Darček pre dvojročného chlapčeka

evitka83
20. okt 2017

Prosim poradte darcek pre 2 ricneho chlapceka. Uz ma stavebnice, auticka, odrazadla, knihy..dochadza mi fantazia ☹

liligreg
20. okt 2017

Tieňové pexeso, svietiaca autodráha, pečiatky, tabuľa na maľovanie.. nepíšeš či chceš menší alebo väčší darček, resp v akej sume

janickacrazy
20. okt 2017

@evitka83 Ja som mojmu kúpila pokladnu, je k tomu tovar v košíku aj peniaze, bude sa hrať na obchod. Dobré je aj lego duplo vláčik s koľajnicami, mojmu sa veľmi páči, no to je už drahší darček. Moj má rád aj detský vysavač, mikrovlnku, dokonca sa hrá aj s bábikou a kočíkom. Omaľovánky, kde sa píše so štetcom s vodou sú tiež super.

mam1na
20. okt 2017

U nás dlho viedlo pexeso, karty Macka Pu - čierny Peter, no najnovšie úplne že najviac omaľovánky. Kúpili sme v Pepcu s takými veľkými obrázkami zvieratiek, autíčok, a rôznych vecí, podľa čoho sa aj učíme, čo je čo. .) Omaľovánka má veľkosť A4, a s tou knižkou omaľovánok chodí všade. V Pepcu sme kúpili aj farbičky - pružné a netoxické, a hoci často končia na zemi, tuha je nezlomiteľná, čo je naozaj super. ,) Môj malý je neskutočný divoch, veľmi živé dieťa a nikdy dlhšie neposedí, ale keď si spolu sadneme k omaľovánke, a k tomu drobčekovi opisujem, čo je na obrázku, a akú farbičku používame, spozornie a kreslíme si spolu. Baví ho to. My sme takýto darček aj podarovali a zožal úspech, tak možno by potešilo niečo také aj vás. 🙂

Ako čítam príspevok nado mnou - nákupný košík a stánok s ovocím a zeleninou s váhami - s tým sa vie tiež vyhrať. Plastovú zeleninu máme všade. To sme dostali ako darček zase my. ;)

liligreg
20. okt 2017

Ak baví kreslenie, odporúčam stabilo Woody 3v1, maly to dostal minule Vianoce a dodnes ho bavia. Ako baby odporúčajú, tak rôzne omaľovánky sa dajú kúpiť, a u nás mal aj aquasplash úspech. Síce píšeš, že máte už aj knizky. Ale je ich rôzne veľa, isto by sa ešte našli, take čo potešia... my stále knizky kupujeme

mam1na
20. okt 2017

@liligreg Knižka nikdy nesklame. My tiež stále kupujeme knižky - vlastne už od narodenia. Kniha stále poteší. Mňa hádam najviac, ak dostaneme ako darček, nikdy nie som sklamaná. V poličke s knihami máme, síce, stále neporiadok, lebo ja ich pekne zoradím od najväčšej po najmenšiu, a maličký si ich aj tak povyťahuje, ako uzná za vhodné, rozloží sa s nimi na zemi, alebo vylezie na gauč v izbičke či obývačke a listuje, komentuje, ukazuje prštekom. No zábava! .) Vďaka za tipy. Idem sa na to pozrieť.

silvinkakrajcirova
20. okt 2017

Ja som teraz dvojrocnemu syncekovy kupila take plysove kreslo da sa aj rozlozit 😊 tigra...ale mali rozne

silvinkakrajcirova
20. okt 2017

Pridavam fotku😊 maly sa z neho tesi

liligreg
20. okt 2017

@mam1na ak sú u vás obľúbené knihy, nejaké inšpirácie nájdeš aj u mna v albume.