesta-do... , ale v dráčiku - bolo to o desť eur lacnejšie.
julinka29
21. dec 2016
ahojte, potrebovala by som takt poradit co kupit 15 rocnemu chalanovi? ja vobec neviem ze co sa takto kupuje pubertiakom, s detmi nemam vobec ziadne skusenosti 😞
anulienkalenka
24. dec 2016
A čo niečo takéto napr?.geekshop. sk/the-simpsons/ súdim podla toho že máme doma podobne staré decká- 14 a 17 a simpsonovcov pozerajú stále

Začni písať odpoveď...

Odošli