Darček pre prváčku na Vianoce

majaxy
12. nov 2015

Čo kúpiť krpatej prváčke na vianoce?

majaxy
autor
12. nov 2015

Je to moja neter, a fakt neviem čo jej kúpiť, nech to nie je drahé, ale nech je to niečo zaujímavé, hi hi to je rébus 😀

ivett1
12. nov 2015

@majaxy skús v dráčiku pozrieť kreatívne sady ... napr. robenie náramkov, zdobenie vlastnej šperkovnice ...je tam toho teraz dosť a stojí to cca 12-15€, alebo ak ju baví kreselnie ...tak skicáre (tie veľké) top model fantasy, dance apod sú nádherné a stoja cca 8-9€, ak má rada bábiky-tak sú teraz aj barbie aj monsterky v akcii, šperkovnica ako hracia skrinka, nejaká spoločenská hra (naši majú top DOBBLE) ....je toho strášne veľa...alebo knihu - teraz vyšla druhá časť knihy mimi a líza (je to bestseller), alebo od Gabriely Futovej, Astrid Lindgrenovej (klasika napr. Grétka a Betka, Pippi dlhá pančucha ...) alebo u nás je top Paddington ... alebo Veľká kniha pre malé slečny (super kreatívne návody ... ) alebo niečo do školy ... napr. tie tvrdé dosky na zošity s obľúbeným motívom - naši majú toma a angelu (sú to postavičky z hry na mobile), alebo hello kitty?, monster, zvieratká a pod. ...
PS: máme doma prváka a trochu som sondovala, čo sa páči jeho spolužiačkam🙂

seahorse27
12. nov 2015

To zavisi od jej zaujmov - nie vsetky prvacky maju rady rovnake hracky. Skus sa s nou na tu temu porozpravat, co ju bavi, co by si priala od Jeziska a taktiez hod rec s rodicmi, aby ste nekupili rovnaku vec. Niektore baby miluju babiky, ine dinosaury, dalsie zasa kreativne hracky. Moju by si napr. babikou nepotesila, ale keby si jej kupila stolny futbal, nedala by ta za nic 🙂 Je to velmi, velmi individualne a ten vyber hraciek je dnes strasne siroky, takze ja by som to nenechavala na nahodu 🙂

majaxy
autor
12. nov 2015

Wau, stolný futbal znie dobre

seahorse27
12. nov 2015

@majaxy Ja ho uz mam objednany z dracika :D

majaxy
autor
12. nov 2015

@seahorse27 no zaujal ma ten stolný futbal aj malá by sa potešila, treba to dopredu objednať?

ivett1
12. nov 2015

@majaxy stolný futbal máme aj my...odporúčam, síce sa s ním nehrajú stále (tak raz za rok🙂) ale je to zábava, akurát, že to končí vždy hádkou a potom putuje späť do skrinky🙂 ... len my máme dvoch, takže sa zahrajú spolu ... ak sa to malej páči, tak niet o čom...ale keď budeš teraz objednávať, tak si over, či ti to naozaj do vianoc príde😉 ak nie, tak stále je v ponuke v predajni dráčik ...

seahorse27
12. nov 2015

@majaxy Ja som objednavala z e-shopu, lebo je to pre mna pohodlnejsie ako behat po obchodoch. Teraz v novembri ho podla mna budu mat este aj na predajni.

jumama
12. nov 2015

Ja mam rocnu a pacia sa mi spolocenske hry od djeco, su krasne ilustrovane a zabavne, napisala som aj clanok na mojom blogu o nasich oblubenych, ak chces nakukni: http://www.mudramama.sk/spolocenske-hry-djeco-p...