Darčeky pod stromček pre štvorročné a 7 mesačné dievčatá

asturia26
27. okt 2016

Ahojte, idem k vam mile zienky po radu. Moji ako aj manzelovi rodicia ma zacali bombardovat otazkami, ci detom pod stromcek. Prosim o radu, co mojim dievcatam kupit. Starsia - 4 rocna by potrebovala skor uz take kreativne hracky, babiky ju moc neberu. 7 mesacnemu dievcatku asi len nejake oblecku, ale babky by rady aj nejaku hracku, ale aku? dakujem velmi pekne za rady

sissy27
27. okt 2016

@asturia26 tak 7mesačná ešte z toho rozum mať nebude, tak naozaj niečo praktické, čo viac pomôže vám rodičom, trebárs nejaké to hojdacie kresielko, stoličku, ohrádku... prípadne skús pozrieť ponuku od fisher price, mávajú aj hračky pre také malé deti, niečo farebné, čo vydáva zvuky a podobne...
pre 4 ročnú už je to ľahšie - napr. lego duplo nič nepokazí, prípadne iná skladačka...
skús pozrieť na www.vnimavehracky.sk - tam sa dá vybrať myslím aj pre tú menšiu 🙂
z vlastnej skúsenosti odporúčam množstvo darčekov nepreháňať, dieťa potom nevie čo skôr a minie sa to efektom...
prípadne ak chcú starí rodičia minúť kvantum peňazí, tak nech založia deťom sporenie, resp. prispejú ak už nejaké založené je.

ichbinich
27. okt 2016

Starsia moze podla zaujmu a zrucnosti uz prejst na Lego Juniors. Ale to je individualne. Mozno ju prave Duplo zaujima viac...
Mensej lopticku O-ball? Plysaka? Hrazdicku na hranie? Deku taku co ma rozne povrchy, nieco susti, nieco hrka,... Boze, sedim si na vedeni, ale urcite vies, co mam na mysli.
Najma ta lopticka sa vyplati, moji su velki (skoro 7 a 3,5) a s tou lopcikou sa hraju stale.
Ale inak plny suhlas so @sissy27, mozno skor prakticke ako zabavne. Aj ked samozrejme nejaka mala hracka vzdy potesi.
Vacsej este mozno farbicky, vodove farby, plastelinu, omalovanky, noznicky, lepidlo, konfeti,... Moja dcera by minula na posedenie rolku lepiacej pasky, balenie lepidla a konfeti, ked si tvori 😉 😀

karkana
27. okt 2016

dcerka na rôčik dostala klavir,,,ten ju bavil stále aj teraz ešte vyhráva ,má 3roky,,teraz sme jej na narodky CDprehrávač s mikrofonom,rada spieva,,,to sme trafili,spievame spolu ,,,a 7mesač. možno knihu so zvukmi,,,alebo podobné niečo so zvukmi a svetielkom,,,to deti zaujme

jonnie
27. okt 2016

@asturia26 nech ti prispeju-kupis a odovzdas im to-aby to mali deti od nich 😉