Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Darček pre 8 ročného chlapca

zuzana2706
22. nov 2014

Maminy poradte co 8 r. Chlapcovi? Lega mame kooopec, sport robi hokej a neviem co by ho tak potesilo.

prasiatko30
22. nov 2014

@zuzana2706 basebalova rukavica a lopta? knizka? tohtorocny oblubeny darcek -kolobezka ta rychla a moderna? tenisova raketa? lyze? nove kopacky alebo tenisky? nejaka spolocenska hra pre celu rodinu? interaktivny globus sveta? nejake hry ako robit chemicke pokusy? nejaku pc hru? novy bike? oblecenie na bikovanie? nova prilba?

monicm
22. nov 2014

@zuzana2706 ak je to tvoje dieťa,tak si ho poznáš lepšie,ako my tu a ak je to kamarátkino,či nejaké s rodiny,tak sa treba opýtať rodičov

zuzana2706
autor
22. nov 2014

Problem je ze ma vsetko a nic si vsak nevazi natolko ako ked my sme boli maly.

prasiatko30
22. nov 2014

@zuzana2706 tak to mas tazke ale to mas asi tak ako si si naucila tak mas 😅 skus skor nieco zazitkove ako materialne - spolocna lyzovacka, spolocny vylet, a pekne to zaaranzovat a je to.

ja neviem my mame 8r dievca ale veru je kooooopec veci ktore by ju urobili stastnou a este ich nema a tesi sa zo vsetkeho co jej darujeme - teraz dostala babiku - morsku vilu handrovu- ktoru si musi dosit sama a uz je od 8rana hore aby sme uz isli sit a robit babiku 😀

finka19
22. nov 2014

my sme dali minuly rok deckam Disneyland v Parizi na Vianoce a poviem ti, ze o dva roky ho dostanu opat. Urcite odporucam, Tento rok sme aj v Legolande boli, ked ho bavi Lego, skocte do Danska... cim starsie deti, tym lepsie. Rozne kolotoce, 4D kina, parada.

janinah
22. nov 2014

náš 9r. dostane lego,ktoré si sám vybral,knihu Prdiprášok doktora Proktora,encyklopediu o lietadlácj,futbalku,3D puzzle

zuzana2706
autor
23. nov 2014

Legoland mi vravel ze by chcel. Ale mame este maleho prcka a chceme stavat takze musime setrit. ☹ tak nieco mensie. Aj puzzle je ok, aj lego. Dakujem za rady.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli