Darček pre dvojmesačnú princeznú

mariaaaaa
1. aug 2014

Vopred sa ospravedlňujem, že okupujem tento priestor aj napriek faktu, že ešte nemám a ani v blízkej dobe neplánujem bábätko 🙂 Ale súrne potrebujem poradiť 🙂 Moja veľmi dobrá kamarátka, pred asi 2 mesiacmi porodila krásne dievčatko. V septembri sa spolu s dvomi kamarátkami chystáme na návštevu a radi by sme priniesli pekný darček. Keďže ani jedna z nás nemá s maličkými deťmi skúsenosť, nevieme aký darček by potešil. Mamička je veľmi skromné dievča a na otázku, čo by ju potešilo, chcela len aby sme prišli 🙂 ale mi by sme naozaj chceli prísť s niečím praktickým, čo aj poteší 🙂 Malo by to byť niečo k aktuálnemu veku dieťatka? Alebo možno niečo trošku do budúcna? Oblečenie, plienky, hračky ? Prosím o akúkoľvek radu a názor 🙂 Ďakujem 🙂

lady511
1. aug 2014

@mariaaaaa Ahoj,,tak my sme mali tiež návštevy,,a tak ti poviem všetko poteší 😀 ale mna asi najvaic plienky,,a keby boli aj 3balíky ešte lepšie.. 😀 lebo ja osobne som mala oblečenia dost,,aj dudlíkov,,flašiek,,hrkálok a pod..takže najviac ma potešili plienky 😀

gretka2
1. aug 2014

Zeby plienkovu tortu? Ak si sikovna, dokazes to aj sama. Na nete je kopec navodov, ako na to. Kup balik plienok (radsej vacsie), tie sa isto zidu, nejake hracky, (na kocik, prip.latkovu knizku), body, alebo podbradniky, , dotvor stuzkami...je tu koooopec inspiracie.
https://www.google.sk/search?q=diaper+cake&clie...

ichbinich
1. aug 2014

@mariaaaaa:
Oblecenie mozes, ale radsej tzv. basics (bodynka, pyzamka, leginy) a radsej vacsiu velkost. Pozri si tabulky podla veku, kolko babo bude mat, ked tam pojdete. Tabulky najdes aj tu na wiki konika (mam volnu iba 1 ruku, nemam ako hladat, prepac...).
Plienky tazko, lebo nevies, aku znacku pouziva a babo dobre znasa. Niektore reaguju prave na Pampers.

Vzdy sa hodi nejaka mala hracka, hrkalka, hryzatko, moja dcera ma rada tu loptu O-ball, ku nej je viac hraciek do serie. Maju aj drziak na tu loptu, aby sa dala pripevnit na kociar, napriklad.
Alebo nejake activity center, ale skoro vsetky su umelohmotne monstra vydavajuce pre mna neznesitelne zvuky 😉 Takze radsej z dreva alebo latky...
Dcere som kupila taku akoby latkovu knihu, co sa da zlozit do trojuholnika, su tam obrazky, zvierata maju prisite usi a tie sustia, je tam zrkaldo,... vela rtoznych veci na spoznavanie s skusanie. Je to od K's Kids, to je na stitku, krabicu uz nemam... Inak Lamaze ma niekolko zaujimavych latkovych hraciek, dizajn je trochu iny, ale maju aj mile veci.
Na obale je vzdy napisane, od akeho veku to vyrobca odporuca, tak sa chod pozriet do obchodu s detskymi vecami a pozri, co sa ti paci.
Ak chcete nieco prakticke, mozte potom na neskor kupit misky, lyzicky, podbradniky... Tych je vzdy malo 😉 😀
Ale nezabudnite aj na mamicku, doneste jej nejaku bonbonieru, alebo poukazku na kozmetiku, a poukazku od vas na kocikovanie babatka, kym ona bude na tej kozmetike 😉 Napriklad, moze byt aj kino alebo len tak kavicka s kamaratkami 😉 Proste chvilka iba pre nu 😉

reny1
1. aug 2014

Juuuj mna by potesila jedalenska stolicka pre maleho, pohodlna s putkami a pultikom, super darcek, ja som ju kupovala neteri a velmi potesila, lebo rodicia to musia tak ci tak kupovat a usetrene peniazky mozu minut na nieco ine... Mala sa v tom aj zahrala a mamina mohla navarit... Ja som kupovala pouzivanu a vy sa mozte zlozit na novu! Ako vravim, toto by ma potesilo 🙂

mariaaaaa
autor
1. aug 2014

@ichbinich velmi pekne dakujem za rady 🙂 plienky boli nas prvy napad, ale ten nam vyhovorili nase maminy :D a dakujem za napady na hracky - tiez by sme radsej isli do drevenych ci latkovych kuskov a z lasky k mamicke radsej co najmenej skusticke :D ale aj napad s poukazkami je supeeeer 🙂 kocikovanie asi nepojde kedze byvame vsetky od nej velmi daleko ale nieco by sa jej hodilo 🙂 ved ona chudatko miesto oddychu dva tyzdnepred porodom statnicovala aa po porode hned riesili byvanie, svadbu, krst 🙂 toto by jej urcite pomohlo aby nachvilocku vypla 🙂 velmi dakujeeeeem 🙂

mariaaaaa
autor
1. aug 2014

@lady511 velmi dakujem - plienocky mame ako zalozny plan 🙂 ale vidim ze ich nikdy nieje dost 🙂

mariaaaaa
autor
1. aug 2014

@gretka2 dakujem za napad 🙂 ideme studovat 🙂

mariaaaaa
autor
1. aug 2014

@reny1 vau toto je super napad dakujem - to nas nenapadlo, ale presne nieco take sme mali na mysli 🙂 🙂

jasminet
1. aug 2014

detske knizky, plienky, oblecenie - vacsie - kludne aj nieco slavnostnejsie, minule som videla nadherne strieborne retiazky pre dievcatka, ale to by az omnoho neskor nosila,ale take ze wow, kludne aj hracky, ktore neskor vyuzije - kuchynka...

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sandri
1. aug 2014

ak nevies co potesi, pridte o hodinu skor, pozehlite jej veci, pripadne jej navarte 🙂 mozno to znie divne, ale ver mi, ze na nic z tohto nema vobec cas. Ja osobne neodporucam hryzatka, moj maly to vobec nechcel, pricom kazda navsteva mi jedno doniesla, tak teraz ich rozdavam dalej, kedze som ich ani nerozbalila 😉 a este som dostala tuto knizku a je super: Slepačia polievka pre dušu: Čerstvé mamičky

1ivanka1
1. aug 2014

Ja by som nasla vo vasom okoli nejakeho profi fotografa a zaplatila im profi fotenie. Vela fotografov ma teraz urobene take darcekove poukazy. Myslim,ze sa tomu velmi potesi.

klincek
1. aug 2014

@mariaaaaa skus kontaktovat otecka, on vam pocie, co mamicka pre malu vysnivala.. chlapi povedia narovinu a este s dobrym pocitom, ze vam usetri starosti🙂.

magdalenkami
1. aug 2014

neviem kolko chcete investovat,ked vas je viac tiez by ma potesila napr. jed.stolicka alebo hojdacka,lehatko,nieco kde moze malinku nachvilku polozit,nieco co vyuzije v blizkom case-samozrejme nenapadne zistit ci to nahodou uz nema

miku1
1. aug 2014

@mariaaaaa Ja osobne som vždy kámoškám vravela, aby dcéram kúpili plienky. 🙂 Deťom v tomto veku je to aj tak šuma fuk, čo donesieš, a mamičke tým aspoň trošku pomôžete nakoľko za plienky je to teda riadna pálka mesačne 🙂 Takže moja rada znie, plienky, k tomu nejakú drobnosť hračku a myslím, že aj nejaká drobnosť pre mamičku by potešila. Ja som dostávala od kámošiek ružu alebo nejaký iný kvietok. Kámoška sa určite poteší 🙂

rakywanda
1. aug 2014

nečítala som príspevky predo mnou, ale kreatívne by bolo priložiť k tým plienkam aj darčekovú poukážku, napr. na hodinku kočíkovania, resp. inej varovky 🙂

dominix
1. aug 2014

Priklanam sa k vyssie spominanym plienkam - tie ma naozaj potesili, ked prisli kolegyne z prace pozriet dcerku...ked oblecenie, tak urcite nie na aktualny vek, ale trochu vacsiu velkost (mamicky maju na aktualny vek podla mna dost veci, ale do buducna sa im nieco nove urcite zide...)...pre babo by som navrhovala napr. nejaku knizku s basnickami alebo jednoduchymi obrazkami, na tych sme poriadne dlho "ficali" a este stale nas to drzi 🙂

jerryjanka
1. aug 2014

plienky su ok napad, oblečenia isto maju dosť o hračkach nehovoriac, asi by som bud tu plienkovu tortu alebo potom poukažky napriklad do DM drogerie, tam si už za ne mamina sebe aj malej kupi čo uzna za vhodne

monciky
1. aug 2014

@mariaaaaa
ja budem tazky oriesok pre moje kamosky, lebo som si uz pre moje dieta kupila vsetko na svete, ale tri veci nemam a to hracia deka alebo hrazdicka alebo ta stolicka na papanie...., vyzistite si nenapadne ci z toho nieco nema a mozete aj to kupit, popr. zohnat darcekovu poukazku na to, aby si kamoska mohla zakupit podla vlastneho vyberu...., plienky nejsu zle, ale rychlo sa spotrebuju, ja by som chcela nieco, na co by som mala ze pamiatku na kamosky🙂

majka1211
3. aug 2014

Náš eshop je tu preto, aby vás zbavil všetkých zbytočných starostí s detským oblečením.

Jednoveľkostná kapsová plienka kapsová plienka (One Size Fits All) je veľmi ekonomická plienka. Vďaka svojmu designu a patentkám môžete meniť veľkosť plienky podľa toho ako dieťatko rastie.

Pred použitím vložíte do otvoru v chrbtovej časti plienky jednu alebo dve vkladačky. Pre použitie počas dňa je postačujúca jedna vkladačka. Na noc, na dlhé cesty, alebo pri väčších deťoch môžete použiť obe vkladačky. Ak dieťa počas noci veľa ciká, je možné že bude potrebné použiť aj bambusovú vkladačku (predáva sa samostatne).

Jemná vnútorná vrstva, ktorá sa dotýka pokožky dieťaťa je zo super jemného mikroflísu odvádzajúceho vlhkosť do vnútornej vkladačky a chráni detskú pokožku pred vlhkosťou.

Kapsové plienky sú navrhnuté podľa plienok all-in-one , ale na rozdiel od all in one plienok nemajú vkladačky všité dnu, ale po použití ich z plienky vyberiete, takže schnú veľmi rýchlo. Každá plienka je dodávaná kompletne s dvomi vkladačkami vyrobenými z 3 vrstiev mikrovlákna, ktoré je veľmi dobrým absorbentom a zároveň veľmi rýchlo schne. Z práčky ich vytiahnete takmer pripravené na použitie.




Použitý materiál:

plienka: 100% bavlna vonkajšia vrstva laminovaná polyuretánom

vkladačky: 100% bavlna.





Údržba plienok:

Pred praním odstráňte z plienky pevné nečistoty a vyberte vkladačky.
Prať na 30 °C. Nepoužívajte aviváž.
Možno sušiť v sušičke na nízkej teplote sušenia.

bleble
10. sep 2014

Skus pozriet www.bleble.sk zirafka Sophie je uplny best seller,deti ju miluju a je z dobreho prirodneho materialu

zuzgro
Odpoveď bola odstránená
Zobraz